Jump to content
Dogomania

Edyta & Regis

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edyta & Regis

  1. [quote name='PATIszon']Nie, suka :eviltong:[/quote] Pies czy suka, sztuka jest sztuka:cool1:
  2. [quote name='PATIszon']Cholera, ze tez mnie nikt nic nie obiecal :wallbash:[/quote] Jak to nie? A pudel to pies?:diabloti:
  3. Rozumiem,że Wojtek dotrzyma słowa?;)
  4. [quote name='Astro&Marta']Chciałam się zapytać jak to sie stało, że jestem w A1 choć zgłaszałam do A0 i nawet byłam tam na liście... a teraz patrze a tu A1. Ja poproszę do zerówek...[/quote] Może to jakis znak?...;)
  5. [quote name='Mokka']Niech se sami jeżdżą, może będą lepiej biegać :evil_lol:[/quote] Może i lepiej, ale smutniej;).
  6. [quote name='Mokka']Kobito, 2 strefy zawalone :angryy:, obie zejściowe na kładkach, idę się pociąć[/quote] No to ja ślepa jestem, sorencjusz. Ale lepiej się nie tnij, bo kto z Leonem i Monią na zawody będzie jeździł?;)
  7. [quote name='Mokka']Dzięki, Guciu, wszystko widać, matko bosssska :angryy:[/quote] [B]Mokka[/B], chyba dzięki Bogu, wszystko widać, bo patrzyłam dwa razy i super przebieg miałyście z Moniowatą. Chyba,że jesteś super perfekcjonistką, a ja gapa nie zauważyłam, że Monia pazur gdzieś postawiła pod złym kątem:diabloti:.
  8. Czy tylko mnie się wydaje, czy też serdle jakoś zdominowały te zawody? Na zdjęciu serdel, na filmie serdel, w prasie serdel... A niby tylko dwa były... czy tez może Hania zachachmęciła i przyjechała z pięcioma, a wszystkim wokół nawkręcała, że to przecież tylko Misia i Lotka i tam też tylko Misia i Lotka. A towarzystwo airdelowato niewyedukowane łyknęło:evil_lol:.
  9. [B]Ludek:[/B] Wielkie dzięki za filmiki z wyżłowatym:loveu:
  10. [quote name='Magda i Saga']Biegamy w niedziele o 15:30[/quote] [B]Magda:[/B] prawdopodobnie będzie wymieniona kłódka od furtki, więc trzba by ściągnąc od pana S. nowy kluczyk, bo nie wejdziemy.
  11. [quote name='Flaire']BOGDANG, dzięki wielkie za Leokadię! :) W bydgoskiej części Wyborczej online jest artykuł o festynie, w tym kilka słów o naszych zawodach. Artykuł jest ilustrowany czterema zdjęciami... Na pierwszym, towarzyszącym, jest Sajko z Trojką. Dalej, klikając na "więcej zdjęć", mamy Martę z Astro, rewelacyjne zdjęcie Ludek z Milo i na końcu - Lotkę, ale beze mnie :).[/quote] W wersji papierowej Leokadia jest ufocona razem z Pańcią.
  12. [B]Haniu:[/B] Puść mi na priva swój adres e-mail, to postaram się zeskanować i Ci przesłać.
  13. Serdel jest ze swoją Pańcią na zdjęciu w poniedziałkowej "Wyborczej", w części bydgoskiej.
  14. I Regis (bo wiecie wyżły są fotogieniczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) [URL]http://images28.fotosik.pl/87/bb28f3d9ffebe07d.jpg[/URL] [/quote] A co, może nie?;). Dzięki Paula:).
  15. [quote name='Astro&Marta']Wpadniemy dziś na trening. Mam nadzieję, że aktualne. Niestety tylko na godzinkę bo tak mam busa(mam nadzieję, że będzie powrotny ale jeśli nawet będzie to na pewno przed 19)Jak nie to czeka mnie niezły spacer do domku ;) Do zobaczenia ;*[/QUOTE] Jak najbardziej aktualne. Myślę, że dłużej niż półtorej godziny i tak nie pobiegamy, bo nadal sie jeszcze słaniam grypowo.
  16. [quote name='tangerine74']My jesteśmy chętni :) Nie będziemy przeszkadzać, jako poczatkujący w sekcji i sznaucerkowo rozszczekani? Kto jeszcze będzie?[/QUOTE] Z tego co na razie widzę to tylko my z Regisławskim.Nie będziecie przeszkadzać, tylko pomagać. Do zob.
  17. Gdyby ktos miał ochotę poćwiczyć w czwartek strefki i może jakieś sekwencje, to będę na placu o 17.30. Dajcie znać, czy są chętni;).
  18. [B]Haniu:[/B] [URL]http://i236.photobucket.com/albums/ff192/edyta_09/IMG_0245.jpg[/URL]
  19. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3715/imgp8140fy2.jpg[/IMG] Dzięki, dzięki wielkie!
  20. [B]Haniu[/B], wiem, ale dopiero niedawno uświadomiono mnie jak się zamieszcza zdjęcia na dogo. Daj mi proszę jeszcze 2 dni na przełamanie lodów z serwerem foto.
  21. [B]Marysiu:[/B] Wiesz na ktore zdjęcie czekam, prawda?:modla:
  22. No to pięknie, dziewczyny! Gratulacje!
  23. ;) No dobra dziewczyny, to widzimy się jutro. Tonda próbował, ale czy się udało, to zobaczymy na jakiś zawodach.
  24. Pati, jeżeli jesteś w stanie biegać, to ja jestem w stanie zjawic się w poniedziałek na placyku. Powiedzmy o 19. To jak?
  25. Gdyby byli jacyś chętni do pobiegania 19 sierpnia ( niedziela ) to my z Regisławem i kluczem ( jeśłi nie byłoby jeszcze Magdy ) jesteśmy otwarci na propozycje:painting: .
×
×
  • Create New...