[U]Ktoś wyraźnie chce żebym się zapłakała na amen z radości!!!!![/U]
[SIZE=4]KOCHANI - DZIŚ DO CIOTKI DOTARŁ PREZENT ŚLUBNY I PORYCZAŁA SIĘ ZE SZCZĘŚCIA. :loveu: :loveu: [/SIZE]
[SIZE=4]:smilecol:[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4]DAWIDKU CIOCIA NIGDY, NIGDY, PRZENIGDY NIE WIDZIAŁĄ TAK CUDOWNEGO PRZEPIĘNEGO DZBANUSZKA - I TO UDEKOROWANEGO PRZEZ CIEBIE !!!!:iloveyou:[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4]I TA PRZEŚLICZNA LAURKA Z TWOIM ZDJĘCIEM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]
[SIZE=4]TO NAJCUDOWNIEJSZY PREZENT ŚWIATA :calus: [/SIZE]
[SIZE=4]DZIĘKUJĘ CAAAAAŁEJ RODZINCE ZA ŻYCZENIA [/SIZE]
[SIZE=4]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: [/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4]a to dla Was [/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img322.imageshack.us/img322/3424/p7710is9.jpg[/IMG][/URL]