Jeśli chodzi o Ligockie dobeczki to po raz kolejny juz pisze:
1. Ivi-Katowice
2. czarny doberman został adoptowany-ma juz domek!
3. Mix-dobka-szczenna suczka-ja trzeba wyciągnąc z Ligoty, wysterylizować (sterylka aborcyjna) i dac jej tymczas-Olena cos kombinuje...
Dzodzo, teraz ona będzie już wiedziała, że reka jest od głaskania! Jak dobrze, że jest u Ciebie! Tak się cieszę! Co te psy musza przechodzić-to przechodzi wszelkie reguły!