Jump to content
Dogomania

Jola_K

Members
  • Posts

    7297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jola_K

  1. [quote name='malicja']postaram sie cos wplacic w przyszlym tygodniu na te slodziaki :lol:[/QUOTE] dziekuje :Rose: ********* [B]a dzisiaj do adopcji poszedl kocurek Wegielek[/B] :) [img]http://img96.imageshack.us/img96/731/dsc0262gh.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/4457/dsc0267b.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/6315/dsc0299oh.jpg[/img] [img]http://img94.imageshack.us/img94/526/dsc0274e.jpg[/img] Wegielek wraz z kotka Szprotka byl u mnie od grudnia Szprotka nadal czeka na dom - jest plochliwa, to bardzo utrudnia adopcje [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7162/dsc0315n.jpg[/IMG]
  2. piekna dama :) wysciskaj ja ode mnie! pozdrawiam
  3. [quote name='Isabel']To świetnie, że koteczki tak dzielnie zniosły kolejne odrobaczenie, i że już chyba żadnych "gości" w nich w środku nie ma ;) Na tym pierwszym zdjęciu Milusia ma takie dłuuugie nogi, podobnie jak mój Kastor, on nawet z umaszczenia podobny do niej, tylko ma więcej białego. Kastora wzięłam, jak miał ok. 6 miesięcy, chociaż wyglądał na 2-3 miesiące. Był strasznie mały i biedny, tylko te dłuuugie nogi było widać - wyglądał jak pająk:evil_lol: Ogólnie wieści bardzo dobre, no, może z wyjątkiem tych finansowych :shake:[/QUOTE] Mila wkracza wlasnie w okres "pajaka" :lol: dluugie nogi i jeszcze dluzszy chudy ogonek pociesznie wyglada :)
  4. [quote name='Isabel']Biedna Natalka, oby dobrze zniosła to następne odrobaczenie. Aż dziw, skąd tyle robactwa w takim małym kociaczku. To ostatnie maleństwo przeurocze:loveu:[/QUOTE] burasio zostaje w lecznicy, zadecydowali ze sie nim zaopiekuja i znajda mu dom zgodzilam sie ja dzisiaj odebralam od nich kocia mame - Janke - po sterylce [b]rachunek za sterylke, odrobaczenia, preparaty na swierzba i pobyt - to 202zl [/b]:( Janka jest u mnie do czasu wyjecia szwow, miala zabieg aborcyjny wiec ciecie jest ciut wieksze, jak bedzie wzystko ok najprawdopoodbniej wroci na wolnosc jest w jednym pokoju ze swoimi dziecmi, w klatce jednak ich nie poznaje, one patrza zaciekawione a ona burczy jej kociaczki zaczely wydalac robale, dzisiaj sprzatalam glistowe qpy i inne wredoty :x fuj! ale dobrze, niech wyjda precz ** na tdt mam 3 malutkie kotulki, byly juz u mnie tydzien temu, tez na weekend, zajmuja kolejna klatke sa slodkie jak nie wiem co :iloveyou: ** no i bylam dzisiaj szczepic krowkowa rodzinke tylko maluszki, bo mama pokichuje, wet zalecil poczekac maluszki byly bardzo dzielne wyczyscilismy tez uszka, bo mialy lekko swierzbowe wet nie wierzy mi ze one maja 2,5 miesiaca, sa bardzo duze jak na ten wiek sa u mnie od 11kwietnia, przyszly jako ledwo urodzone oseski, wiem ze nie maja wiecej
  5. Natalka bardzo dobrze zniosla kolejne odrobaczenie wlasciwie tym razem nie widzialam konkretnych osobnikow w kuwecie samopoczucie tez wysmienite - jakby nigdy nic Milusia tak samo, jakby nic nie dostala ponizej fotki Natalki i Milusi :) [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3831/20100615natalkaimilusia.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3831/20100615natalkaimilusia.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3831/20100615natalkaimilusia.jpg[/IMG]
  6. bidulek, skad on tam sie wzial? :( widzialas go pozniej jeszcze? w inny dzien?
  7. a dzisiaj dzieci przyniosly takie male cudo :loveu: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1418/dsc0302d.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9484/dsc0315s.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/103/dsc0320od.jpg[/IMG] ma ok 5tygodni dolaczono go do piatki z ponizszego zdjecia ale na moja prosbe jest juz osobno watek maluszkow [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113107[/url] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4140/dsc0300ol.jpg[/IMG]
  8. w poniedzialek lapalam male dzikuski wraz z matka rodzina pojawila sie w poblizu stodoly w ktorej znalazlam Milusie byc moze ze to jej rodzenstwo i matka ich watek [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=113141[/url] maluszki maja ok 9/10 tygodni, to dwie kotki, sa bardzo plochliwe krowka i burasia kotki wczoraj byly u weta, zostaly odrobaczone i z uszu wyjeto im tyle swierzba, ze az dziw bierze ze one cokolwiek slyszaly [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1149/20100621malezpodworka4.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7539/20100621malezpodworka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9449/20100621malezpodworka5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6808/20100621malezpodworka7.jpg[/IMG] kocia mame tez mi sie udalo zlapac pojechala od razu do lecznicy wczoraj miala sterylke jak sie okazalo byla juz w ciazy oto [B]kocia mama, ma na imie Janka[/B] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3471/dsc0334ps.jpg[/IMG]
  9. [B]w niedziele tez na dt do anity5 pojechala czarna Pelasia - znaleziona na parkingu w Bielsku[/B] wczesniej zostala zaszczepiona w nowym dt poczeka na dobry dom
  10. no to nadrabiam zaleglosci, bo wiele sie wydarzylo w ciagu ostatnich dni [B]w niedziele przywiozlam do domu koteczke trikolorke ma na imie Fisia[/B] Fisia pochodzi z zakladu w bb ponoc miala kotki nie dawno, ale pomimo kilkudniowej obserwacji zaden maluszek sie nie pojawil nie ma sladow by kotka byla karmiaca zreszta od razu pojechala na sterylke i okazalo sie ze juz byla w ciazy zarodkow bylo 6 zdazylismy tym razem [B]oto Fiśka[/B] jej watek [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=113138[/url] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1884/20100621fika1.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1660/20100621fika4.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1083/20100621fika6.jpg[/IMG]
  11. nie pisalam na biezaco.. Natalka chorowala kilka dni, ciagla biegunka, schudla i zaczely byc widoczne oznaki odwodnienia wylazly z niej jednorazowo 3 kilkucentymetrowe tasiemce pozniej juz tylko glisty - zywe tak wygladala w chorobie :( [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/789/20100616natalka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3059/20100616natalka1.jpg[/IMG] tuz przed ubieglym weekendem jej stan zaczal sie poprawiac dzisiaj to zywiol, biega, skacze oraz .... lata :lol: jest kochana :loveu: dzisiaj ponowilismy atak na robaczki, wiec spodziewam sie ze biegunka i zle samopoczucie powroca mocne kciuki trzymajcie
  12. milo ogladac takie obrazki :iloveyou:
  13. Natalka choruje :( jest bardzo zarobaczona, wczroaj i dzisiaj dostala lek ma biegunke, brzuszek ja boli, wyraznie zle sie czuje... bardzo sie martwie
  14. zapraszam na nowa aukcje dla maluszkow [B][COLOR="purple"]Gucci Rush 2 ! NOWA ! woda toaletowa[/COLOR][/B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/187564-Gucci-Rush-2-NOWA-woda-toaletowa.-Na-male-w-dt.-Do-25.06?p=14881397#post14881397][B][SIZE="3"][COLOR="dimgray"]ZOBACZ[/COLOR][/SIZE][/B][/Url] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6959/dsc01470d.jpg[/IMG] kup i pomoz
  15. [B]Natalka ma swoj watek[/B] [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=112715&start=0[/url] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5817/20100612natalkam1.jpg[/IMG] tam wiecej zdjec oraz filmy zapraszam
  16. podczas snu...... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2432/20100607natalka10.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4391/20100607natalka14.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/908/20100609natalka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/1073/20100609natalka5.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/913/20100610natalka2.jpg[/IMG]
  17. [B]obiecane zdjecia Natalki[/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8892/20100607natalka5.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2573/20100607natalka8.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2381/20100607natalka9.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6205/20100612natalka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1937/20100612natalka5.jpg[/IMG]
  18. to jeszcze pare zdjec [B]Milusi[/B] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/652/20100614milusia17.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8437/20100614milusia7.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2784/20100614milusia6.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3207/20100614milusia15.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2331/20100614milusia5.jpg[/IMG] a jutro wkleje zdjecia malej Natalki :)
  19. [CENTER]nowa aukcja, na zakup 5 szczepionek [URL=http://img526.imageshack.us/i/dsc05442t.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1083/dsc05442t.th.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="3"][B]Przedpremierowy super zestaw Shrek 4[/B][/SIZE] [url=http://www.dogomania.pl/threads/187503-Przedpremierowy-super-zestaw-Shrek-4.-Na-szczepionki.-Do-25.06][B][SIZE="3"][COLOR="seagreen"]ZOBACZ[/COLOR][/SIZE][/B][/url] zapraszam, kup i pomoz[/CENTER]
  20. [B]Milusia[/B] rosnie wyrasta z kociecia urosla, zaostrzyly jej sie rysy ma gladka siersc jest niesmiala w kontaktach z nowymi kotami, do malej Natalki przekonywala sie kilka dni prychala na nia, jak mala zaczepiala ja do zabawy ale to juz minelo teraz bawia sie razem, nie ma juz konfliktu zdjecia z ostatnich dni [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6313/20100608milusia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9440/20100608milusia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8173/20100608milusia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6660/20100608milusia5.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2669/20100608milusia6.jpg[/IMG]
  21. mijaja 2lata od smierci Okruszki :( nie da sie zapomniec....
  22. dobranoc ja jeszcze posiedze, trzeba nadrobic dlug.. przygotowalam nowy kiermasz na Grosikowy dlug [B]Mega bazar z ciuchami na lato[/B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/187044-Mega-bazar-z-ciuchami-na-lato.-Na-Grosikowy-dlug.-Do-15.06?p=14824724#post14824724][B][COLOR="darkred"][size=3]KLIKNIJ TUTAJ[/size][/COLOR][/B][/url] zapraszam
  23. przygotowalam nowy kiermasz z ciuszkami [B]Mega bazar z ciuchami na lato[/B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/187044-Mega-bazar-z-ciuchami-na-lato.-Na-Grosikowy-dlug.-Do-15.06?p=14824724#post14824724][B][COLOR="darkred"][size=3]KLIKNIJ TUTAJ[/size][/COLOR][/B][/url] zapraszam
  24. czarnuszka ma na imie Pelasia :) dzisiaj juz wrocila do psot, to zywiol! rano i wieczorem dostala porcje mieska z rybki - bardzo jej smakowalo w ciagu dnia duzo spala, tak jak pozostale koty ozywila sie na wieczor w kuwetce tez ok
  25. [quote name='Tweety']w nocy była burza, dla naszych kotów to był koszmar, 16-letnia Mambusia utopiła się, inne pozrywały siatki w oknach, żeby się dostać wyżej. Jeszcze tydzień temu mieliśmy koty ze schronu w Krakowie, po ewakuacji, dzisiaj nas dopadło. Mamba zapłaciła najwyższą cenę :-(:-(:-( Straciliśmy też wszystko: legowiska, drapaki, meble, wykładziny, wszystko ...[/QUOTE] wczoraj dlugo zasnac nie moglam, myslalam o was, o Mambie ['] to straszne, okropne bardzo mi przykro
×
×
  • Create New...