Jump to content
Dogomania

lizka121

Members
  • Posts

    190
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lizka121

  1. [LEFT]O i Zosia4 do Sendi zawitała. Zosia to Ty jesteś od LISKA, prawda? Kiedy On poszukiwał domku to były moje pierwsze czytane wątki na dogo - o LISKU i o SERWO i tak mnie to wciągło , że uzależniłam się od dogo. [/LEFT]
  2. [LEFT]No ale tu się dzieje, dobrze , że dopiero teraz czytam , bo już nerwówka jakaś , że z Sendi źle. Dobrze , że od razu przeczytałam diagnoze. Sendi - nie daj się , masz super domek , opiekunów , którzy traktują Cię jak Damę - wypnij się na wszystkie te choróbska. Dzięki Tobie tu taki super klub tu powstał i atmosfera taka milusia... Ja to podziwiam wszystkie te mądre pieski, które słuchają swych państwa, nie wchodzą na nieswoje miejsca, nie kradną \skarpetek i chapci\, nie terroryzują swych właścicieli w sprawie ,,daj mi czekoladę,, - Gdzie się zdobywa takie pieski?:evil_lol: Odnośnie kleszczy to w naszym regionie też mówi się , że mazurskie kleszcze groźne są. U nas dużo tego paskudztwa, ale jak dotąd nie znam przypadku aby jakieś zwierzę się zaraziło, przynajmniej z tych , które znam. [/LEFT]
  3. [LEFT]Dużo zdrówka dla Kamilka, oby nie dopadały go żadne przeziębienia . Wracaj Kamilku jak najszybciej do zdrowia. Kasiu a czy /Sendi jakoś tak sama wiedziała co to aport, czy taka pojętna i już się nauczyła będąc w Waszej rodzince? [/LEFT]
  4. :laola::laola:[LEFT]Dziś OFKA nasza dostojna Pani kończy lat 11.Nie! - nie cygani - że nie wygląda?- wszyscy powiecie - że nie wierzycie za nic na świecie? No coż, bo Ona Arystokratka i nie wygląda na swoje latka bo zawsze sypia w świeżej pościeli czuwają nad Nią sami Anieli! Więc dużo zdrówka dla naszej Hrabinki ślą pieski, kotki i morskie świnki a wielki tort na cukrowej tacy zanoszą OFCE - DOGOMANIACY! :painting: :painting: :painting: :painting: [/LEFT]
  5. Ha znam taki przypadek - chyba nieuleczalny! U moich rodziców jak tata jest w domu to sunia nie wyjdzie z nikim innym, a jak już musi to idzie jakby jej na tym spacerze zaraz krzywdę mieli zrobić - zostaje z tyłu, głowa w dół a ogon bezwładny. Gdyby spuscić ze smyczy już jest w domu. Ale za to jak pana nie ma akurat w domu to wszystko jedno z kim nie wybrzydza!
  6. [LEFT]złotowłosa Sendi:ciotki przyszły do Ciebie! Gdzieś Ty:confused: [/LEFT]
  7. [quote=Kasia25;22478 A Ruda na wieczornym spacerku, rzuciła się w pogoń za kotem, który okazał się być Yorkiem[/quote] A dzisiaj kto robił za kota? U nas pada i zrobiło się zimno, czyżby i na tym wątku cioteczki szykowały się do zimowego snu? tak cicho coś dzisiaj:shake:
  8. no to jeszcze WIELCY SłAWNI: -WIT STWOSZ; WASCO DA GAMMA; WITKACY; WAGNER; WATSON(czy jak tam było koledze Sherloka Holmsa); WESPUCCI; WIWALDI nie pamiętam co pisze się przez W a co przez V, no i coś się tam czyta jak Ł jeszcze na koniec proponuję WERMUTA
  9. witam wszystkie nocne marki. Jamniczki-paróweczki super, Majeczka wśród nich niczym modelka, bardzo ładna dziewczyna. [quote name='kaerjot']Imona na W pasujące do Wtorek, nie widzę problemu: Wponiedziałek, Wczwartek i Wpiątek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Kaerjot-Twoja propozycja nie do przebicia:loveu: ja napiszę tak\ coś z filologii\:WOLF, WOłK, \coś z historii?\:WALNUS, WASAL, WOJAK \coś z przyrody?\;WICHER, WIDMO, WABIK \przemysł cukierniczy\:WAFEL, WAWEL, WEDEL( ale WEDEL już jest, chyba w kundelpolski, On nie miał szczęścia w życiu) \produkt ze sklepu\WIGOR, WALBON, WEZYR,WELWET:evil_lol: \inne\: WIREK A WACKA to już lepiej przerobić na WICKA
  10. [LEFT] [/LEFT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80ab4f6424af1c74.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/188/80ab4f6424af1c74m.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] mnie to się wydaje, że Rudolfina to w zależności od tła , inny odcień przybiera niczym kameleon z niedawnej fotki pamiętam ją bardzo złocistą, a tu jakby odcień starego złota?
  11. [LEFT]no proszę mamy już Kubicę w F1 to i czas na sporty motorowe- , pierwszy Polak w ? chyba MOTO GP się to nazywa. A ja chciałabym jeszcze zobaczyć Ofkę bez kołderkowej czapeczki! Sendi to bardzo gościnna gospodyni jest, taki dom\wątek\ otwarty prowadzi, Ofka ty z nią pogadaj to może u niej te urodziny wyprawisz:evil_lol:, a i ciotki tortu spróbują [/LEFT]
  12. [LEFT] a ja też kocham czekoladę, taką z orzechami też , akucha czy kotka naprawdę jest czekoladowa? kasia25 psy jak mają konkurencje do miski to i skóeki sprzed tygodnia wymiotą, no a , że czsem rywala się pogoni...:evil_lol: [/LEFT]
  13. [LEFT]jakie cuuudne fotki- bezkonkurencyjne zdjęcie ze swoim panem-no i teraz wierzę brązowej , że sunia zgryźliwa- bo zgryz ma niczego sobie, :crazyeye: [/LEFT]
  14. [LEFT]no to melduję , że wróciłam.Pierwsza rzecz -do czytelni-TZ to już nawet nie komentuje, tylko ręką machnął. Potwór z lochnes? skąd Wy takie idealne modele bierzecie. Kasia25-powiedz TZ, że dostanie prezent na gwiazdkę, mój miał miesiąc czasu, nie bardzo wiedział co z tym fantem zrobić , bo kaczki niby fajne, ale dużo jedzą to i dużo s..ją. alternatywą było tylko powiększyć podwórko, żeby szybko się nie przykryło g....mi.,to i wszystkie zwierzaki na tym skorzystały.Zatem może ta świnka to wcale niegłupi pomysł? A ja sobie poleżałam w wodzie i taka bajka przyszła mi do głowy: na krańcu świata, w lesie niebieskim mieszkały śliczne, urocze pieski jeden był żółty, drugi był biały no a ten trzeci zielony cały rządził tym lasem lew sprawiedliwy nieobce były mu cuda i dziwy -sprawdzę- pomyślał ten lew kudłaty czy ludzie są dobrzy, czy są wśród nich katy i wezwał do siebie władca niebieski nasze przecudnej urody pieski... NA RAZIE NIE WIEM CO BYłO DALEJ... a może , któraś cioteczka wie???????? No to narazie mówię dobranoc- bo jutro niestety - trzeba odmeldować się w pracy- szczęśliwi, co mają wolne [/LEFT]
  15. [LEFT]jedziemy do agua-parku do Tarnowskich Gór, my ludzie z lądu też mamy fale, tylko sztormu nigdy nie ma . Kasia25 proszę wyściskać ode mnie Kamilka. Dla wszystkich futrzaków\nie tylko Kasinych\ dużo głasków , a wszystkim cioteczkom smacznej kawy [/LEFT]
  16. [LEFT]ależ oczywiście , że sypia, ale teraz jako dorosły i dostojny kocur nie pokazuje juz wszystkim gołego brzucha i tego co mam pod nim. Z drobiem żyją w zgodzie, ponieważ mama kwoka jasno dała do zrozumienia kto tu rządzi, a kaczki są dopiero od dwóch tygodni,\to prezent\, tylko psu się jakoś nie podobają, [/LEFT]
  17. [LEFT]reszta stada się rozeszła-gołębie pofrunęły na dach, kot prezes też nie wiadomo gdzie się obraca\w naszym domu stołek prezesa otrzymuje ten , co ma największą średnią arytmetyczną(wiek+staż w tym domu)\,psy do sesji fotograficznej nadają się ok 22.oo, bo wcześniej to tylko zdąży się uchwycić ich ogony .Zajrzę tu później, teraz tylko dwa zdania, bo do wstawiania fotek jeszcze muszę mieć asystentkę, więc wykorzystałam ją kiedy siedzi na gg.A nawiasem mówiąc to dopiero dziś widzę - pieski grzecznie idą spać , a cioteczki bawią się w nocnym klubie. Czy co tydzień są takie klubowe piątki na dogo? [/LEFT]
  18. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7476/obrazxl2.jpg[/IMG][/URL] niektorzy chodza spac w godzinach poludniowych :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6078/zdjacie1jpgdy5.jpg[/IMG][/URL] tak sobie spalem przed czterema laty :D [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4952/zdjacie1jpg2jp0.jpg[/IMG][/URL] wygrzewamy sie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/266/zdjacie2jpgik1.jpg[/IMG][/URL] a my takie nie fotogeniczne idziemy stad
  19. próba wstawienia zdjęcia mi się powiodła i to za pierwszym razem-loozerka masz talent do nauczania, i wreszcie można szybciej te strony przeglądać, chyba wszyscy przypomnieli sobie ,,słówka z podwórka,,jak trzeba było czekać na otwarcie kolejnej stronki.U mnie kolejka do komputera długa, bo weekend nadchodzi, więc wszyscy czasowi. Cieszę się,że wierszyk się spodobał, jeśli taka potrzeba to może ,,wisieć ,,w każdych drzwiach, witrynie itp... No tak idzie zima, to wszystkie futrzaki na kołderki , podusie i takie tam, trzeba się zabiezpieczyć nie? A nawiasem mówiąc to bardzo Sendi pasuje ta chabrowa podusia, jej rudośc nabiera takiego ładnego blasku, a Kora? jaki kolorek ma jej kołderka? Rozumiem ,że TZ ma taki kolor jaki zostanie?
  20. [url]http://img386.imageshack.us/img386/469/beznazwy1kv3.png[/url]
  21. [LEFT]Witam wszystkich ,a co tu dzisiaj tak cicho?Czyżby wszyscy mieli spadek ciśnienia? No to pora na kawę-na podwyższenie.Niestety do fotek to może zabiorę się około soboty,bo ten tydzień pracuję od 7.00-19.oo ,a to dłuższe posiedzenie , i córka potrzebna i zdjęcia jakieś aktualne trzeba zrobić;) instrukcję dostałam za co wielkie dzięki-loozerka-,w sobotę wypróbuję czy jestem zdolna:p Kiedyś w pracy wymyśliłam sobie wierszyk,trochę już nie do tej bajki, ale może się Wam spodoba: Szła w poniedziałek na spacer Tereska spotkała po drodze bezdomnego pieska -czemu jesteś smutny, -coś Cię boli może -jest mi bardzo przykro, bo mieszkam na dworze:placz: Nie zastanawiała się długo Tereska zabrała do domu spotkanego pieska piesek był posłuszny, nie wymagał wiele ona spała w łóżku , a on za fotelem rano piła kawę, on jadł ze swej miski już po krótkim czasie, byli sobie wszystkim on się bardzo cieszył, gdy się z nim bawiła i było mu smutno, kiedy wychodziła a kiedy wracała, szli na długi spacer oglądali nad stawem-stada dzikich kaczek Gdy Czas , co wciąż płynie rok odznaczył kreską już nie mogli bez siebie zyć piesek z Tereską I jak w każdej bajce morału się szuka tak i z tego wiersza wypływa nauka: CHCESZ MIEć PRZYJACIELA , TAK JAK TA TERESKA? TO ZAPROś DO DOMU BEZPAńSKIEGO PIESKA;) [/LEFT]
  22. [LEFT]loozerka wielkie dzięki.Ja musze mieć tę wersję łopatologiczną , bo to całkiem nie moja branża.Ale dziś także mam czas ograniczony\tylko tak trudno stąd odejść\Mam tam jakieś gg, ale to mojej córki i to ona bardziej rozumie się na tym wszystkim.U mnie to dopiero pierwsze kroki , do tej pory to tylko jako czytelnik:oops:.Zwierzaków u mnie trochę jest, ale to bardziej z drobiu:kury, kaczki i gołębie.Z futrzastych:dwa koty i pudel\w domu\ i prawie jak ON-on niestety ma własne mieszkanie.Pudel wprowadził się do domu fortelem-TZ jakoś zawsze uważał ,że pies ma mieć ciepłą, suchą, ale WłASNą budę, bo w domu jest pełno sierści - no to teraz nie:diabloti: ma sierści, ale ma psa:eviltong:.Myślę ,że już poznał co to znaczy jak go ktoś co dzień wita w porannej pościeli i ten argument chyba już nieaktualny, a po chomiku zostały pogryzione firanki...:mad: [/LEFT]
  23. dobrze mieć z kim wypić wieczorną herbatke:lol: kiedy córka dorosła do wieku, kiedy chciała mieć własne zwierzątko-jaki był wybór? - chomik \oczywiście rudy i wcale nie dlatego, że takiego chcieliśmy ale takie właśnie były w sklepie\. U mnie jakoś tak, że wszystkie zwierzaki luzem- to i ten wychodził poza klatkę od 20.00, jak się wyspał a wracał jak szliśmy spać.Klatkę musiałam źle domknąć i chomik wyszedł powtórnie na spacer tym razem przespacerował się po łóżku i po śpiącym słodkoTZ-trudnO opisać co to było:evil_lol:....a mówią, że kobiety boją się myszy:roll: Loozerka, ale masz super brodacza, ja już swojego obcinam tydzień\całość trwa ok trzech, bo mogę to robić tylko kiedy śpi\ ale na pewno brodę mu zostawię, dodaję takiej elegancji:cool3:.A nie wiedzieć czemu psy nie przepadają za salonem fryzjerskim, ja tam poprawiam sobie humor, a on wręcz przeciwnie, dziwny jakiś.Niestety fotografia tylko w awatarku, bo do wstawiania zdjęć przeze mnie to jeszcze daleka droga....
  24. dobrze mieć z kim wypić wieczorną herbatke:lol: kiedy córka dorosła do wieku, kiedy chciała mieć własne zwierzątko-jaki był wybór? - chomik \oczywiście rudy i wcale nie dlatego, że takiego chcieliśmy ale takie właśnie były w sklepie\. U mnie jakoś tak, że wszystkie zwierzaki luzem- to i ten wychodził poza klatkę od 20.00, jak się wyspał a wracał jak szliśmy spać.Klatkę musiałam źle domknąć i chomik wyszedł powtórnie na spacer tym razem przespacerował się po łóżku i po śpiącym słodko TZ-trudno opisać co to było:evil_lol:....a mówią, że kobiety boją się myszy:roll: Loozerka, ale masz super brodacza, ja już swojego obcinam tydzień\całość trwa ok trzech, bo mogę to robić tylko kiedy śpi\ ale na pewno brodę mu zostawię, dodaję takiej elegancji:cool3:.A nie wiedzieć czemu psy nie przepadają za salonem fryzjerskim, ja tam poprawiam sobie humor, a on wręcz przeciwnie, dziwny jakiś.Niestety fotografia tylko w awatarku, bo do wstawiania zdjęć przeze mnie to jeszcze daleka droga....
  25. Szła z przyjacielem na spacer Tereska spotkali po drodze płaczącego pieska -czemuś taki smutny, coś Cię boli może -bardzo rzadko jadam i mieszkam na dworze! nie zastaniawiała się długo Tereska zabrała do domu spotkanego pieska w zamian za jej dobroć piesek nie chciał wiele ona spała w łóżku, a on za fotelem. Na rok wyjechał przyjaciel Tereski była bardzo smutna, płynęły jej łezki piesek nie chciał widzieć u Tereski smutku opowiadał jej bajki o pięknym ogródku W parku na łące siedziało dziadzisko gdy ujrzał Tereskę chciał jej ukraść wszystko zobaczył to piesek, krzyknął,, Wielkie Nieba,, podbiegł do złodzieja, postraszył jak trzeba Jak w każdej bajce morału się szuka tak i z tego wiersza wypływa nauka _CHCESZ MIEć SWEGO STRóżA, TAK JAK TA TERESKA TO ZAPROś DO DOMU BEZDOMNEGO PIESKA.....
×
×
  • Create New...