moja sunia niezbyt często bawi się na spacerach. chyba, że jest na jakimś ogrodzonym terenie i zaczyna jej się nudzić. wtedy pogania za patykiem, czasem nawet w ganianego ze mną i moją siostrą:). ogólnie dla niej spacer to spacer. zabawy woli w domu:)
Xiara, Nora kiedy była młodsza też lubiła bawić się takimi patykami... teraz chyba wyrosła z tego;)