-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[U][COLOR=Black][URL="http://www.fotosik.pl"]ogonek prawie jak u basków :evil_lol:[/URL][/COLOR][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/47/0abf1b8766752926.jpg[/IMG][/URL] troche sie rozmazało ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/47/88a8430061533fd4.jpg[/IMG][/URL] Ona wcale mnie nie gryzła :evil_lol: serio, nie wiem czemu to tak wygląda :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/47/cc7e42bf73421c85.jpg[/IMG][/URL] I znowu zagadka, czy ktoś tu widzi psa? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/47/a95931373d867b1b.jpg[/IMG][/URL] Taka grzeczna jest Sarunia, jak zobaczy psa :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/47/63bbbb8164aaf169.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
Spacerowe fotki specjalnie dla Asiaczka :) Sara biegnąca z prędkością światła ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/47/deb3932f11c1ca79.jpg[/IMG][/URL] Z piłeczką [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/47/0d1ec2d52648ff72.jpg[/IMG][/URL] Z piłeczką 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/47/bb92df3288c29f51.jpg[/IMG][/URL] Sara uwielbia skakać w wysokiej trawie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/47/275d8bce615284fe.jpg[/IMG][/URL] Czy ktoś tu widzi psa? ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/47/5aee9b9e9a4cf797.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
[quote name='Asiaczek']O, jak się cieszę, że tyle nowych fotek Sarci! Super!!! A może jakieś fotki ze spacerku/zabawy...? Pzdr.[/quote] Mam fotki z przedwczorajszego spacerku na łąke. Ale mało na nich widać, bo Sara biegała z prędkością światła :evil_lol: No ale specjalnie dla Ciebie zaraz kilka wstawie :)
-
Super są biegające baski :) [url]http://img463.imageshack.us/img463/5695/resizeofimg6369pm2.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agaciaaa replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [COLOR=Green]Wieeesz... musisz czatować z aparatem o każdej porze dnia i nocy :cool3: :evil_lol: to i ziewającą fotkę zrobisz ;) nam to chyba też przez przypadek się udało... takieprzypadkowe foty są najbardziej rozbrajające :loveu: Ryjek ucałowany :p Ucałowałabym też poduchy... ale.. trochę walą :evil_lol: i już nie są takie cudnie różowiutkie, więc tej przyjemności Zuzce nie dostarczę :evil_lol:[/COLOR][COLOR=Green] [/COLOR][/quote] Sary poduchy też nie pachną kwiatami :evil_lol: normalka ;) Super łoże ma Zuza!! i obróżke śliczną, do pyska jej w czerwonym :loveu: -
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
agaciaaa replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
ja na smyczy absolutnie nie pozwalam prowadzać dzieciom mojej Sary. Ona jak coś zobaczy, coś ją zainteresuje, to potrafi mnie mocno pociągnąć a co dopiero dziecko. -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/8d8b35d1695e5df0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/25/85d9ee053a2eaf41.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/26/350fafdd734c3402.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/a89545e0fc30e83a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/25/c7eb2ecf6ab8421f.jpg[/IMG][/URL]
-
Kilka porannych fotek :) [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/47/3360cceec8e200fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/26/f77aae96ed55bd04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/47/f7bd0022897e2eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/26/5306fedd789a1cef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/26/9319cfe3faf96eb4.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzieeeń dobry :) dziękujemy za niespodzianke :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witaaamy :) ruda jest przesłooodziutka :loveu: oj, żebym ja ją dorwała w swoje ręcę.... ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Helga_psiaki']kto zajmuje się karmieniem dogo?? bo znowu mi posty pożera :([/quote] Mi też odjęło, ale ja wiem dlaczego ;) Galerie Tobiasza przenieśli do foto-blogów.. -
Sarunia jest w ogóle najpiękniejsza :loveu: i jedyna w swoim rodzaju ;) [url]http://img09.glitterfy.com/216/glitterfy021150338P.gif[/url] śliczne to, dziękujemy :) :loveu:
-
[quote name='basia2202']aa.. bo ja wiem, jak to jest :evil_lol: Ty masz po prostu psa zaczepno-obronnego :evil_lol: :diabloti: On zaczepia... Ty go bronisz :roflt: nasza jamniczka Alfa też taka jest:cool3: a moja mama mówi na nią wtedy "mój ty brytanie" albo... "moja ty tygrysico" :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nooo chyba masz racje :) pies zaczepno-obronny :evil_lol: ja na nią mówie "mój ty obrońco" :diabloti: amstaff za dyche :evil_lol: koło amstaffa to ona może leżała :evil_lol: a może i nie ;)
-
Właśnie!! Fotki jakieś sie należą :)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witamy :) co tam słychać u Tobiasza? -
[url]http://despera_88.w.interia.pl/nes03.08.1.jpg[/url] superowa minka :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czeeeeść :) Mi też dogo strasznie chodzi.. Fajowe fotki 2 fajowych psiaków :loveu: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agaciaaa replied to basia2202's topic in Foto Blogi
jeeeeejku jakie super fotki maleństwa :loveu: ależ ona urosła od tamtego czasu!!! [URL]http://pyo.3d.pl/zuza/zuza_301.jpg[/URL] to mi sie naajbardziej podoba :loveu: mi sie nie udalo Sarze zrobić ani jednej fotki jak ziewa, chociaż próbowałam. Super wygląda z takim długim jęzorkiem. A te różowe poduchy :loveu: no mioodzio po prostu! Pozdrowienia i buziaki w łaciaty ryjek :) -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agaciaaa replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202']Ech... z tymi tatami... nic nie kumają ;) hehe:p a Zuzka to wsuwa normalnie całą marchew w jakieś 10-15 minut i jeszcze po sobie posprząta:evil_lol: ona w ogóle jest takim odkurzaczem, że raczej stara się nie zostawiać śladów, że jadła :cool3: no chyba, że ślepa.,. i nie zauważy :cool3: dziękujemy za buziolki:) będą przekazane jak wrócę z pracki:) [/quote] Sara też zawsze jak odkurzacz, wszystko pożera i jest wiecznie nienajedzona ;) ciągle jej mało! to z marchewką było dziwne :evil_lol: Miłego dnia życze :) -
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/42b61f6e64.jpg[/url] jaka fajna mokra fryzurka :loveu:
-
Śliczny śpioszek :loveu:
-
Ale suuuper lata za frisbee :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :) fajne kapcie ;) -
Ale super fotki :) śliczne jest to białe maleństwo :loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agaciaaa replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] ooj.. wiem, jak to jest... też się było studentką;) ale wieeesz.. ja to też kokosów nie zarabiam... poza tym.. wspólnie to łatwiej.. no i.. zdajemy sobie sprawę.. że takie zakupy to na długo starczą:) a posłanie Zuzka mieć musi - bo kanapa odpada... ona tam wstępu nie ma (tylko z łapką chorą była wyjątkowa sytuacja) no i... jeśc tez musi... a przeliczałam... gotując jej.. wychodzi naprawdę podobnie, co kupując taką wielką karmę... z tą różnicą, że jak gotuję, to te koszty się rozkładają jakoś... a karma 15 kilo to spory wydatek na raz... no i... wolę lepszą karmę... niż gorszą... zamiast dawać gorszą wolałabym jej już gotować... zresztą... tak robiłam... teraz przerzucamy ją na suche... ale je też czasem coś gotowanego... no i twarożki uwielbia i marchewki:) nie wiem, jak Twoja Sara, ale Zuzka to potrafi wsunąć na raz wielką całą marchew:lol:[/quote] No tak.. dla mnie to jest logiczne, że jak sie już wyda tą kase na 15kg karmy, to będzie spokój na dłużej. A gotując wyjdzie to samo, tylko po trochu. Ale mój tato tego nie rozumie i nie chce mi dać 100 zł na karme. Więc jej kupie za swoje, a potem jakoś postaram sie od niego to wyciągnąć ;) narazie Sara je głównie gotowane, ale ciekawe kiedy przyjdzie ten moment, kiedy mojej mamie zbrzydnie te gotowanie;) (bo głównie mama gotuje, no i ja) Sara jak dostała marchewke w całości, to memlała ją chyba z pół godziny, a marchewka była 'uszkodzona' tylko na wierzchu ;) potem zresztą znalazłam jej 'okruszki' rozwalone po całym pokoju :evil_lol: więc zjadła jej raczej niewiele ;) za to jak kiedyś ukradła z kuchni ogórka, to zjadła prawie całego, tylko kilka kawałeczków zostało :) Buziaki w nosek dla słodkiej Zuzanki :loveu: