-
Posts
3257 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiamm
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
asiamm replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Doopa...kamień w wodę :shake: nie wiem gdzie się podział...już się zrobiło ciemno i może gdzieś się schował do spania :roll: nie wiem :shake: jutro przed południem podjadę i zobaczę...popytam taksówkarzy - może coś wiedzą.[/quote] pół godziny temu był :-( taki chudziutki, w tunelu przy peronach. może mi się jutro uda podejść i zdjęcia zrobić, ale nie wiem czy dam radę. no i papu jakieś zanieść -
no ale załóżmy, że jadę dwoma pociągami podmiejskimi (Przewozy Regionalne) - to kupuję nadal 1 bilet bilet na całą trasę czy też dwa?
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
asiamm replied to mru's topic in Już w nowym domu
no w szelkach, z takim indiańskim wzorkiem. może poczekajmy na Ziutkę. może czegoś się dowie. może zdjęcia zrobi. ja nie miałam aparatu przy sobie -
Charly, to pewnie niedoinformowana pani w kasie Ci sprzedawała bilety. Ja też kupowałam 2 bilety bo z przesiadką aż zadzwoniłam do informacji i mi potwierdzili że 1 bilet na całą trasę. Jak powiedziałam tej w kasie u nas to miała wielki problem z wypisaniem biletu bo nie wiedziała jak dlatego wcześniej po dwa musiałam kupować :roll:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
asiamm replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wieczorem widziałam na peronie w Błoniu szczeniaka w szelkach, latał między ludźmi, myślałam że wśród nich jest właściciel. Dzisiaj rano idę do pociągu, a ten sam szczenior siedzi skulony na 2im peronie :/ Zobaczył że pod budynkiem kas biega pies (mieszkający w kolejowym domu przy stacji, ale ludzie zawsze go samego na spacery wypuszczają) i pobiegł się z nim bawić. Szczeniuś jest mały, ale już z tych starszych szczeniaków. Ma szorstką bródkę. Tak myślę, że może komuś nawiał :roll: Dałam cynk Ziutce. Postara się tam podjechać dziś po szkole. -
[quote name='mru']wczoraj miałam telefon ze Śląska w sprawie Szorściaka ;) no, ale powiedziałam, że misiek ma już najprawdopodobniej dom :) ale poleciłam Pani rozejrzeć się jeszcze, bo tyle potrzebujących podobnych jest :) ktoś zna jakiegoś podobnego wyglądem i charakterem? :)[/QUOTE] podobny ale bez łapki jest Jordan z psiego anioła i Kaspar z Trójmiasta - link [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kaspar-duzy-piekny-pies-czeka-na-dom-gdynia-101986/[/url]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
asiamm replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie możesz ich rozdzielić. no po prostu nie możesz. Gacek wypisze Cię z rodziny jak im to zrobisz ;) -
o jakie śliczne rączki na tej drugiej fotce :loveu: i oczyska tyż!
-
[quote name='luka1']dzis w schronisku postanowiono - nie ma tymczasów, nie ma wyprowadzania psów, nie ma wolontariuszy - do odwołania[/QUOTE] no taa :cool1: a w ogóle do kiedy to schronisko ma istnieć?
-
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
asiamm replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
STO lat!!! :BIG: -
na tym leśnym zdjęciu to całkiem inny pies :)
-
[quote name='zebrazebra'][B]Dom już jest. Na zawsze. U mnie.:oops::oops::oops:[/B] [B]Kocham to bydlę i nie wyobrażam sobie, by teraz Gwiazdka była zmuszona znowu zmienić otoczenie. Ona tak bardzo mi ufa, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ma zapewnioną ludzką opiekę i psie+ludzkie towarzystwo. Przeważnie pracuję w domu, więc mam możliwość kontroli i opieki w ciągu dnia. Będę jedynie potrzebować odrobiny wsparcia finansowego "na rozruch", oczywiście jeśli się zgodzicie na takie rozwiązanie, i - rzecz jasna- jeśli spełniam wymogi potencjalnego właściciela.[/B][/quote] :eviltong:
-
i uważajcie żeby ich jakieś dzieci nie przechwyciły ;)
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-kolejna-powtorka-z-jamnika-x-2-a-128419/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5574/jajniol2et7lv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-kolejna-powtorka-z-jamnika-x-2-a-128419/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4402/jajniol4ng2mo4.jpg[/IMG][/URL]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
asiamm replied to mru's topic in Już w nowym domu
a wczoraj rano idąc do stacji widziałam Burcię i jamnikopodobnego na wysokich łapkach, nie wyglądały na bardzo wychudzone, ale Burcia ma szorstkie starmoszone futerko więc to może być mylące -
Bary jest tam dopiero kilka dni. Jak się poczuje tam pewnie to zacznie korzystać z otwartej bramy i zwiedzać okolicę. To dla psa normalne. Zresztą pani pisała, że któryś z jej psów wychodzi na takie włóczęgi. A na zewnątrz czyha tysiąc niebezpieczeństw na bezdomne psy :roll:
-
może pani Zytka sama spędzi nockę w pustej drewnianej budzie przy tych mrozach :angryy: bannerek dla malutki: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-mikropsina-w-megastresie-128302/][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/8552/dscnx2006ms5ji4.jpg[/IMG][/URL]
-
ja cały czas podczytuję wieści o Barusiu. Dobrze że mu się taki dom trafił. Ale ta otwarta brama to niezbyt odpowiedzialne :shake:
-
Sochaczew - VIKTOR - posylwestrowy prezent MA DOM
asiamm replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-posylwestrowy-prezent-128276/#post11526965][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4870/ssduf4.jpg[/IMG][/URL]