Tak jak pisałam już clockwork, mogę zabrać do siebie na tymczas 2 szczeniaki. Jestem z Czechowic-Dziedzic (k. Bielska-B.), więc z transportem nie będzie problemu, mogę po nie przyjechać ;)
[quote name='goldenka245']Ja postaram się być, ale nic nie obiecuję, bo nie wiem cyz gdzieś nie pojadę. Napisze dzień przed spacerem czy będę;)[/QUOTE]
Założę się, że jak zwykle nie przyjdziesz :diabloti: :cool3:
Widziałam między innymi te:
[url]http://img122.imageshack.us/img122/9647/dsc0352vt5.jpg[/url]
[url]http://img76.imageshack.us/img76/7464/dsc0284zu7.jpg[/url]
[url]http://img473.imageshack.us/img473/4777/dsc0377to2.jpg[/url]
[url]http://img518.imageshack.us/img518/6066/dsc0351gu2.jpg[/url]
[url]http://img59.imageshack.us/img59/5890/dsc0271kn6.jpg[/url]
[url]http://img260.imageshack.us/img260/993/dsc0366gt7.jpg[/url]
I byłam pod dużym wrażeniem :)
[quote name='Justa']znalazłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50522&highlight=CACIB+Warszawa+7-8.07&page=49"]TUTAJ[/URL] się zaczynają ;)[/QUOTE]
Dzięki, już oglądam ;)
[quote name='Asia & Ginger']Niestety, ale moherowego beretu w swojej garderobie nie posiadam. :shake: :evil_lol:[/QUOTE]
Zawsze możesz pożyczyć ten różowy od Magdy :cool3:
[url]http://images30.fotosik.pl/138/a2936838a3e8ead8.jpg[/url] :diabloti:
[quote name='Rinuś'][B][I]Chyba lepiej wydac więcej kasy i od razu kupić lustro co ?[/I][/B][/QUOTE]
Pamiętaj, że samo body to nie wszystko, najważniejszy jest dobry obiektyw ;)
A ja nadal czekam na Tamrona 70-200 z mocowaniem do Nikona :placz:
Zdjęcia jakie są każdy widzi, ale przynajmniej wiem jakie błędy popełniłam, więc teraz będę mogła się ich ustrzec :cool3:
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/BB/DSC_36.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/BB/DSC_34.jpg[/IMG]