-
Posts
3724 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by amikat
-
Dzięki za te słowa..... Niestety - wczoraj znowu był atak. Sara na Taksi z zębami. do gardła... Taksi złapała ja za głowę i ucho zębami i stała a sara dostawała szafu. Na hasło "zostaw" otworzyła pomału szczęki a Sara zdziwiona stała.... Cyrk! Sara musi iść do innego domu. DObrego domu. Moje odkrycie. ONA jest taka wredna tylko dla suk. Psy toleruje. POMOCY!!! Gdzie ten domek?
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
I jakie wieści? Jak kolejna nocka minęła? -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Dziewczynka ma wyłysienia jeszcze ale one zarosną. Najładniej widać jak rany na jej serduchu sie goją.... To SZCZĘŚLIWY pies - aż jej sie morda śmieje!!! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
amikat replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Hej hej!!!! Moja wina, moja wina że nie ma fotek!!! Zabrałam aparat z wyładowanymi akumulatorami!!! Teak ze mnie. Poprawie sie bo umówiona jestem na lazikowanie w dwa pieski. Zrobi sie albo dominik sybciej podrzuci. Kawaziu trafił do naprawdę fajnego domu - mili kochani ludzie. Dobre - dobrze wychowane dziecko. Kwaziu czuje sie tam jak rybka w wodzie!!! On jest tam u siebie!!! Kochaja go i z wzajemnoscią!!! Kwaziu nawet udawał ze nas ni lubi - chyba sie bal ze go zabierzemy? Wyglada jak okaz zdrowia - oko błyszczy, sierść też.... Zabawowy chopak , oj zabawowy... Żeby ZAWSZE takie adopcje! -
Witam wszystkich - śpiesze donieść że Ivi dobermanka z Ligoty jest juz w nowym domeczku!!!!!! Obecnie jest Warszawianką! Dziekuje wzsytkim za pomoc - jej leczenie zamknęło sie kwota (razem z karmę) 1960 zł. Dzięuje AFN za wppłatę 491 ał. Bardzo. Fajnie ze da sie cos załatwić współnymi siłami! to link do Ivi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40972[/URL]
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Tytuł wspaniały i prawdziwy!!! Dziewczyni kochane - PRZELEW DOTARŁ. DZIĘKUJĘ!!! -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Ja przestała m ogladać (dogladać) a inni teraz maja tą frajdę... Jak ja Wam zazdroszczę... a jak tęsknie za "nieswoim" psem. Moje też tupią rankiem... tyle że ja mieszkam na parterze... -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
dziekuje , dzięuje , dziękuje!!!! Fox India - a czym jTy sie kochana zajmujesz ze Ivi moze z Tobą rabotat? Zazdroszczę - ja swoich kochaneczków zabrać nie mogę -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
heheheh - TZ ma ciekawe perspektywy. A jak tam Ivunia i Gnomcio przeżyły pierwszy samoty dzień w domeczku? Sa straty? (kapcie, wykładaina itp?) Tupały sąsiadowi "którego imienia nie wolno wymawiać" nad głową? -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']Cudownie jest czytac o Ivi kochanej, rozpieszczanej i szczesliwej :loveu: ale przyznam szczerze ze troszke mi smutno jak pomysle ze nigdy nie spotkam juz tej slicznotki :sad: Wymiziajcie Ivuche i Gnomoslawa tez od cioteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Tangusiu kochana - co TY mówisz?? A gdzie nadzieja? Na bank zobaczysz jeszcze Ivinke naszą malutką.... zobaczysz i zachwycisz sie.... -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Tak kochani - kapanie w piatek lub sobotę -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
No i super! Lekarz rodzinny hehehe... -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
amikat replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
Kochana - wiem że słodycz sama z Ivuni..... Jeziu - jak ja za nia tęsknie .... Pan doktor Czogała powiedział ze jeżeli chcecie to mozecie chodzić z Ivi do jego kolegi dr Kowalczyka ul. Powst. Ślaskich Bemowo A sąsiada w kosmos. Musisz koniecznie przy nim mocno klaskać!!!!!!!!!!!