Dzięki dzięki dzięki :loveu: Gdybym miała tylko odpowiedniejsze warunki i kasę ... to moje stadko byłoby napewno większe :cool3: , a co się z tym łączy miano - WARIATKA ;) już nie po ciuchu ale głośno. Pewnie większość z was tak ma, bo tacy są ludzie :mad: nie mogą zrozumieć że ktoś ma inny pomysł na życie :roll: i że zwierze też czuje, to ostatnie najgorzej niektórym przychodzi :shake: .