Ja trochę z innej beczki - co to moje kocisko mi dziś fochów nastrzelało :roll:
Najpierw znalazłam ją głęboko zagrzebaną w kocach, za nic nie chciała ślepi otworzyć, a jakie pretensje.... :roll:
Potem uciekła do siebie, odwracała ten łepek tak jakby wiedziałą że jakaś banda z Sosnowca chce ją "gnębić" :diabloti: A ona przecież już starsza Pani - 15 lat :) Na koniec zwabiona żarełkiem odwróciła pyska, ale wyszło tylko 1 zdjęcie i to ruszone :oops: Musi więc na razie wystarczyć - bo teraz omija mnie franca szerokim łukiem :diabloti:
ŻEBY NIE BYŁO, ŻE SIĘ NIE STARAŁAM!!! :mad:
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4020/p1010282kv2.jpg[/IMG][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3862/p1010283sa7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/608/p1010288dn9.jpg[/IMG][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9761/p1010291si2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3227/p1010296um2.jpg[/IMG]
(widać coś wogóle???? )