Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Jutro wracam na działkę, gdzie są fanty i będę mogła odpowiedzieć jutro, jeśli nie padnę lub we czwartek
  2. W sprawie kasku nie mam odpowiedzi. Negra & Anna jeszcze nie przeczytała wiadomości. Chyba jest poza zasięgiem. Jutro odzyskam telefon i jeśli nie będzie zbyt późno, zadzwonię i zapytam.
  3. O kurtka zapytałam tylko o rozmiar, ale nie mam jeszcze odpowiedzi więc dopytam EDIT Dopytałam
  4. Witam Cię Boguniu ponownie i serdecznie dziękuję za pomoc w opłaceniu operacji łapeczki Dudusia Mam nadzieję, że chodzi o fant nr 73, bo 73 a nie ma na tym bazarku. Nie mam telefonu, bo zadzwoniłabym i dopytała.
  5. Tak, krótko był na dogo, bo szybko został zauważony i adoptowany, ale jak widać został w naszych sercach.
  6. Pięknie Aniu. Też przypominam sobie jego los. Nieszczęście odmieniło jego nieszczęśliwe życie. Było zaczątkiem szczęścia. Zamieszkał we Wrocławiu u wspaniałej Rodziny i był bardzo kochany. Żegnaj pieseczku
  7. Natomiast mogę powiedzieć, że na kasku rowerowym nie znalazłam rozmiaru, ale może będzie wiedziała Negra & Anna, która podarowała ten kask na bazarek. Zapytam na PW i dam znać.
  8. Faktycznie byłam bardzo zmęczona, skoro obiecałam dzisiaj odpowiedzieć na pytania o fanty. Przecież ja jestem w Krakowie, a fanty na działce Niestety będę mogła odpowiedzieć dopiero w czwartek. Wprawdzie jutro wracamy na działkę, ale dopiero późnym wieczorem. Odpowiem na wątku i prześlę także odpowiedź na PW.
  9. @Isabel mam bluzkę, którą obiecałam przywieźć do Krakowa, ale telefon został na działce więc nie mogę do Ciebie zadzwonić, żeby się umówić. Podaj proszę Twój nr telefonu na PW.
  10. Serdecznie przepraszam, dopiero teraz tj. o godz. 00:18 udało mi się usiąść do kompa. Dzisiaj odbyłam jedną z przymusowych przeprowadzek z działki do Krakowa. Niestety to bardzo pracochłonna i nielubiana przeze mnie czynność. Jakby tego nieszczęścia było mało, to telefon został na działce. Przez najbliższe 2 dni nie będę dostępna Jutro odpowiem na pytania odnośnie fantów. Dzisiaj już padam i marzę o zaśnięciu.
  11. i serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i pomoc w opłaceniu operacji łapeczki Dudusiowej
  12. Bardzo przepraszam Agatko, dobrze, że jesteś czujna Już poprawiłam.
  13. Agatko Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie i, jak zwykle, niezwykłą pomoc dla beneficjenta Pędzę zanotować
  14. Żałuję ale nie mam go w zasięgu ręki. Jest w Krakowie, a ja na działce, ale niestety znowu muszę do kraka. Jadę w poniedziałek wieczorem, wtedy sprawdzę i odpowiem
  15. Podam Pani Irence nr konta do wpłaty za książki, konta, a adres do wysyłki podam na PW.
  16. Jakżeby nie? Pani Irenka z Katowic prosi pozycje: 1, 5, 10, 13, 14, 26, i 42 wszystkie w opcji C.W. Dziękuję
×
×
  • Create New...