Roxana
Members-
Posts
5180 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Roxana
-
Wyczytałam, ze maleństwo od dziś dopiero jest w schronisku? Mam nadzieję, że właściciel się odnajdzie...
-
Ależ sznaucerki oczywiście, że są cudne :loveu: Ale każdy ma jakąś swoją rasę ulubioną, Ty Aniu kochasz najbardziej w świecie Sznaucerki a parę z Nas Jamniorki :loveu: Moja koleżanka ma sznaucerkę miniaturkę jak się z Hektorem w parku czy lesie dobiorą to rządzą na całego, hamulca na nich dosłownie nie ma :lol:
-
Czekam i kciuki trzymam :cool3:
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
PIMPEK - mały, śliczny, jak pekińczyk. Znalazł swój własny dom! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
PRZEPIĘKNY AKSAMIT!!! Cudny psiak ma już domeczek! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
-
SZEFOWA - urocza sunia - ma już domeczek!!! Nareszcie! :))))))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
Śliczna CHARCIA - pocieszna sunia - domek szybko potrzebny !!!
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
-
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Roxana replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie??? -
Tylko pytanie czy będzie chciała wogóle zabrać... Bo na koniec roku może się okazać, ze Zuzia znowu domku szuka...
-
Amisiu nie trzymaj nas w niepewności- proszę? A może Sonia zostanie u Ciebie? [B]justine.[/B]- to małe to napewno suczka? Ostatnio same sunie jakoś domków szukają...
-
Beja i Basta razem na zawsze - znalazły domek! / Szczecin
Roxana replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Gdzie nasz domek jest- no gdzie? Tak nam smutno, tak nam źle :-( Czy przygarnie nas do siebie, Ciepły kącik dla nas wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu nas. Tak nam smutno, tak nam źle- gdzie nasz domek jest, no gdzie??? -
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
-
Gdzie mój domek jest- no gdzie? Tak mi smutno, tak mi źle :-( Czy przygarnie mnie do siebie, Ciepły kącik dla mnie wskarze, Dobra dusza, co pokocha w koncu mnie. Tak mi smutno, tak mi źle- gdzie mój domek jest, no gdzie???
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
Roxana replied to Inez's topic in Już w nowym domu
U mnie przy każdym kolejnym psie było lepiej, bo miały swoje towarzystwo i jakiejś wielkiej rozpaczy nie było. Jedynie Hektor- najmłodszy z gromady, jamnik- dał nam trochę popalić, bo był małym niszczycielem :roll: Przegryzł mi kilkanaście kabli od myszek komputerowych, kapcie żadne nie ocalały a jak wpadl mu w ząbki papier taoletowy to już koniec, pozamiatane, cały dom w ścinkach papieru :crazyeye: Teraz to jest luzik, zostają same czasem na naprawdę długo i nic się nie dzieje :) -
Cześć Ciotki Śmiechotki :loveu: Celinko ależ te portreciki są piękne :loveu: Ma ktoś niesamowity talent! Ależ jamniorów się dziś u Celinki zebrało, mojego nie może też zabraknąć przecież w tej gromadzie: Hektorek był na spacerku w lesie :) Ocho! Też ktoś tu dziś był... [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/db5a00c5c99e1bdemed.jpg[/IMG] I tu też! :roll: [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/447320dc29877ce9med.jpg[/IMG] A cio tam jest...? [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/27225bbed4a2ce4amed.jpg[/IMG] Sara? Masz patyka mojego? [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/65bcb5d1b60e672fmed.jpg[/IMG] No rzuć patyczka, nie bądź taka! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/29ff4915a8805c06med.jpg[/IMG] Rzucasz czy nie? Nie daj sie prosić :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/92cf8e5d9b893c3dmed.jpg[/IMG] Mam patyczka! Ale czy to napewno mój...? [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/d2608020fe8263bamed.jpg[/IMG] To może znajdę szyszunię :razz: [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/a9993146add67f6dmed.jpg[/IMG] Mam, mam szyszunię :multi: [IMG]http://images22.fotosik.pl/40/04adc0e8e2e45cdbmed.jpg[/IMG] Super szyszunia, kocham szyszunię :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/a117b1db4436f4b0med.jpg[/IMG] Wy se idźcie, ja coś tylko sprawdzę... [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/e95f2d2df88e1487med.jpg[/IMG] Poszli?! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/3fd3355bc70659afmed.jpg[/IMG] Naprawdę poszli...! [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/e59203b55f13c83amed.jpg[/IMG] Poczekajcie! [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/1bb2a6a9427ef6ddmed.jpg[/IMG] I na koniec- Ha! Ja też tu byłem! :cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/116/41a01c10be253e30med.jpg[/IMG] Wszystkie jamniory są cudne :loveu:
-
[IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG]- domku? Gdzie jesteś? Psiunia czeka...