[quote name='Asia & Ginger']Mam z nią chodzić codziennie do fryzjera na czesanko? :-o
A tak poważnie, to ja kocham tą ilość futra. :loveu: :loveu: :loveu:
Chociaż przyznaję, że muszę przyciąć i podgolić tu i tam. ;)
Pióra na klacie i brzuchu na pewno nie tknę, ale na łapach mogę trochę skrócić. Poza tym jeszcze doopkę muszę jakoś ładnie przystrzyć. I chyba spróbuję jeszcze raz uruchomić maszynkę, coby podgolić uszka i gardziołko. ;)[/QUOTE]
Mówie o strzyżeniu, a nie czesaniu ;)
Lato zbliża się wielkimi krokami, robi się co raz cieplej, nie zbyt przyjemnie będzie się jej chodziło w takiej ilość futra