Mój prawie osmioletni pies ma coś z uszami. To coś polega na tym, że trzyma je ciągle krzywo, strzyże nimi, czasami drapie. Po wizycie u weta otrzymalismy maść panalog, ale skutek marny. Znowu ma to samo. Czy czyjś pies miał takie problemy i co z tym fantem robić? Acza, uszy są czyste, raczej nie bolą, choć czasami drapie je i piszczy. Proszę o radę!!!