Pianko, jeśli znasz odpowiedzi, a pewnie tak-to odpisz, co ja gadam na pewno już odpisałaś. Mam nadzieję i to wielką, że dziewczyna się zdecyduje - tylko wcześniej niech ktoś ją sprawdzi. Zresztą na pewno o wszystko zadbasz, tylko ten transport. Pisz, jeśli możesz na bieżąco, proszę - to miło czytać, że jakiemuś psiaczkowi się udało!!!