-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
P. Kasia zrobiła dla tych suń tyle, że nie mamy prawa jej zmuszać do zmiany decyzji. Skoro uznała, że trzeba szukać im domku bez facetów, to będziemy takich domków szukać. Świat jest duży. Możemy p.Kasi oczywiście coś zasugerować, ale decyzja należy wyłącznie do niej. Najlepiej zna sunie. -
śliczna Luna odnalazła swojego człowieka i miejsce na ziemi :)
Ulaa replied to gonia1985's topic in Już w nowym domu
Tak, pani płakała mi do słuchawki, przepraszała, chciała pokazywać jakieś papierki od lekarzy... A nowy domek tak samo super, pani na swoje życie przysięgała. A nowa pani bardzo podobna do poprzedniej, z rozmowy przynajmniej. No i kotek jest, którego malutka próbuje gonić :evil_lol: -
śliczna Luna odnalazła swojego człowieka i miejsce na ziemi :)
Ulaa replied to gonia1985's topic in Już w nowym domu
Mnie też. U wspaniałej pani suni wykryto nowotwór płuc... Za kilka dni wyjeżdża do innego szpitala. A siostra pani (nowa właścicielka) już do mnie dzwoniła i opowiadała co i jak u suni :) Okazało się, że mieszka na tym osiedlu, co Dziecko, Tatuś i Czaki, tam gdzie była znaleziona Okruszka i Dziadziuś. Zagłębie fundacyjnych psiaków się tworzy w tamtej okolicy :evil_lol: We wtorek rano odwiedziny u suni i nowa umowa. -
Znalazła się osoba chętna do adopcji kotki z kociętami :multi:
-
śliczna Luna odnalazła swojego człowieka i miejsce na ziemi :)
Ulaa replied to gonia1985's topic in Już w nowym domu
Suczka została oddana do innego domu, do siostry i szwagra, także w Chrzanowie, z powodów zdrowotnych pani. Trzeba podpisać zrzeczenie i nową umowę adopcyjną. -
Na allegro sprzedały się pierwsze cegiełki :multi: DZIĘKUJEMY! :multi:
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Odzyskałam info z bazarku Krówkowego :) Faktycznie sporo mu jeszcze brakuje choćby do pokrycia długu :placz: A on tak pięknie odpracowuje wszystko z innymi psami, ech. Etat terapeuty powinien dostać. -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Nie wiem Ulka jaki jest stan kata Kroffka, pogubilam sie bede sprawdzac wieczorem, ale z tego co pamietam nie ma on kasy bo przeciez kupowalysmy pierwsza dawke Niwalinu dla niego, RTG tez bylo robione, pierwsze trzy dni tez spedzil w lecznicy gdzie mial podawane srodki przeciwbolowe i antybiotyki, no i kastracja za ktora tez zaplacilismy 120 zl. Tak ze w sumie do tej pory koszta Kroffka wynosza okolo 200 zl.[/quote] Na 1 stronie próbowałam zrobić rozliczenie, ale brak info o wpływach z bazarków i wydatkach na Nivalin i Meloksam. -
2 psy - Zima na wsi. PSIAK W NOWYM DOMU a SUNIA DOSTAŁA NOWĄ BUDĘ!!!! :)
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tyle tam kurzu i brudu :razz: Chociaż w sumie Maszka też pierwsz co zrobiła to wlazła do dziury w ziemi i leżała w niej do wieczora. -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
a potem zrobiłam mu "prywatny" termin, jednak nic z niego nie wyszło, bo wtedy odwoziliśmy Kazana do nowego domu. jaki jest stan konta Krówka? -
2 psy - Zima na wsi. PSIAK W NOWYM DOMU a SUNIA DOSTAŁA NOWĄ BUDĘ!!!! :)
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To ona jednak w budzie została :-o -
[quote name='IKA & SONIA']Będą dzisiaj fotki Beethovena. Generalnie ma się chłopak już coraz lepiej, szaleje z dziećmi jak pijany osioł:loveu:. Wyczesałam mu ogonek, nie ma już skosmaconej sierści. Zjadł kurczaka z makaronem. Niestety Beethovenowi ulewa się jedzienie po każdym posiłku. Ulaa wspominałaś kiedyś o achalazji ...[/quote] Cholera tylko nie to :placz: Są też inne choroby tak się objawiające. Achalazję stwierdza rentgen przełyku z kontrastem. Nie pamiętam jakie inne choroby, Chesti może będzie wiedzieć więcej na ten temat :razz: [quote name='IKA & SONIA']Beethovenowi kończy się karma. Czy jest karma fundacyjna? Dałabym od razu temu pieskowi z Trzebionki.[/quote] U Ad-jeje jest, mnie się już kończy.
-
Nie było mnie tyle a tutaj kandydatki do Nobla szaleją :-o
-
[quote name='Agata69']Nooo Ulaa, jak ty założysz wątek psu, to to jest coś... Nie da sie przejść obojętnie. Jakieś zagłębie tam macie czy co....[/quote] Nie, wszędzie chyba tak jest. Do nas po prostu ludzie nauczyli się zgłaszać takie sprawy, przedtem jak nie było fundacji, to przechodzili obojętnie "bo i tak nikt nie pomoże" albo jakoś sami próbowali.