[quote name='zuziaM']Byc moze, ze bedzie transport na sobote z Jeleniej Gory do okolicy Zielonej Gory .
CZY JEST WIEC SZANSA, ZEBY SAWE NA 8 rano ze SWIDNICY do JELENIEJ GORY ( do schroniska chyba ) podwiezc ? ? ?
Ale to dopiero jutro sie okaze na 100 % , bo nie wiem, czy osoba jadaca sie zgodzi na dwa duze psy ( wiezie haskyego ).
trzymam kciuki by się udalo