-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwia, zmieniaj natychmiast avatar!!!! Dawaj spowrotem Fige, a nie tego....... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL]http://i19.tinypic.com/62scx04.jpg[/URL] padłam! :mdleje: Cuuuudowna jest, ale bym ją wygłaskała ;) :loveu: -
no właśnie, gdzie ten filmik?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Musicie sie bardziej postarać :diabloti:[/quote] prooooooosze :modla::modla::modla: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ale śliczności :loveu: ale 3 fotki to za mało, dawaj jeszcze! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Hmmm... w sumie to Figowa pewnie traktowałaby Cie jak powietrze, bo taka jest w stosunku do wszystkich nieznajomych :eviltong: A gdybyś ją zaczęła miziać to posłałaby Ci mordercze spojrzenie nr 5: "Jeszcze raz tak zrób i się wkurzę" :D:D:D [/quote] to co ona taka nietowarzyska? :evil_lol: nawet głaskać sie nie daje? :razz: Ja chce foty Kuby i Rudej, bo ich dawno nie było! :) -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/70/67b216923b69ea51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/71/295082dea75ef724.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/70/ee1df4ab718ce5b7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]a jamników dalej nie ma:placz: długo mam jeszcze czekać ??:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] już szukam i wstawiam specjalnie dla Ciebie :) chwila.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witam ;) [url]http://matusz5.kgb.pl/2/17.jpg[/url] ale super uszka :loveu: -
Slodziuuutka jest :)
-
[quote name='Helga_psiaki']są i sznupki!!!!! :):)[/quote] nooo i to ile naraz ;)
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/70/d790a8bd6b4e1477.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/388/a401b6917234b79d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/70/8819652542c689aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/70/ecd07a21cbd1be2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/70/bd2df35b2000e0e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/70/3edaae8e051ab018.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/70/fb222b2bc45d3d8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/70/f78086a3ee525004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/56/1eaf37589797d0cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/388/7958ebdbca9d82ef.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/53/eafd4de3e11566a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/53/40fd9b7372cbb423.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/385/8db996c541926f78.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/53/df51a1e49cc759e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/69/32a02facdc6b5088.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Helga_psiaki']Dzięki Agacia, jesteś super:loveu::loveu::loveu: Normalnie mnie powaliłaś tym komplementem:oops:[/quote] To tak z serca ;) te wystawowe jakieś dziwne były, wydawały mi sie przygrube.. i taki kolor jak Twego Aresa mi się najbardziej podoba :) ok już przestaje słodzić, bo sie jeszcze przyzwyczaisz :eviltong:
-
Chce tygrysaaaaaaaaaaaaaa!
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Bulasek! [url]http://images27.fotosik.pl/70/c2878a332f34c0ed.jpg[/url] śliczności :loveu: -
Cześć :) Nesik cudny :loveu: [URL]http://agu_um.w.interia.pl/P1030700.jpg[/URL] a ten wiatr we 'włosach' :evil_lol: super :loveu:
-
to i ja troche ogarne ;)
-
[quote name='Helga_psiaki']ja jestem chętna masz sznaucery?[/quote] :) jakieś tam mam ale nie za wiele ;) zaraz wstawie troche fotek, tylko nie wiem czy będą sznaucerki.
-
Cześć :) Przegapiłam 100 strone :( gratulacje! Musze Ci walnąć komplementa.. nie widziałam na wystawie tak ładnego sznaucerka jak Twój Ares. Chociaż wprawdzie to kundelek :eviltong: ale jest taki zadbany i ta biała bródka :loveu: [SIZE=1]no to sie już podlizałam i moge sobie iść ;)[/SIZE]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć :calus: mi dogo pięknie chodzi jak narazie :mdrmed: Ale Czabuś ma jęzorek zwinny :loveu: A Figa minki strzela świetne! Nie wiem czy chciałabym ją poznać :eviltong: ;) -
[quote name=':: FiGa ::']Cześc cześć cześć :multi:[/quote] [quote name='Helga_psiaki']hey :multi::loveu:[/quote] Cześć dziewczynki :multi: PS. Czy jest ktoś chętny na fotki z wystawy, bo nie wiem czy jest sens wstawiać? Troche ich jeszcze mam...
-
[quote name='despera']Dzień dobry to ja poproszę golaska:D;) [URL]http://images13.fotosik.pl/53/498fd27ff10455a5.jpg[/URL] Prawie jak Sarcia:loveu::evil_lol:[/quote] Golasek for you ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/70/9eaa24111bc91618.jpg[/IMG][/URL]