Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16947
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Się denerwuje bo nie polajkuje Bardzo by się chciało ale lajków mało
  2. Jola,Jota może nakarmią?Ja idę karmić koty. Nie umiem tak rymować i dobrego jedzonka serwować
  3. Wierszyk fajnya dogo niefajne,prawie nic nie widzę,okrężną drogą na bazarek wchodzę i nie tylko ja....
  4. Kolory jak na zdjęciu,powierzyłam jeszcze raz,pod pachami jest 60 cm,na dole tyle samo na lekkiej gumce,skład
  5. Dziękuję. A propos dogo - nie mam powiadomień,zapisuję się lub nie ,koszmar przy bazarku Piżamka ma na metce S
  6. Czy coś się znowu dzieje z dogo?Nie mam w ogóle powiadomień o wpisach
  7. 37 jest biała,100% bawełna,na dole 52 cm x 2 oczywiście Piżamka spodenki w gumie bez naciagania 35 X 2 a co do składu to pisze 100% recykling
×
×
  • Create New...