Moje ukochane cioteczki i wujkowie!
WIem zae nasza akcja ma być dla psiaków schroniskowych głównie ale ......
Ponieważ mamy MASĘ tymczasowiczów, adopcje idą jak krew z nosa a więc słabo, ponieważ jest wielu chętnych aby z tymczasowiczami sie pokazać a dodatkowo mamy na tymczasach psiaki kótre z katowickiego schrosnu wyszły poprosiłam schrosniko a raczej przeprosiałam żeby ta akcja lutowa była dla tymczasowiczów. Jezeli - jak Bozia da - jakis psiak znajdzie domek to pojadę do schrosnika i przywiozę psiaka z grupy "wytypowanych" na akcje.
Zapsienie domków jest tak ogromne ze pomyslałam sobie - "trzeba sie odszczekać"!. Mam nadzieje że nie jesteście na mnie źli.
Ci którzy przyjeżdżaja po to by być opiekunem psa - nie zawiodą sie - bo do opieki nad tymczasowiczami - np z szpitalika , BARDZO potrzebni będą!!!
Joma - dziękuje CI. Asia zwróciła mi uwagę ze powinnam o tym napisać i miała rację. Ta akcja to WY!