Myślałam o tym. Wiem że ciężko przeszedłby oddanie, ale ja mam taką cichą nadzieje że Pan sobie poradzi z nimi i polubią się. Na początku tylko któreś będzie musiało się dać podporządkować, a słyszalam od Pana że jego sunia też ma charakterek...
No ale cóż, oby zniosły to mieszkanie razem bez konfliktowo bo to ogromna szansa dla Saurona.