Amanda miała robione RTG ,wiem że na razie nie ma potrzeby operowania ,oglądał rtg ortopeda który przyjeżdza do nas do lecznicy na konsultacje.
dr. Julek a dalej nie pamietam ,ale to on jako jedyny dał szanse Perełca że będzie chodziła i wziął się za leczenie , tak więc chyba nie mam powodów mu nie wierzyć..
19 lat to piękny wiek ,gratuluje .