Jump to content
Dogomania

Martello

Members
  • Posts

    420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martello

  1. Dzien dobry, Poprosze nr 9 kup teraz, czy ona będzie dobra na grubaska?! czy nr 17 jest wolny czy zarezerwowany?!czy nr 21 ma wysoki stan? Czy moge prosić o podanie szerokości uda? czy nr 21 to kolor jagodowy?!z góry dziekuje za odp. i przepraszam za zasypanie dodatkowymi pytaniami……
  2. Bardzo mi przykro z powodu Rafiego, ale juz nie cierpi! Ewu, Limonko bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad pieskiem.
  3. Dostawcą tych fajnych ksiązeczek jest własnie Ewelina- Aka_nina:)
  4. Trzymam kciuki za Rafiego! Gdyby potrzebna była hospitalizacja pieska, to na fejsie Śląskiego Pogotowia Weterynaryjnego (Zabrze) wyczytałam, ze jest u nich szpitalik i można u nich zostawić chorego zwierzaka (info na fejsie sprzed 12 tyg.) Jeśli chodzi o hotelik/szpitalik prowadzony przez weta w Bielsko-Białej(o którym wspominałam we wczesniejszych postach)- to zwierzaki są umieszczane w oddzielnych pokoikach z oknem i ogrzewaniem podłogowym (coś w stylu szpitalika jak w Adzie) nadzór w hotelu/szpitaliku prowadzą lekarze weterynarii, jest możliwość przygotowywania i podawania domowego jedzenia, wyprowadzania zwierzaków na duży wybieg, zrobienie badań rtg/usg itp. Zwierzaki przyjmowane są również w weekendy/swięta. Nie byłam tam- info ściągnęłam ze strony www. Około wtorku zrobimy bazar dla Rafiego. Fanty częściowo już mamy. Mam nadzieję, ze Cioteczki i zakupy pojawią się na bazarku;)
  5. Hej, dzwoniłam dzis do Klinik, które mają szpitaliki i są połozone blizej schronu-ale nie mają dla mnie jeszcze konkretnej odp. mam zadzwonić za 1h, albo wczesniej z odp. do mnie oddzwonią.
  6. moze coś rano się "wykluje"z miejscem w szpitaliku lub dt na 7 dni.
  7. hej jeszcze ode mnie z bazarku ok. 150 zł +od męza 80zł.razem "na teraz" 230zł
  8. O matko! to w skarbonce Rafiego przybywa kaski:) super, dzięki:) Potem będziemy zbierać dla Sary i Aurusia!
  9. tak, niestety z Miedar to 100 km. moze jeszcze jutro rano do godz. 10 bedę mieć odp. czy nie znajdzie się miejsce w szpitaliku położonego blizej Miedar. A nie wiecie, czy Rafik ma wykupione jakieś leki? i na ile mu starczą? czy trzeba mu teraz cos na szybko dokupić?
  10. Z mojego bazarku, który skończył się wczoraj 2.8 będzie ok. 205 zł , obiecałam,ze podzielę na 2 miejsca- więc np. na szpitalik czy transport będzie dla Rafiego ok.150zł +od męza dla Rafiego- 80zł. tyle deklaruję na teraz/na szybko na szpitalik/transport/karmę.
  11. Dziewczyny, jak narazie udało mi się znaleźć najbliżej schronu w Miedarach-hotelik/szpitalik przy Klinice w Bielsku Białej. Piesek miałby tam podawane kroplówki, leki, zastrzyki. ewent. robione badania. Jutro rano ok. 9.30-10 dam znać czy znalazłam coś bliżej/taniej, oczywiście chodzi mi o miejsce z nadzorem lekarskim.
  12. Poker, z innego miejsca/szpitalika przy klinice mi odpisali, ze 80zł (w tym leki/nadzór lekarski/karma dla pieska z chorą trzustką) więc podejrzewam ze w hoteliku przy klinice w Bielsku Białej 80zł- to koszt za całość(oszywiście bez badań dodatkowych)
  13. Poker, z innego miejsca/szpitalika przy klinice mi odpisali, ze 80zł (w tym leki/nadzór lekarski/karma dla pieska z chorą trzustką) więc podejrzewam ze w hoteliku przy klinice w Bielsku Białej 80zł- to koszt za całość(oszywiście bez badań dodatkowych)
  14. tak, ze schronu do Bielska to 1h30min samochodem. Szukałam w woj.sląskim w okolicach Zabrza....Pani dr z Bielska Białej odrazu mi odpisała...ze mogliby przyjąć Rafika i zająć się jego leczeniem. W okolicach Zabrza i Zabrzu znalazałam kilka hotelików przy klinice wet. ale takich z kategorii ekskluzywnych, więc podejrzewam ze cena będzie x2 niz w Bielsku Białej..... Ewu wielkie dzięki za info!
  15. Nie wiem na 100%. dr która prowadzi hotelik wie ze Rafik choruje na trzustkę/ trzeba mu podawać kroplówki/leki....
  16. Dziewczyny znalazłam dla Rafika wolne miejsce w hoteliku przy klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Mogą go przyjąć od ręki, czyli od wtorku 4.8. Koszt za 1 dobę około 80zł. Kroplówki/leki podają lekarze weterynarii. Ja oczywiście dorzucam się do kosztów pobytu Rafika w hoteliku/ kosztów transportu.
×
×
  • Create New...