Sally to najbardziej agresywny pies jakiego widzialam :cool1::cool1::cool1:... Dzisiaj Luzik widziała jak mnie to parszywe psisko pogryzło ..... a ,że językiem, to cóż :eviltong:..
Tak na serio Sally to chodząca miłość:loveu: kocha wszystkich i wszystko. Jest bardzo wesołym i energicznym psem. Bawi się jak szczeniak:loveu:. To,że jest bardzo szczuplutka narazie nie chce sie zmieniać (podejrzewam tasiemca,także na wszelki wypadek dostanie leki odrobaczające) .. a może poprostu nareszcie ma tyle ruchu na ile zasługuje ;).
A mail od jej "wlascicielki" poprostu mnie rozbroił..:angryy: