Jump to content
Dogomania

mrbeagle

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

mrbeagle's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. mrbeagle

  Posikiwanie

  Równo miesiąc temu wysterylizowaliśmy naszego psa. Od tego czasu posikuje w domu. Na początku mniej, w ciągu ostatnich kilku dni częściej. Zdarza mu się zazwyczaj po zabawie,mam wrażenie, że jakby po jakiejś większej ekscytacji... W tygodniu zostaje sam 8 godzin w domu i nie zdarzają mu się wpadki... Czy ktoś miał taki przypadek? Czy może to być efekt uboczny kastracji? Oczywiście jutro rozpoczniemy diagnostykę (przerabialiśmy już zapalenie pęcherza ale wyglądało to trochę inaczej).
 2. Pies był tego uczony od początku i naturalnie, bez emocji to akceptował, czekał na pochwałę i nie było z tym problemów. Zmiana nastąpiła NAGLE, nie było wcześniej takich sytuacji. Co prawda z oddawaniem rzeczy było różnie ale proszę nie zapominać, że to beagle - odda wszystko ale za coś i tak też to działało. Jeszcze raz podkreślę nie wykazywał wcześniej żadnego przejawu agresji więc nie wiem skąd zarzut, że pies nie został tego nauczony.
 3. Witam, posiadam 1,5 rocznego beagla, który do tej pory nie sprawiał problemów. Nic specjalnego się nie wydarzyło a nasz podopieczny od piątku/soboty wykazuje agresje gdy "narzucamy mu swoje zdanie". Nie można mu nawet łap wytrzeć gdy wróci ze spaceru. W sobotę podczas odbierania mu rzeczy, którą ukradł ugryzł mnie w rękę, lekko ale jednak ugryzł. Czy ktoś miał do czynienia z taką nagłą zmianą psa? Jak sobie z tym radzić?
×
×
 • Create New...