[quote name='marmara_19']a czy ja nie dosc wyraznie napisalam, ze nie dam rady?[/QUOTE]
Napisałaś, że nie wiesz czy uda Ci się przyjechać
[quote name='marmara_19']a pozniej nie wiem czy uda mi sie wpasc w okolice... ;/[/QUOTE]
Chyba każdemu z nas zależy żeby było nas jak najwięcej, prawda? Możemy ustalić taki termin żeby każdemu pasowało. Ja osobiście wole niedziele, ale jeżeli Dobcia nie da rady wpaść do BB w niedziele to może być sobota, czasem trzeba pójść na kompromis, a nie krzyczeć, że nie, bo mi nie pasuje...
Więc jak już pisałam ja jestem za datą 26.04 godzina 11:00 :cool3:
Termin lepszy, bo po pierwsze będzie nas więcej, a po drugie pogoda będzie pewniejsza