no rozumiem, że po prostu tak czujesz, ale że dlatego, że to ingerencja? :roll:
przecież każda operacja to ingerencja, podawanie środków farmakologicznych to też ingerencja
a stwierdzenie: "Naturalne jest,że pies ma...a suka...,że..." mi się nie podoba :shake: Ciotka, jak już masz się solidaryzować to z racji płci chyba powinnaś z jajnikami, a nie jajkami ;)