Jump to content
Dogomania

k_radek

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About k_radek

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. k_radek

  9 miesięczny bokser

  Mam nadzieję na jego poprawę bo wczoraj doszło nowe (i już niebezpieczne) zachowania. Podczas próby uspokojenia starał się nas ugryźć w twarz (żonę w policzek, mnie w wargę). Natomiast wieczorem na szkoleniu, pies aniołek.
 2. k_radek

  9 miesięczny bokser

  Dziękuję za szybkie odpowiedzi. 1. W domu ma do dyspozycji 2 pokoje (jeden pokój zamknięty) i przedpokój, do zabawy różne gryzaki (ze ścięgien, gumowe, kongi, sznurki, czekamy na Wobler). 2. W domu zostaje sam różnie, 3 dni w tygodniu po 5,5 godziny, 2 dni w tygodniu po 8 godzin. 3. Rano wychodzi żona około 6:30 i następnie przed 7:30; potem syn jak wróci ze szkoły pomiędzy 13 - 14 godziną (tak w poniedziałki, wtorki i piątki); w środy i czwartki dopiero po 16 syn; następnie pomiędzy 18 - 19 żona (i rzadko ja) i końcowy spacer po 20 dodatkowo z zabawą z innymi psami. Od 10.02.2017 uczęszczamy na tresurę posłuszeństwa, pies zachowywał się wzorowo i w drodze powrotnej usnął w aucie.
 3. k_radek

  9 miesięczny bokser

  Witam W 13 tygodniu przejęliśmy szczeniaka boksera od poprzedniej właścicielki którego ona miała już kilka tygodni lecz nieznanych nam powodów musiała go oddać. Teraz pies ma 9 miesięcy i od 2 miesięcy jest cyrk. 1. Jak wyjdziemy z domu, czasem wystarczą dosłownie 3 minuty, to robi demolkę. Dla jego bezpieczeństwa zakładamy mu kaganiec (duży, aby mógł się spokojnie napić) bo co złapie to niszczy i zjada (papier, torebki foliowe, budzik, książki, długopisy itp). 2. Dodatkowo, nie możemy zostawić w domu psa razem z 8,5 letnim synem bo zdarzają się przypadki że syn musi się ewakuować do pokoju babci i zamykać drzwi gdyż jest gryziony (zwłaszcza po rękach) lub dzwoni z płaczem. Bywa że dostaje "fioła" gdy jesteśmy wszyscy w domu i ewidentnie widać że nie jest to spowodowane naszym zachowaniem. Ostatnio przyszedł na głaskanie i w pewnym momencie zaczął gryźć po rękach. Trudno więc wyłapać jakiś schemat tego zachowania. Będę wdzięczny za wszystkie sprawdzone porady jak postępować z tym psem. Pozdrawiam
×