-
Posts
504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nugatika
-
a ja mialam z Nugatem cwiczyc cale wakacje klikerem i co? zgubilam kliker ;/ i wczoraj go znalazlam ;/ ostatni tydzien wakacji;/ powodzenia Kasiu :/ i dopiero zaczynamy no to pisze jak zaczelismy. Nugat wczesniej byl szkolony, i umie te postawowe komendy, siad, waruj, stoj, stoj wystawowe, zostan, noga, do mnie, rownaj, waruj z odleglosci, waruj na podniesienie reki. chcialam zaczac z klikerem, bo chcialam miec z nim lepszy kontakt, bo tego nam brakuje w tym wszystkim. Wiec wczoraj wieczorem zaczelam od klikania wtedy gdy na mnie patrzyl. Potem klikałam gdy siedzial slicznie przy lewej nodze, a ja stalam wyprostowana z rekami z tyłu. Potem pozwolilam mu odbiec kawalek i jak tylko zobaczyl ze sie zatrzymalam i wyprostowalam i rece mialam z tylu od razu przybiegiwal i siadal obok lewej nogi, patrzac na mnie, czekajac na smakolyk. Aaaj o to chodzilo :) i ten jego wzrok. ale wiecie co jest dla mnie najgorsze? :D to ze nic nie moge mowic :D tylko gesty :D ale na koniec, gdy skonczylismy sesje, powiedzialam "dobry pies" to strasznie sie ucieszyl i az caly zaczal chodzic i wtedy zauwazylam, ze nie potrzebnie czasami tak duzo mowie do niego. A co chce dalej z tym zrobic? Od tego siadu przy lewej nodze chce przejsc do rownaj z swietnym kontaktem. co o tym myslicie doswiadczeni klikarze? licze sie z Waszym zdaniem
-
pod koniec tygodnia ma ponoc byc na stronie oddzialu
-
okeeej ;) to poczekam :)
-
prosze wiecej bernenczykooow :D
-
[quote name='Nugatowa'] Część ślepa kobito :p No słodka jest , co ? :eviltong: :loveu: :loveu: [/quote] cudniasta :loveu: :loveu: :loveu: chyba jak tam w przyszlym tygodniu wpadne, to Walentynka bedzie wymiziana za wszystkie czasy :D nie slepa, nie slepa :eviltong: tylko jak mi sie juz zdarzy stac na tym ringu, to nie widze co sie dzieje poza nim :lol:
-
bardzo fajne foty, a nie masz zadnych bernenczykow albo hiszpanskich psow wodnych?
-
[b]torpi[/b] tak tak,to one. Moglabym prosic te zdjecia na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z gory dziekuje :)
-
a czy ktos wie cos nie cos na temat tego sędziego? [b]Vladimir Piskay[/b] ja bede z bernenczykiem i goldenką ;)
-
a nie ufocił nikt hiszpanskich psow wodnych? :)
-
o Boziu! :D Walusia!!! :)
-
ja bede z Nugatem ;) wybieramy sie na weekend do Warszawy, na krajówke i klubówkę. a Warszawa podaje stawki przed wystawa? bo nie pamietam jak to w tamtym roku bylo.
-
no to bedziemy trzymac kciuki standardowo... :)
-
haahah :D i tak jest boski! :) pogratulowac tylu sukcesów :)
-
[quote name='Nugatowa']A ja Ci machałam wariatko jedna z drugiej strony ringu :eviltong: i nie odwzajemniłaś mojego machania :evil_lol: :-([/quote] zabic :mad: nie widzialam :oops: :roll: wybaczyc! :modla:
-
Eduś jest boski :) Kinga widzialam Cie na wystawie, ale nie mialam jak podejsc, bo akurat na ringu stałam. Szkoda ze sie nie spotkalysmy pozniej jeszcze.
-
hej potrzebuje sie poradzic juz dawno zglaszalam swojego psa na wystawe do Warszawy we wrzesniu, i teraz chcialabym sie jeszcze zglosic na MP i nie wiem wlasnie jak to zrobic - mailem? przyjmą mnie tak? jutro uplywa bodajze, ostateczny termin zgłoszeń. z niecierpliwoscia czekam na rade
-
dzieki :) :) :) :)
-
to dziewczyny moze wezcie sobie linki i pocwiczycie, hm?
-
ja w Rzeszowie z goldenką II dosk. na 6 w młodziezy, i strasznie jestem zadowolona, bo Zuzanka była bardzo grzeczna i ładnie sie wystawiała, a niewiele cwiczylysmy przed wystawą.
-
[URL]http://picasaweb.google.pl/cavisia/WystawaPsWRzeszW082007/photo#5100681551106118562[/URL] to ja! to ja! :D dzieki za fote Zosiu :)
-
nie ma juz nikt zadnych fot goldenow? albo bernenczykow?
-
[b]osiem[/b] dziekuje bardzo <wstydniś> odpowiedzialam Ci na forum goldenów ;) ale moge jeszcze raz, to ARIEL Bapaja, po domowemu Zuzia, to nie mój pies, mojej cioci, ja tylko wystawiam ;)
-
no to jeszcze ja cos dorzuce od siebie. Mało miejsca miedzy ringami to to przede wszystkim, ciezko było przejsc, a jeszcze jak przyszlo wiecej ludzi:mad: No i woda niestety stała jeszcze w niektórych miejscach, no ale to juz raczej nie wina organizatorów ;) ale w sumie co mniejsze pieski to sie mogły wykąpac ;) :eviltong: ale ogólnie rzecz biorąc to wróciłam do domu zadowolona. Suńka którą wystawiałam w młodzieży goldenów ocena doskonała i lokata II na 6 !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ciesze sie bardzo bo to jej druga wystawa [na pierwszej dostała tylko obiecującą w szczeniakach], no i nie za dużo z nią ćwiczyłam przed wejściem na ring. a to my na ringu [img]http://img519.imageshack.us/img519/3306/kif2196iu3.jpg[/img]