Jump to content
Dogomania

Nugatika

Members
  • Posts

    504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nugatika

  1. a ja mialam z Nugatem cwiczyc cale wakacje klikerem i co? zgubilam kliker ;/ i wczoraj go znalazlam ;/ ostatni tydzien wakacji;/ powodzenia Kasiu :/ i dopiero zaczynamy no to pisze jak zaczelismy. Nugat wczesniej byl szkolony, i umie te postawowe komendy, siad, waruj, stoj, stoj wystawowe, zostan, noga, do mnie, rownaj, waruj z odleglosci, waruj na podniesienie reki. chcialam zaczac z klikerem, bo chcialam miec z nim lepszy kontakt, bo tego nam brakuje w tym wszystkim. Wiec wczoraj wieczorem zaczelam od klikania wtedy gdy na mnie patrzyl. Potem klikałam gdy siedzial slicznie przy lewej nodze, a ja stalam wyprostowana z rekami z tyłu. Potem pozwolilam mu odbiec kawalek i jak tylko zobaczyl ze sie zatrzymalam i wyprostowalam i rece mialam z tylu od razu przybiegiwal i siadal obok lewej nogi, patrzac na mnie, czekajac na smakolyk. Aaaj o to chodzilo :) i ten jego wzrok. ale wiecie co jest dla mnie najgorsze? :D to ze nic nie moge mowic :D tylko gesty :D ale na koniec, gdy skonczylismy sesje, powiedzialam "dobry pies" to strasznie sie ucieszyl i az caly zaczal chodzic i wtedy zauwazylam, ze nie potrzebnie czasami tak duzo mowie do niego. A co chce dalej z tym zrobic? Od tego siadu przy lewej nodze chce przejsc do rownaj z swietnym kontaktem. co o tym myslicie doswiadczeni klikarze? licze sie z Waszym zdaniem
  2. pod koniec tygodnia ma ponoc byc na stronie oddzialu
  3. okeeej ;) to poczekam :)
  4. Nugatika

    Rzeszów

    a kiedy to bedzie ? dzisiaj ?
  5. prosze wiecej bernenczykooow :D
  6. [quote name='Nugatowa'] Część ślepa kobito :p No słodka jest , co ? :eviltong: :loveu: :loveu: [/quote] cudniasta :loveu: :loveu: :loveu: chyba jak tam w przyszlym tygodniu wpadne, to Walentynka bedzie wymiziana za wszystkie czasy :D nie slepa, nie slepa :eviltong: tylko jak mi sie juz zdarzy stac na tym ringu, to nie widze co sie dzieje poza nim :lol:
  7. bardzo fajne foty, a nie masz zadnych bernenczykow albo hiszpanskich psow wodnych?
  8. [b]torpi[/b] tak tak,to one. Moglabym prosic te zdjecia na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z gory dziekuje :)
  9. a czy ktos wie cos nie cos na temat tego sędziego? [b]Vladimir Piskay[/b] ja bede z bernenczykiem i goldenką ;)
  10. a nie ufocił nikt hiszpanskich psow wodnych? :)
  11. o Boziu! :D Walusia!!! :)
  12. ja bede z Nugatem ;) wybieramy sie na weekend do Warszawy, na krajówke i klubówkę. a Warszawa podaje stawki przed wystawa? bo nie pamietam jak to w tamtym roku bylo.
  13. no to bedziemy trzymac kciuki standardowo... :)
  14. haahah :D i tak jest boski! :) pogratulowac tylu sukcesów :)
  15. [quote name='Nugatowa']A ja Ci machałam wariatko jedna z drugiej strony ringu :eviltong: i nie odwzajemniłaś mojego machania :evil_lol: :-([/quote] zabic :mad: nie widzialam :oops: :roll: wybaczyc! :modla:
  16. Eduś jest boski :) Kinga widzialam Cie na wystawie, ale nie mialam jak podejsc, bo akurat na ringu stałam. Szkoda ze sie nie spotkalysmy pozniej jeszcze.
  17. hej potrzebuje sie poradzic juz dawno zglaszalam swojego psa na wystawe do Warszawy we wrzesniu, i teraz chcialabym sie jeszcze zglosic na MP i nie wiem wlasnie jak to zrobic - mailem? przyjmą mnie tak? jutro uplywa bodajze, ostateczny termin zgłoszeń. z niecierpliwoscia czekam na rade
  18. dzieki :) :) :) :)
  19. Nugatika

    Rzeszów

    to dziewczyny moze wezcie sobie linki i pocwiczycie, hm?
  20. ja w Rzeszowie z goldenką II dosk. na 6 w młodziezy, i strasznie jestem zadowolona, bo Zuzanka była bardzo grzeczna i ładnie sie wystawiała, a niewiele cwiczylysmy przed wystawą.
  21. [URL]http://picasaweb.google.pl/cavisia/WystawaPsWRzeszW082007/photo#5100681551106118562[/URL] to ja! to ja! :D dzieki za fote Zosiu :)
  22. nie ma juz nikt zadnych fot goldenow? albo bernenczykow?
  23. [b]osiem[/b] dziekuje bardzo <wstydniś> odpowiedzialam Ci na forum goldenów ;) ale moge jeszcze raz, to ARIEL Bapaja, po domowemu Zuzia, to nie mój pies, mojej cioci, ja tylko wystawiam ;)
  24. no to jeszcze ja cos dorzuce od siebie. Mało miejsca miedzy ringami to to przede wszystkim, ciezko było przejsc, a jeszcze jak przyszlo wiecej ludzi:mad: No i woda niestety stała jeszcze w niektórych miejscach, no ale to juz raczej nie wina organizatorów ;) ale w sumie co mniejsze pieski to sie mogły wykąpac ;) :eviltong: ale ogólnie rzecz biorąc to wróciłam do domu zadowolona. Suńka którą wystawiałam w młodzieży goldenów ocena doskonała i lokata II na 6 !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: ciesze sie bardzo bo to jej druga wystawa [na pierwszej dostała tylko obiecującą w szczeniakach], no i nie za dużo z nią ćwiczyłam przed wejściem na ring. a to my na ringu [img]http://img519.imageshack.us/img519/3306/kif2196iu3.jpg[/img]
×
×
  • Create New...