Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Nic nie kupię ale za 10 zł cegiełkę poproszę. Od Ewu mam Bylinka,przywiozła do mnie"wieśniaka" jak to mawiam(kochany jest) Na tymczasowo i został.
  2. Przekierowuje wszystko na e-mail,inaczej nic z tego.Duzo ludzi zglasza problemy na innych wątkach. Zaproszenia dochodzą np ale potem nie może ten ktoś znaleźć gdzie był.
  3. Tylko czy ktoś to widzi? Przejrzeć wieczorem na spokojnie fanty Może coś?
×
×
  • Create New...