Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. To jest Asiu link do ogłoszenia Kaja na Kraków na LENTO. https://krakow.lento.pl/maly-kaj-do-adopcji,13365529.html Czy Kaj m ogłoszenie na Kraków na OLX? Jeśli nie, to mogę mu zrobić.
  2. Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty: 180,00 zł - od Pani Irenki - 16.10. 122,00 zł - od agat21 - 16.10. 30,00 zł - od iwna5702 - 16.10. 20,00 zł - od pochamerka - 16.10. 100,00 zł - od mdk8 - 16.10. 20,00 zł - od Mazowszanka13 - 16.10. 100,00 zł - od Kroook - 17.10. 40,00 zł - od Isiak - 17.10. Bardzo serdecznie dziękuję
  3. Dzisiaj 17.10. powędrowały fanty do: Aldona z Sosnowca - opłata 20,99 zł BORYSboxer - opłata 16,99 zł Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie odbioru fantów.
  4. @Elf i Mango przepraszam to nie Twój fant. Twój fant wyśle Limonka80.
  5. Przepraszam, nie napisałam, że fant jest wycofany. Już w trakcie trwania poprzedniego bazarku przy bliższych oględzinach zauważyłam pęknięcie, ale bazarek się zakończył i sprawa mi umknęła. Już uzupełniłam brakującą informację. Zapakowałam fanty z aktualnego bazarku. Opłata wyniesie 18,99 zł
  6. Dzisiaj 16.10. powędrowały pierwsze fanty do: mdk8 - opłata 18,99 zł Isiak - opłata 16,99 zł Besia11 - opłata 20,99 zł Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie odbioru fantów.
  7. Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty: 120,00 zł - od Ani G-R - 14.10. 155,00 zł - od Besia11 - 15.10. 5,00 zł - od Maria1957 - 15.10. 10,00 zł - od Radek - 15.10. Bardzo serdecznie dziękuję
  8. Można, jak najbardziej można, nawet wszystko co jeszcze zostało
  9. Świetnie, wspaniały człowiek. Oby więcej takich z otwartym sercem dla potrzebujących.
  10. O rety, muszę sprawdzić co ja tyle naliczyłam. EDIT 12,00 zł - poz. 24 szalik 12,00 zł - czekoladki marcep.-rumowe 18,00 zł - czekoladki marcep.-pistacjowe 16,00 zł - czekoladki z nadz. śliwk-rumowym 24,00 zł - żakiet 40,00 zł - transporterek Excel mówi, że to 122,00 zł. Ale może naliczyłam coś, czego nie zamawiałaś?
  11. Oczywiście 2XTAK Dziękuję ogromnie. Dopiszę jak wrócę ze spaceru z piesionkami. Muszę iść teraz, bo już mnie molestują
  12. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w bazarku. Rozliczenie bazarku rozesłane. Bardzo proszę o przysyłanie adresów do wysyłki.
  13. Cegiełki kup[ować można zawsze i jest to bardzo mile widziane Dzięki Radku
×
×
  • Create New...