Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Ulv, ale chyb a z nią lepiej skoro tak rozrabia?
  2. agusiazet

    Uszy

    A może dogomaniak jest weterynarzem i coś doradzi?
  3. A mnie tak Aksy szkoda, więc ten domek z ogródkiem to dla niej szansa, a dla opiekunki też!!!
  4. Demonku, a zatem masz już domek? Niech ktoś zorientowany napisze to jednoznacznie!!!!
  5. Alipso1, czy użyłaś wszystkich swoich wdzięków? Ta suka jest jeszcze młoda i nim przyjdą kolejne kłopoty pewnie minie trochę czasu, więc na razie to wspaniały pies do wzięcia!!! Spróbuj jeszcze, ona już tyle czeka, na ten domek z ogródkiem, bo opiekę ma na pewno super. PRÓÓÓÓBUUUJJJJ JESZCZZZEEEE!!!!!!
  6. Chrupek dawaj go tam, przecież pies nie może sam siedzieć w domu. Zawsze coś dorzucimy z kasy!!!
  7. Acha, ładny psiak, taki kudłacz. Czy coś wiadomo z hotelem?
  8. I niech mi ktoś powie, ze ten pies jest kaleką nie do życia, nawet własną Pańcię pokonał!!!
  9. Widzę, żez tymczasem będzie problem, tylko hotel go ratuje!!! A czy było gdzieś jego zdjęcie?
  10. Widziałam Aksę na Allegro, może coś się uda, Trzymam kciuki, to taka wspaniała pieska!!!
  11. A ja jestem z Mielca i poszukuję dobrego wetrynarza, bo pies ma problemy z uszami, najlepiej w Mielcu i okolicach (Rzeszów, Kolbuszowa, Łańcut). Jeśli znacie takowych odpiszcie!!!
  12. agusiazet

    Uszy

    Tylko, czy w Mielcu jest weterynarz z prawdziwego zdarzenia? Może ktoś wie?
  13. Nie znalazłam w ogóle wątku na psach do wzięcia, gdzie wklejona jest Fraszka. Ale przyznaję, że szukałam pobieżnie!!! Sunieczko hop do góry!!!!
  14. Wtedy, kiedy czytałam to tak, a co to był jakiś niewypał? Zaraz sprawdzę!!!
  15. agusiazet

    Uszy

    Ale zapalenie uszu boli, raz miał i darł się jak opętany. Chyba pójdę do innego weta, bo sama nie mam pojęcia co o tym mysleć!!!
  16. Czy Demon ma już domek? czy trzeba go jeszcze podnosić?
  17. Przecież ktoś już ją chciał, bo czytałam na dam dom! Czy nic z tego nie wyszło?
  18. Wystraszone ta sunia szalenie, ale mordeczka i reszta urocza!!! Domek bardzo dobry potrzebny!!!
  19. agusiazet

    Uszy

    Mój prawie osmioletni pies ma coś z uszami. To coś polega na tym, że trzyma je ciągle krzywo, strzyże nimi, czasami drapie. Po wizycie u weta otrzymalismy maść panalog, ale skutek marny. Znowu ma to samo. Czy czyjś pies miał takie problemy i co z tym fantem robić? Acza, uszy są czyste, raczej nie bolą, choć czasami drapie je i piszczy. Proszę o radę!!!
  20. To się nazywa złośliwość przedmiotów martwych. Ale my czekamy!!!
  21. No cóż, każdy kiedyś nie wytrzymuje i pofolguje sobie. A to, że Ci głupio, to tylko dobrze o Tobie świadczy. Powiedz Paniusi przepraszam i sprawa zakończona, kochać jej nie musisz. Najważniejsze, że kochasz, dbasz i sznujesz swoje zwierzaki - Ulv, jesteś wielka!!!
×
×
  • Create New...