[quote name='Lulka']juz dawno odpisane :lol: , wkleiłam od razu na owczarka
p. Agnieszka mowila, ze dzwonili ludzie z Krakowa, co z tego bedzie zobaczymy[/quote]
w takim razie mam nadzieje ze cos sie uda i domek bedize
Kurcze my tez mamy slepiutkiego ONka i na dodatek staruszka jesli sie o niego pytaja to o wiek na arzie nie wiem jaki jest do ludzi bo ma kwarantanne i nie mozna wchodzic ale jak skonczy to sprobuje spr jaki on jest a co Do waszego oNka jejku trzymam kciuki za domek;)
[quote name='Chrupek']nati - podaj prosze maila badz telefon do tej osoby to sie z nia skontaktuje,
hmm..ogrodek bez ogrodzenia?
dla niej to chyba nie bardzo[/quote]
Prosze oto mail do tej osoby napisz jej w temacie ze chodzi o onke od sadysty i bedize wiedizec o co chodzi
Mail
[email][email protected][/email]
a tak w gole to co u Suni słychać??
Co tam u sunki?? Jetsem tylko zdziwiona z jednego powodu
Kiedy pzrekleilam wam list kogo kto sie pytal o dom dla niej i prosilam abyscie odpisaly a ja to skopiuje i mu wysle to tego nie zrobilyscie a miaalby sznase na dom mzoe lepiej odpiszicie warto probowac
Jejku zeby szybko znalazl... On niemzoe szukać jest za młody my mamy 11 miesięcznego w schronie
a powod czemu siedzi to tylko to ze nie lubi bardzo malych dzieci to pzrez to wlasciciel go oddal:placz::placz::placz: