-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Ja też mam kijowy humor ostatnio :shake: nienawidzę jesieni.
-
[quote name='Luzia']chyba obrzydliwe :eviltong:[/QUOTE] Ale śmieszne :eviltong:
-
[quote name='dOgLoV']ja tam sie klawiatura nie przejmuje , gorzej jak mi calkiem przestanie działać lapek bo cała szklanka kawy w niego poszła :roll:[/QUOTE] Wysusz porządnie! Korzystasz z niego teraz?
-
Uuuu niedobrze z tą kawą. Ja "tylko" psiknęłam za dużo płynu jak czyściłam klawiaturę i ją sobie zepsułam :roll: i musiałam wydać dwie stówki na nową :lol:
-
[quote name='magdabroy']Rozmawiają dwie prostytutki: - Kupiłam sobie skunksa. - Skunksa? A dlaczego ? - Zajebiście robi minetę! - A co ze smrodem ? - Dwa dni rzygał a potem sie przyzwyczaił...[/QUOTE] To jest świetne :lol:
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-Dqt6C6YYSuM/Ua9p8y7g1dI/AAAAAAAALFc/e8cBNlX_F5o/s640/p%20%2811%29.JPG[/url] nie wkurza Cię to syfienie podłogi codziennie? :diabloti:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mi też dziś łeb pęka, już brałam dwa razy po 2 tabletki :roll: Ale mnie to chyba jakieś przeziębienie bierze, tz chory to pewnie i ja podłapałam :shake: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Rok :grins:[/QUOTE] Ale razem z ciążą? :lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Najpierw wracam do pracy, żeby mieć płatny urlop wychowawczy ;)[/QUOTE] A no tak :) ale pewnie nie zamierzasz pracować zbyt długo ;) -
Ale fajnie tam macie :) i ten konar jaki fajny :)
-
Więcej fot!! Jedną się mamy zadowolić? Ja nawet nie mam co myśleć o barfie.. no bo barf bez kurczaka? Szybko poszłabym z torbami :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Buciki, ubranka...aż się chce kolejnego dzidziusia :loveu:[/QUOTE] To kiedy? :loveu: Teosiowi już roczek stuknął, można powoli myśleć o kolejnym ;) -
Nie taka zła ta Twoja teściowa :lol:
-
To chociaż napisz tu czasem parę słów co u Was :) Ooo a co wy z Pauliną mieszkać razem będziecie?? Psiaczek fajny, szkoda, że dzikus..
-
Cudna, piękne są białe koty :loveu:
-
[quote name='dOgLoV']ja czesto czuje ze dostałam sms-a a sms-a nie ma :diabloti:[/QUOTE] Mam tak bardzo często :diabloti:
-
[quote name='dOgLoV']uffff nie jestem sama :diabloti:[/QUOTE] Ale ja tylko sobie tak pomyślałam, nie narobiłam siary mówiąc to na głos :diabloti: [quote name='dOgLoV']ale to mega głupie :eviltong: no ale dobra poprawie wam troche humory :eviltong: od samego rana cały czas wkurzały mnie gacie i mowie na spacerze do Sebastiana ze mam jakies głupie gacie bo mi w tyłek włażą i mnie wkurzają , wróciliśmy , zjedliśmy obiad ide siusiu patrze a ja mam gacie założone tył do przodu :peace:[/QUOTE] Aga jesteś genialna :mdleje: gdzie Ty masz głowę? :diabloti:
-
[quote name='dOgLoV']super te morskie akwaria :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9197_zps62afd29c.jpg[/URL] ta budowla bardzo ciekawa , co to ??[/QUOTE] Sea Towers [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Sea_Towers[/url]
-
Cała Ty :evil_lol: chociaż to akurat i mi się kiedyś zdarzyło :diabloti: :evil_lol:
-
[URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9261_zps6dd48577.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9261_zps6dd48577.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9271_zps066f8bb3.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9271_zps066f8bb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9275_zpsfa140dd1.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9275_zpsfa140dd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9278_zpsd4c60f04.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9278_zpsd4c60f04.jpg[/IMG][/URL] szkaradnice :lol: to coś na dole :eviltong: [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9287_zps5aeab243.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9287_zps5aeab243.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9220_zps31e06ad3.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9220_zps31e06ad3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9230_zps619602ce.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9230_zps619602ce.jpg[/IMG][/URL] Akwarium Gdyńskie. Zdjęć niewiele, bo bardzo złe warunki do focenia ;) [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9246_zpse2c08a5d.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9246_zpse2c08a5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9248_zps1df6ea18.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9248_zps1df6ea18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9251_zps063cb786.jpg.html][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9251_zps063cb786.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Luzia']Bank okradnij? Albo bogatego faceta dorwij :cool3:[/QUOTE] Faceta już mam, ale średnio u niego z tym bogactwem :eviltong: cd fotek [URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9197_zps62afd29c.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9197_zps62afd29c.jpg[/IMG][/URL] jakiś japoński statek akurat przypłynął [URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9198_zps70b6ec6c.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9198_zps70b6ec6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9206_zpse6fdeb84.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9206_zpse6fdeb84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9210_zps3db03b44.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9210_zps3db03b44.jpg[/IMG][/URL] psi akcent ;) [URL="http://s568.photobucket.com/user/agaciaaas/media/Wakacje2013/101_9215_zps2f2d5d49.jpg.html"][IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9215_zps2f2d5d49.jpg[/IMG][/URL]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
OMG jaki off :eviltong: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaciaaa replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='vege*']Z lionem i polewą czekoladową :loveu: Jeszcze kiedyś były z oreo i galaretkami wedla :loveu:[/QUOTE] Z lionem tak, ale bez polewy :eviltong: -
Fajne foty :) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC04818_zpsd6e955a2.jpg[/url] :loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC04821_zps4c0e1241.jpg[/url] neron jak zwykle zadowolony z kagańca :lol: