Oprócz antybiotyku (Zinnat) dostała jeszcze jakiś nowy syrop przeciwkaszlowy- bo kaszel ma okrutny :shake: i dużo, dużo płynów oraz częste oklepywanie plecków. Klaudia to wogóle jeśli chodzi o płucka to jest biedna, bo ma torbiela na lewym i niedoczynność. W wieku 3 tygodni przeszła pierwsze zapalenie... :-(