Jump to content
Dogomania

Frida8

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Frida8

 1. Super. Dziękuję Ci bardzo. Wyprubujemy.
 2. Faktycznie. Mało precyzyjny opis. Kurcze. Jak to trudno znaleźć dobra karmę. Ta mnie zainteresowała bo jest bez bulionu, wody itp. No i piszą że nie z fabryki. Od kiedy Dolina Noteci weszła do masowej produkcji, to też nie wiem czy wciąż można jej ufać?
 3. Dajemy już mniej niż opisane na puszce. Ruchu zawsze mogłoby być więcej. To stateczny Pan w średnim wieku ;-). Ma 8 lat. A co myślicie o tej karmie? http://allegro.pl/bezzbozowa-mokra-karma-dla-psow-98-miesa-i7164767782.html
 4. Testów nie miał robionych. Uczulenie wyskakuje po kurczaki. Bardzo źle również zareagował na Barfa. Uczulenie, drapanie, czerwona skóra. Na Dolinie Noteci jest ok, tylko waga psa jest niepokojąca, a on ciągle głodny chodzi. Ostatnio zauważyłam też karmy które mają ponad 90% mięsa. Może one będą lepsze?
 5. Mam yorka, który ma problem z nadwagą po kastracji. Próbowaliśmy różnych karm i efektu nie bylo. Ostatnio zmieniliśmy karmę z suchej na puszki. Niby jest trochę lepiej. Kupujemy Dolinę Noteci, bo ma dużą zawartość mięsa. Jak to york oczywiście jest uczuleniowcem, więc szukam karmy jak najlepszej. Możecie coś polecić?
 6. Mój pies też jest bardzo wybredny przy suchym. W końcu poddaliśmy się z szukaniem takiej by psu pasowała i przeszliśmy na puszki. Problem się skończył.
 7. A puszki dziczyzny? Tak by było 100% mięsa. Bez dodatków.
 8. Dobrze Cię rozumiem, bo my mamy yorka. Straszny uczuleniowiec. Jak tylko coś z karmą jest nie tak, to gubi włosy i się drapie. Ostatnio zauważyłam że najlepiej toleruje karmę z dużą zawartością mięsa.
×
×
 • Create New...