Jump to content
Dogomania

Roxana

Members
  • Posts

    5180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Roxana

  1. Cześć Cioteczki. Właśnie się zarejestrowałam na krakvet, teraz czekam na link aktywujący. Mam zaznaczyć- Stowarzyszenie "Niczyje", aby pomóc naszym dziewczynom? Celinko- ja też dzisiaj się źle czuję, jedna z moich podopiecznych w pracy wykonczy mnie chyba psychicznie :shake:
  2. Wyczytałam, ze maleństwo od dziś dopiero jest w schronisku? Mam nadzieję, że właściciel się odnajdzie...
  3. Ależ sznaucerki oczywiście, że są cudne :loveu: Ale każdy ma jakąś swoją rasę ulubioną, Ty Aniu kochasz najbardziej w świecie Sznaucerki a parę z Nas Jamniorki :loveu: Moja koleżanka ma sznaucerkę miniaturkę jak się z Hektorem w parku czy lesie dobiorą to rządzą na całego, hamulca na nich dosłownie nie ma :lol:
  4. Czekam i kciuki trzymam :cool3:
  5. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  6. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  7. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  8. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  9. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  10. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  11. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  12. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  13. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  14. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  15. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  16. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  17. Tylko pytanie czy będzie chciała wogóle zabrać... Bo na koniec roku może się okazać, ze Zuzia znowu domku szuka...
  18. Amisiu nie trzymaj nas w niepewności- proszę? A może Sonia zostanie u Ciebie? [B]justine.[/B]- to małe to napewno suczka? Ostatnio same sunie jakoś domków szukają...
  19. Gdzie nasz domek jest- no gdzie? Tak nam smutno, tak nam źle :-( Czy przygarnie nas do siebie, Ciepły kącik dla nas wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu nas. Tak nam smutno, tak nam źle- gdzie nasz domek jest, no gdzie???
  20. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  21. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  22. U mnie przy każdym kolejnym psie było lepiej, bo miały swoje towarzystwo i jakiejś wielkiej rozpaczy nie było. Jedynie Hektor- najmłodszy z gromady, jamnik- dał nam trochę popalić, bo był małym niszczycielem :roll: Przegryzł mi kilkanaście kabli od myszek komputerowych, kapcie żadne nie ocalały a jak wpadl mu w ząbki papier taoletowy to już koniec, pozamiatane, cały dom w ścinkach papieru :crazyeye: Teraz to jest luzik, zostają same czasem na naprawdę długo i nic się nie dzieje :)
  23. Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
  24. Cześć Ciotki Śmiechotki :loveu: Celinko ależ te portreciki są piękne :loveu: Ma ktoś niesamowity talent! Ależ jamniorów się dziś u Celinki zebrało, mojego nie może też zabraknąć przecież w tej gromadzie: Hektorek był na spacerku w lesie :) Ocho! Też ktoś tu dziś był... [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/db5a00c5c99e1bdemed.jpg[/IMG] I tu też! :roll: [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/447320dc29877ce9med.jpg[/IMG] A cio tam jest...? [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/27225bbed4a2ce4amed.jpg[/IMG] Sara? Masz patyka mojego? [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/65bcb5d1b60e672fmed.jpg[/IMG] No rzuć patyczka, nie bądź taka! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/29ff4915a8805c06med.jpg[/IMG] Rzucasz czy nie? Nie daj sie prosić :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/92cf8e5d9b893c3dmed.jpg[/IMG] Mam patyczka! Ale czy to napewno mój...? [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/d2608020fe8263bamed.jpg[/IMG] To może znajdę szyszunię :razz: [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/a9993146add67f6dmed.jpg[/IMG] Mam, mam szyszunię :multi: [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/04adc0e8e2e45cdbmed.jpg[/IMG] Super szyszunia, kocham szyszunię :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/a117b1db4436f4b0med.jpg[/IMG] Wy se idźcie, ja coś tylko sprawdzę... [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/e95f2d2df88e1487med.jpg[/IMG] Poszli?! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/3fd3355bc70659afmed.jpg[/IMG] Naprawdę poszli...! [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e59203b55f13c83amed.jpg[/IMG] Poczekajcie! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/1bb2a6a9427ef6ddmed.jpg[/IMG] I na koniec- Ha! Ja też tu byłem! :cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/41a01c10be253e30med.jpg[/IMG] Wszystkie jamniory są cudne :loveu:
  25. [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG]- domku? Gdzie jesteś? Psiunia czeka...
×
×
  • Create New...