Sabci nie trzeba wiele...Chce tylko ciepły kąt,miseczką z wodą i jedzonko..a przede wszystkim miłość...Czy to aż tak wiele??Przecież Duża nie jest woda to tam groszowa sprawa dziennie a jedzonko dla takiej maluszki też drogo nie wyjdzie...A miłość dla człowieka o wielkim sercu do tak kochanego psiaka to już naprawdę mały kroczek,bo psinki nie da się nie kochac...
PS. dzięki za pomoc i wsparcie w poszukiwaniach:)