Martello
Members-
Posts
420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martello
-
Baaardzo się cieszymy:)
-
Dostawcą tych fajnych ksiązeczek jest własnie Ewelina- Aka_nina:)
-
Trzymam kciuki za Rafiego! Gdyby potrzebna była hospitalizacja pieska, to na fejsie Śląskiego Pogotowia Weterynaryjnego (Zabrze) wyczytałam, ze jest u nich szpitalik i można u nich zostawić chorego zwierzaka (info na fejsie sprzed 12 tyg.) Jeśli chodzi o hotelik/szpitalik prowadzony przez weta w Bielsko-Białej(o którym wspominałam we wczesniejszych postach)- to zwierzaki są umieszczane w oddzielnych pokoikach z oknem i ogrzewaniem podłogowym (coś w stylu szpitalika jak w Adzie) nadzór w hotelu/szpitaliku prowadzą lekarze weterynarii, jest możliwość przygotowywania i podawania domowego jedzenia, wyprowadzania zwierzaków na duży wybieg, zrobienie badań rtg/usg itp. Zwierzaki przyjmowane są również w weekendy/swięta. Nie byłam tam- info ściągnęłam ze strony www. Około wtorku zrobimy bazar dla Rafiego. Fanty częściowo już mamy. Mam nadzieję, ze Cioteczki i zakupy pojawią się na bazarku;)
-
Dziewczyny, jak narazie udało mi się znaleźć najbliżej schronu w Miedarach-hotelik/szpitalik przy Klinice w Bielsku Białej. Piesek miałby tam podawane kroplówki, leki, zastrzyki. ewent. robione badania. Jutro rano ok. 9.30-10 dam znać czy znalazłam coś bliżej/taniej, oczywiście chodzi mi o miejsce z nadzorem lekarskim.
-
tak, ze schronu do Bielska to 1h30min samochodem. Szukałam w woj.sląskim w okolicach Zabrza....Pani dr z Bielska Białej odrazu mi odpisała...ze mogliby przyjąć Rafika i zająć się jego leczeniem. W okolicach Zabrza i Zabrzu znalazałam kilka hotelików przy klinice wet. ale takich z kategorii ekskluzywnych, więc podejrzewam ze cena będzie x2 niz w Bielsku Białej..... Ewu wielkie dzięki za info!
-
Dziewczyny znalazłam dla Rafika wolne miejsce w hoteliku przy klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Mogą go przyjąć od ręki, czyli od wtorku 4.8. Koszt za 1 dobę około 80zł. Kroplówki/leki podają lekarze weterynarii. Ja oczywiście dorzucam się do kosztów pobytu Rafika w hoteliku/ kosztów transportu.