ALMA2- chodzi o to, że pieniążki na suchą karmę narazie są na jakieś trzy miesiące a może i więcej. Dlatego podjęłyśmy z Anetką (Ona dostarcza karmę), że jeśli ktoś chce pomóc to niech prześle prosto do Pani Irenki. Jej ogólnie jest ciężko a teraz Pani Wet pozwoliła gotować Maxiowi mięsko z warzywami i jak Pani Irenka będzie miała pieniążki to będzie Jej łatwiej mu gotować. Jeśli chodzi o pocztę to Pani Irenka ma ją dosłownie pod domem. Więc wrazie czego zawsze moze zajrzeć i odebrać jak będzie mało ludzi. Wieczorem to tam prawie nokogo na poczcie nie ma, wiem bo to też moja poczta.
Kody dostałam i będę zasilać konto Pani Irence :)
Buziaczki :loveu: