Jump to content
Dogomania

arom28

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. U mnie w domu jak tak psy nagle zaczeły się bać to okazało się że szczur wlazł kominem... Miał gniazdo pod szafkami w kuchni. Nie zaszkodzi poszukać w zakamarkach mieszkania, pieska nawet mysz mogła wystraszyć ;) a takei stworzonka wychodzą jak nikogo nie ma w domu :(
  2. Hej, mam problem z zachowaniem mojej 10 miesięczej suczki cocker spaniel. Ona od samego początku boi się obcych i do tej pory poprostu ich unikała, a teraz zaczeła do nich podbiegać i szczekać... niby teraz nie ma problemu, ale jak będzie wieksza to może ugryźć... nie wiem jak temu zaradzić, a nie mam możliwości zapoznania ją z każdym . Zachowuje się tak jak tylko usłyszy kogoś za drzwiami i od razu do nich podbiega lub jak kogoś widzi na ulicy i szczeka. Nie ma złych doświadczeń w stosunku do obcych, nikt jej nie skrzywdził. Zachowuje sie tak od kąd ją mam.
  3. Hej, mam pytanie odnoście karmienia szczeniaka. Mam cocker spanielke która ma niecałe 3 miesiące. Jak zauważy że zaraz dostanie jeść to zaczyna szaleć i dostawać białej gorączki. Jedzenie wciąga jak odkurzacz, jak by miska miała zaraz odlecieć.(nikt jej miski nigdy nie zabierał, ani drugi pies nie je z jej miski) Weterynarz powiedział że ma mieć jedzenie cały czas w misce "bo się naje tyle ile potrzebuje"... niestety miałam taką samą sytuacje z poprzednim psem i od małego nie sposób go odchudzić... i tutaj jest moje pytanie, Jak mam ją karmić i jak oduczyć tego "pochłaniania", dodam jeszcze że często ma przez to gazy i biegunkę (kiedy wcześnie jadła suchą karmę)... Teraz Suczka do jedzenia dostaje ryż z marchewką i kurczakiem, a później tak 3-4 razy kawałek ugotowanego jabłka, marchewki lub kaszkę.
  4. Hej, mam pytanie odnoście karmienia szczeniaka. Mam cocker spanielke która ma niecałe 3 miesiące. Jak zauważy że zaraz dostanie jeść to zaczyna szaleć i dostawać białej gorączki. Jedzenie wciąga jak odkurzacz, jak by miska miała zaraz odlecieć.(nikt jej miski nigdy nie zabierał, ani drugi pies nie je z jej miski) Weterynarz powiedział że ma mieć jedzenie cały czas w misce "bo się naje tyle ile potrzebuje"... niestety miałam taką samą sytuacje z poprzednim psem i od małego nie sposób go odchudzić... i tutaj jest moje pytanie, Jak mam ją karmić i jak oduczyć tego "pochłaniania", dodam jeszcze że często ma przez to gazy i biegunkę (kiedy wcześnie jadła suchą karmę)... Teraz Suczka do jedzenia dostaje ryż z marchewką i kurczakiem, a później tak 3-4 razy kawałek ugotowanego jabłka, marchewki lub kaszkę.
×
×
  • Create New...