[quote name='Aga_Mazury']Psiakom z Psiego Losu wszystkim...obecnym i przyszłym...
[B][I][COLOR=red]SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I DOMKÓW< KTÓRE NA WAS ZASŁUGUJĄ....I TO SZYBKO :BIG::laola:[/COLOR][/I][/B][/quote]
Dołączam się do życzen i szczegolnego kciuki za Wedeleka i Milusia