Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. [quote name='Ziutka']Doopa...kamień w wodę :shake: nie wiem gdzie się podział...już się zrobiło ciemno i może gdzieś się schował do spania :roll: nie wiem :shake: jutro przed południem podjadę i zobaczę...popytam taksówkarzy - może coś wiedzą.[/quote] pół godziny temu był :-( taki chudziutki, w tunelu przy peronach. może mi się jutro uda podejść i zdjęcia zrobić, ale nie wiem czy dam radę. no i papu jakieś zanieść
  2. no ale załóżmy, że jadę dwoma pociągami podmiejskimi (Przewozy Regionalne) - to kupuję nadal 1 bilet bilet na całą trasę czy też dwa?
  3. no w szelkach, z takim indiańskim wzorkiem. może poczekajmy na Ziutkę. może czegoś się dowie. może zdjęcia zrobi. ja nie miałam aparatu przy sobie
  4. Charly, to pewnie niedoinformowana pani w kasie Ci sprzedawała bilety. Ja też kupowałam 2 bilety bo z przesiadką aż zadzwoniłam do informacji i mi potwierdzili że 1 bilet na całą trasę. Jak powiedziałam tej w kasie u nas to miała wielki problem z wypisaniem biletu bo nie wiedziała jak dlatego wcześniej po dwa musiałam kupować :roll:
  5. Wczoraj wieczorem widziałam na peronie w Błoniu szczeniaka w szelkach, latał między ludźmi, myślałam że wśród nich jest właściciel. Dzisiaj rano idę do pociągu, a ten sam szczenior siedzi skulony na 2im peronie :/ Zobaczył że pod budynkiem kas biega pies (mieszkający w kolejowym domu przy stacji, ale ludzie zawsze go samego na spacery wypuszczają) i pobiegł się z nim bawić. Szczeniuś jest mały, ale już z tych starszych szczeniaków. Ma szorstką bródkę. Tak myślę, że może komuś nawiał :roll: Dałam cynk Ziutce. Postara się tam podjechać dziś po szkole.
  6. [quote name='mru']wczoraj miałam telefon ze Śląska w sprawie Szorściaka ;) no, ale powiedziałam, że misiek ma już najprawdopodobniej dom :) ale poleciłam Pani rozejrzeć się jeszcze, bo tyle potrzebujących podobnych jest :) ktoś zna jakiegoś podobnego wyglądem i charakterem? :)[/QUOTE] podobny ale bez łapki jest Jordan z psiego anioła i Kaspar z Trójmiasta - link [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kaspar-duzy-piekny-pies-czeka-na-dom-gdynia-101986/[/url]
  7. nie możesz ich rozdzielić. no po prostu nie możesz. Gacek wypisze Cię z rodziny jak im to zrobisz ;)
  8. o jakie śliczne rączki na tej drugiej fotce :loveu: i oczyska tyż!
  9. [quote name='luka1']dzis w schronisku postanowiono - nie ma tymczasów, nie ma wyprowadzania psów, nie ma wolontariuszy - do odwołania[/QUOTE] no taa :cool1: a w ogóle do kiedy to schronisko ma istnieć?
  10. na tym leśnym zdjęciu to całkiem inny pies :)
  11. [quote name='zebrazebra'][B]Dom już jest. Na zawsze. U mnie.:oops::oops::oops:[/B] [B]Kocham to bydlę i nie wyobrażam sobie, by teraz Gwiazdka była zmuszona znowu zmienić otoczenie. Ona tak bardzo mi ufa, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła i miłości. Ma zapewnioną ludzką opiekę i psie+ludzkie towarzystwo. Przeważnie pracuję w domu, więc mam możliwość kontroli i opieki w ciągu dnia. Będę jedynie potrzebować odrobiny wsparcia finansowego "na rozruch", oczywiście jeśli się zgodzicie na takie rozwiązanie, i - rzecz jasna- jeśli spełniam wymogi potencjalnego właściciela.[/B][/quote] :eviltong:
  12. i uważajcie żeby ich jakieś dzieci nie przechwyciły ;)
  13. pięęęknaa jest z tym długim pyszczydłem :loveu:
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-kolejna-powtorka-z-jamnika-x-2-a-128419/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5574/jajniol2et7lv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-kolejna-powtorka-z-jamnika-x-2-a-128419/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4402/jajniol4ng2mo4.jpg[/IMG][/URL]
  15. a wczoraj rano idąc do stacji widziałam Burcię i jamnikopodobnego na wysokich łapkach, nie wyglądały na bardzo wychudzone, ale Burcia ma szorstkie starmoszone futerko więc to może być mylące
  16. za dużą dupcię ma ta sikoreczka żeby słonikę podjadać ;)
  17. Bary jest tam dopiero kilka dni. Jak się poczuje tam pewnie to zacznie korzystać z otwartej bramy i zwiedzać okolicę. To dla psa normalne. Zresztą pani pisała, że któryś z jej psów wychodzi na takie włóczęgi. A na zewnątrz czyha tysiąc niebezpieczeństw na bezdomne psy :roll:
  18. może pani Zytka sama spędzi nockę w pustej drewnianej budzie przy tych mrozach :angryy: bannerek dla malutki: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-mikropsina-w-megastresie-128302/][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/8552/dscnx2006ms5ji4.jpg[/IMG][/URL]
  19. ja cały czas podczytuję wieści o Barusiu. Dobrze że mu się taki dom trafił. Ale ta otwarta brama to niezbyt odpowiedzialne :shake:
  20. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-posylwestrowy-prezent-128276/#post11526965][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4870/ssduf4.jpg[/IMG][/URL]
  21. ale Maxiu przystrojony :evil_lol: a za stołem czyżby ciocia Enia? :cool3: (nie bić jeśli mi się tylko zdaje, jam niedowidząca :eviltong:) Wszystkiego dobrego!!
  22. mój też nie umiał sie bawić zabawkami, ani sam ani z ludziem. jakoś się naumiał, ale i tak najfajniejsze dla niego jest gryzienie plastikowych butelek po napojach ;) a piszczących zabawek (nawet cichutkich) boi się do dziś :roll: a jest już nami prawie 1,5 roku piękna Leda hop!
×
×
  • Create New...