[quote name='Karolajna']Co ja mam powiedzieć?! Nie raz mam sytuację, że widzę siebie w oczach osoby na przeciw. Nie raz widzę oczami innych, ot tak. Co się ze mną dzieje nie wiem... :-o
Wątek z filmikami obejrzany od dechy do dechy :cool3:
Tak dla śmiechu :evil_lol: :
[IMG]http://pl.youtube.com/watch?v=kosEkr2HZGw[/IMG]
Oglądałam to sobie, w pewnym momencie wiedziałam że coś wyskoczy... Siedzę, siedzę w oczekiwaniu, przyszła do mnie dziewczyna mojego brata i nagle łup wyskakuje...[/quote]
z początku aż podskoczyłam, ale po kliknięciu pauzy i przyjrzeniu się postaci strach raczej odchodzi, a pojawia się śmiech :evil_lol: