Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. niestrudzona kakadu - dobre :evil_lol: z tego co pamiętam to koszt materiałów na kojec u kanisa wyniósł około 900 złotych polskich; ale pan ryszard sam wszystko zrobił no i nieźle się nakombinowali, żeby wyszło tyle, a nie więcej... wszystko kupowali chyba w castoramie; zaraz znajdę ich rachunek to sobie zobaczycie co kupili i za ile edit: tu wpis pani kasi, a ja ide szukac dalej... [I]witam!! u kaniska wszystko w porzadku jutro idziemy do weta na druga dawkę strongholdu to sa te kropelki na pasozyty co kanisek ma i przy okazji obetniemy pazurki i zważymy kaniska ,on jest naprawde kochany i zaczyna szczekać ,ładnie chodzi na smyczy i wszystko jest dobrze ,jeżeli chodzi o rzeczy do klatki to kupiliśmy już siatke i słupki wydaliśmy 419 złotych jeszcze musimy dokupić blache falistą i deski na podłoge i budkę rachunki dam na forum wszystkie razem bo na razie mam jeden i jak się troszkę ociepli to postawimy kojec dziękuje wszystkim za pomoc [/I]edit_2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217371-piekny-5-letni-ON-z-dysplazja-zostaje-u-kasiajock-na-sta%C5%82e%21-%29/page37"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217371-piekny-5-letni-ON-z-dysplazja-zostaje-u-kasiajock-na-stałe!-)/page37[/URL] w poście 925 są rachunki rzeczy potrzebnych do budowy kojca te deski podestowe można zastąpić wyszlifowanymi i zabezpieczonymi paletami i oszczędzić w ten sposób ok 200 zł; z budą będzie ciężko, bo budy są cholernie drogie; z tysiąc złotych trzeba by dać; a jak sie zrobi samemu to materiały wyjdą też nie tanio... ale tu są budy, ktos z dogo sie polecał: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230058-Tanie-budy-dla-Twojego-czworonoga[/URL]! dobra, teraz idę na początek wątku poznać waszego bostonka, bo nawet nie wiem co to za pies :evil_lol:
  2. ale z kanisa qrdupel przy jocku :evil_lol: widzę, że przybyło fajne ogrodzenie z wikliny - bardzo mi sie to podoba, ale przy mojej działce kosztowałoby majątek :roll: jak tak patrzę na szczęśliwego kaniska na trawce, to myślę, że na szczęście niektórym udało się pomóc na czas... ale będziemy pamiętać o naszych porażkach; o roju ['], cezarku [']... i niech ta pamięć zmobilizuje nas do działania
  3. a moje tz wczoraj przywiózł - baaaaaaardzo dziękuję :)
  4. trzeba by "pańciostwu" uświadomić jacy są okrutni i egoistyczni; niech do końca swojego zakichanego życia mają świadomość jaka krzywdę wyrządzili psu, który kochał ich bezgranicznie; mam nadzieję że zeżrą ich wyrzuty sumienia - tego im życzę;
  5. napisz do moda, żeby przeniósł wątek
  6. przydałby sie ktoś, kto umie robic dobre zdjęcia... podobno zdjęcie to połowa sukcesu przy ogłoszeniach... nie mam nikogo takiego, niestety :( jest psi fotograf, ale pod lublinem, za daleko... :(
  7. egradska - dzięki za wspaniałe wieści :loveu: kanisek widzę ze swoim kręglem na podorędziu :evil_lol: zła jestem, że ta noga wymaga ciągłej pielęgnacji, ale juz nie będę komentować :cool3: dobrze, że kanisek ma taką troskliwą opiekę; z bazarku uzbierała sie kwota 356,50; dziewczyna, która pożyczyła nam kennel nie chce zwrotu pieniędzy i zgodnie z jej wolą 200 złotych z tej kwoty przeleję na rachunek kasiajock z przeznaczeniem na lekarstwa dla kaniska, a reszta, czyli 156,50 zasili onkową skarpetę, której członkowie (jeszcze wtedy nie zrzeszeni, bo skarpeta powstała niedawno) bardzo aktywnie pomagali w zbieraniu pieniążków na leczenie kanisa; tu link do skarpety: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056[/url]
  8. napisałam smsa do kasiajock; obiecała, że się odezwie :)
  9. a nic... nie mam juz siły; bugi sie rozkręcił, szczeka na inne psy - nauczył się od moich głupków... on opuści mój dom rozwydrzony i zakręcony; o ile w ogóle go opuści...
  10. cała przyjemność po mojej stronie :) mam nadzieję, że będą ładnie kwitły :)
  11. czekamy na zdjęcia bohatera :)
  12. to może karpkę bym łyknęła...? arek mnie zabije za to podjeżdzanie na onz, ale dla takich kwiatków zaryzykuję ;)...
  13. ojej, a co to jest? marcinki też? w takim cudnym kolorze? jakby były wysokie to chętnie wezmę, na niskie juz sie nie pokuszę, bo giną okropnie na tej mojej działce... :(
  14. [quote name='elaja']On się już dosyć naspacerował samotnie z pustym żołądkiem . Czego jak czego ale świeżego powietrza na pewno miał pod dostatkiem[/QUOTE] to samo miałam napisać ;)
  15. a ja lubie to wykopywanie nawet; patrzę jak karpy urosły przez lato, jakie są piękne i zdrowe i jak to będzie fajnie, kiedy w przyszłym roku znów zakwitną (oby tylko lepiej niż tego lata :cool3:)
  16. [B]zasady zgłaszania (w tym możliwie precyzyjnie określony cel zbiórki) są bardziej dla zgłaszających[/B], żeby nie zgłaszali się wszyscy potrzebujący; tak ja to widzę; bo trudno jest odmawiać dlatego, że pies ma za mało owczarka w owczarku; żeby po prostu nie trzeba było odmawiać; bo ja czuję się niekomfortowo oddając głos na nie; nie mogę się też zgodzić z kasią, że skarpeta ma byc ogólnie dla owczarków; wydaje mi się, że większość z nas miała jednak na myśli owczarki niemieckie;
  17. ja bym nie wahała sie pomóc ponownie, byle nie przybrało to formy stałych deklaracji na dopłaty na przykład do hotelu czy płatnego dt (szczególnie tego ostatniego)
  18. terra - zgadzam sie z tobą - tu trzeba czasu i dystansu... wysyłam dzis karpkę dalii do piekielnika - opiekuj sie nimi dobrze :)
  19. coś się kasiajock nie odzywa... ciekawe co u kanisa?
  20. jeśli malinnois, to i podhalany; tez owczarki; moim zdaniem naszym celem powinna byc pomoc onkom; a w innych (wyjątkowych, uzasadnionych, pilnych, gardłowych) sytuacjach można rozpatrzeć opcję [B]pożyczki[/B], jeśli będą na nią środki
  21. siemię lniane na pewno mu dobrze zrobi :) ale ta blizna mnie zastanawia...; czy lekarz to widział? czy to może byc od tego, że był uwięziony na jakichś szelkach, albo czymś takim? może sie wyswobodził i uciekł? stąd jego strach przed napięta smyczą...
  22. [quote name='Elwira1992']skarpeta owczarkowa banerek widać wszystkie psiaki w typie owczarka niemieckiego :) zresztą widać po psiakach którym pomagamy psiaki w typie owczarka :)[/QUOTE] no tak, w banerku jest o onkach, czyli owczarkach niemieckich; no nie wiem sama; do tej pory sie nie odzywałam, bo nie miałam wątpliwości co do konkretnych typów; teraz, przyznam się, mam wątpliwości; ale jest jeszcze masa innych za przeproszeniem "członków" więc sprawa jest otwarta; zawsze takiego wątpiącego można przegłosować;
  23. a jak my mamy zdefiniowanego "owczarka"? tak z ciekawości pytam, bo są podhalany, malinois, collie... tez w sumie owczarki... z innej beczki - z bazarku będzie na skarpetę ponad sto złotych :multi:
  24. jeszcze trochę obrażona :obrazic: , że nie zajechałyście do mnie, przejeżdżając dosłownie koło mojej bramy :-x, przyleciałam na wątek; jak mi elaja opowiadała przez telefon tę historie to miałam tylko jedną myśl w głowie - miał chłopak nosa, że leciał w waszą stronę na tej stacji; to była jego ostatnia szansa na przeżycie... na fejsbuku mnie nie ma, dlatego uprzejmie proszę o umieszczanie zdjęć i relacji na dogo, żebym mogła śledzić postępy biedaka i cieszyć się z jego wspaniałego domu stałego, który zapewne wkrótce się znajdzie :)
×
×
  • Create New...