Jump to content
Dogomania

mrowa23

Members
  • Posts

    2450
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mrowa23

  1. dziekujemy choc nei e watpimy w nasza gwiazde ale nei liczym na za wiele jedziey dobrze sie bawic i poznac ludzi an zywo:)
  2. hehe nie w avatarku mamy dozyce ktora bedzie na cacibie w opolu wystawiana w klasie mlodziezy;) ale w domu na kanapie siedzi jeszcze buldog francuski ;)
  3. to nasze mmiejsce ostatnie bo mamy lekka dozyce ;P a buldoga francuskeigo jakiego preferuje sedzia?
  4. bianka licze na herbatke i chyba tym razem nie bedziemy spisywac ze dotalas scierke i kosz pogryziony:diabloti: do zobaczenia kochana we wtorek
  5. Rózi czyli takiej chartotwatej suni?:> my wczoraj z nai szalalysmy i z dwoma dogami;)
  6. podano mi link do watku bo moze pomoge jakos dokad jest transoprt? ( bianka czyzby szczyl znowu do ciebie mial trafic?:> podziwiam cie kobieto;) )
  7. no prosze troche nas bedzie a ktos z bf lub dogiem bedzie?
  8. my dopiero wkraczamy w swiat wystaw i jezdzimy tak na czuja i tam gdzie nam wygodnie a o sedziach nic nie wiemy ;) wiec tez poki co bardziej martwimy sie pogoda i warunkami niz reszta;)
  9. my prawie jak w domu wiec na penwo sie pokazemy;) ale jeszcze nei wiemy w jakim skladzie;)
  10. my chyba bedziemy;)
  11. spoko moja dozyca to jest gagatek z typu jak stane deba przed przerazonym czlowiekiem to bede miala ubaw do tego nie lubi glaskania przez obcych po glowie a zanurkowala glowa w tlum ludzi;) warto wczesniej pojechac jedna stacje np my poszlysy na gleboka wode ;) ale wiecej strachu ialam ja niz fana a dziecie skonczylo na koniec lutego roczek;)
  12. nie, choc byla to jej pierwsza podroz w zyciu (wcesniej tylko raz tramwajem) to na haslo hop wskoczyla -wskakiwala przede mna a ja za nia wsiadalam a przy wysiadaniu ja poszlam pierwsza i zawolala ja a ta chetnei do mnei zeskoczyla;)
  13. ja by radzila pozukac znajomego z samochodem... w zyciu bym nie pojechala ze szczeniakiem pociagiem... a apropo pociagow... ten pies i tez pies w pociagu- bylam dumna z coreczek ze byly takei grzeczne pomimo moherow upierdliwych ;) [IMG]http://images29.fotosik.pl/183/c7ccc2aceff27d80med.jpg[/IMG]
  14. a ja nic ten tego nie dostalam zadnej wiadomosci od cioteczki...
  15. my zgloszeni :) i na klubowke w sobote i na caciba w niedziele
  16. nadrabiamy zaleglosci.... krzywa budka w mrowczym domu;) nina postanowila sobie zrobic kolyske;) [IMG]http://images33.fotosik.pl/185/755dc70c2fecc33emed.jpg[/IMG] tutaj dwie nasze slodkie mordki... [IMG]http://images30.fotosik.pl/180/f1809eeb5aa2e39amed.jpg[/IMG] jestem taka duzia ze zajme fotel kanape....i jak da rad to jeszcze cos... [IMG]http://images29.fotosik.pl/179/6c8b032ee514f9d8med.jpg[/IMG] impreza byla przednia... [IMG]http://images32.fotosik.pl/185/80e465bee876dafemed.jpg[/IMG]
  17. transport nadal potrzebny? don mam twoj jeden transporterek o drugi sie postram i ci oddam (pamietam o nich;) i mam umowy adopcyjne;) )
  18. przepraszam wydawalo mi sie ze dalam juz tu znac. doszly pieniazki wszytsko juz uregulowane dziekuje slicznie:)
  19. wiem o czym mowisz... my przezywamy "kangura" jak idzie inny pies bo fana chce sie bawic z kazdym wszedzie i zawsze i to juz natychmiat...a ze wiekszosc przed nami ucieka to potem dziewce sie nakreca. jezeli ladnie chodzi to nei ma problemu- wtedy warto pocwiczyc skupianie uwagi psa a sobei np miec przy sobie jego zabawke ulubiona i jak jet np w naszym wypadku pies inny na ulicy to zainteresowac psa zabawka i nagrodzic jak zostawi psa w spokoju, w ten sposob bardzo szybko i przyjemnie mozna wyeliminowac wyrywanie sie do przodu a jednoczesnie nabrac wiekszego kontaktu z psiakiem;) ja staram sie teraz zatykac fane jej gryzaczkiem;) powiem ci ze daje dosc duze rezultaty;) swoja droga co to za czarny przystojnaik z twojego dozka? macie jakas galerie?
  20. fana skonczyla roczek i tez ma sily co niemiara a przy moich gabarytach nie moge sobie pozwolic na pociagniecie bo wtedy bym szorowala po asfalcie, faniszcz jednak wie kiedy jestesmy na spacerze i moze sie powyglupiac i sprawdzic jak bardzo jestem cierpliwa (wtedy juz chodzi na kantarku) a jak jestesmy no w knajpie ma sciagany kantar i np do toalety juz chodzi bez i nie ciagnie idac na zwyklej obrozy czy szelkach. jednym slowem jak niunia chce to potrafi sie zachowac i na obrozy bo kantar jest praktycznei uzywany tylko gdy nie ma szans wychamowac jej na obrozy/szelkach ale staramy sie glownie pracowac na obrozy/szelkach a nei na kantarku
  21. nie ma sprawy to ja dziekuje :) dam znac jak tylko dojdzie :)
  22. ja i na szelkach i na oborzy i na kantarku . raz idzie w szellkach i kantarku [url]http://images26.fotosik.pl/142/2288440895f348b0med.jpg[/url] raz idzie na obrozy ale obrozze mamy 5cm- zeby krtani nie uszkodzic(prosze nie zwracac ze wyszla jak ofiara;) ) [url]http://images29.fotosik.pl/157/47610834528bc047med.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęcia to 640 x 640[/COLOR][/B]
  23. dziekwoac slicznie, oczywiscie norbert pokazany od najlepsej strony;P hehe Rinuś moge prosic o zdjecia dzieciakow wszelkie na kt widac je na maila? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ?
×
×
  • Create New...