-
Posts
6396 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iza.
-
Paulina ja na potrójnym chcę :P haha
-
A jaki wzięłaś rozmiar ? Ten największy ? :razz:
-
[quote name='psyja']dojedziemy dojedziemy:cool3: wow księciunio przepięknie wygląda szczególnie na dwóch ostatnich fotach! dawno go nie widziałam, ojjj podusze...:diabloti:[/QUOTE] Na szczęście udało się i dojechałyście :diabloti: [quote name='Maalwi']Jaki piękny Buenos! jak ja go lubię :D[/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='Jaga.']nie wierze wlasnym oczom, fotki sa... :-o :razz::razz::razz:[/QUOTE] Nie rozumiem zdziwienia, u mnie zawsze są fotki :diabloti: [quote name='Izabela124.']W czwartek planuję zrobić pożegnalną imprezkę to zapraszam, sama za siebie się wyszalejesz :razz:[/QUOTE] Nawet nie wiesz jak bym chciała :placz: [quote name='darii_iia']Buenosek jest piękny. ! :) Białasek mały. ;) A jaki piękny dłuugi włos.:loveu: Czekam na fotki z dzisiejszego spotkanka. ;)[/QUOTE] Fotki wstawiła Paulina, za co bardzo dziękuję :loveu: [quote name='monika15'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbWaS2aF8gI/AAAAAAAAOPI/ndzbD5neoLU/s512/DSCF4136.JPG[/URL] Jaki śliczny kudłacz:loveu::loveu::loveu: Piękną ma sierść:loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Feigned']ależ on wyładniał :loveu: tzn zawsze go lubiłam, białas w końcu, ale teraz to już tak wyjątkowo :diabloti:[/QUOTE] Miło mi :loveu::loveu::eviltong:
-
Jaga ma racje, Bibi jak na 3 tygodnie nie kąpania wygląda super! Mój byłby już czarny po takim czasie :evil_lol: A jaką klatkę zamówiłaś ?
-
Oooo Ola, strasznie dano Cię tu nie widziałam :P
-
Ależ Maniek dostał włosa!! Madzia koniecznie spotkać się trzeba :razz:
-
[quote name='Maalwi']tak,zeskrobina była, Bibi nie ma nużycy ani ni z tych rzeczy. Myślę że teraz w trakcie leczenia nie zmienię weta, ale potem zobacze.[/QUOTE] Ja nie mówię żebyś od razu zmieniała weta, proponuje tylko żebyś wzięła wyniki badań i skonsultowała u innego weta ;)
-
[quote name='Maalwi']Nie, ogólnie wcześniej miałam innego weta ale teraz zmmieniłam na ego-podobno najlepszego w moim mieście[/QUOTE] A robiliście zeskrobinę ? Co wyszło ? No i lepiej skonsultować się z innym wetem, sterydy jednak mają spory wpływ na organizm psa.
-
[quote name='Maalwi']Bo ona ma jakieś tam problemy skórne, i mówi wet że to prawdopodobnie alergiczka i żeby jej skóry nie podrażniać na razie bo po sterydach jest osłabiona[/QUOTE] Konsultowałaś z innym wetem ?
-
Ale dlaczego nie możesz kąpać ?
-
Poszukuję transportu z Białegostoku, ewentualnie mogę dojechac do Warszawy. Czy ktoś miałaby dla mnie miejsce ? Najprawdopodobniej bez psa ;)
-
[quote name='Jaga.']na pewno, Buenio ma na zdjęciach kupę tego włosa i wygląda przepięknie :loveu: włos mu powinien się ładnie odżywić, a tego nigdy za dużo[/QUOTE] Dzięki :loveu: włosa kupę to fakt, tylko długość mnie nie nie zadowala :P Mam nadzieję że ruszy mu włos po super creamie :razz:
-
[quote name='Jaga.'] albo rozrabiam pół na pół i nakładam na nieumyty włos i suszę, pies tak chodzi kilka dni (3-4) i zmywam albo nakładam troszkę (łyżeczka na pół litra wody) jak kąpię i nie spłukuję tego, bo mi szkoda to od razu spłukiwać, niech sobie pies chociaż trochę w tym pobiega, to fajnie odżywia włos, a do nakładania i spłukiwania to używam odżywek ludzkich typu maska[/QUOTE] Ok, super, dzieki wielkie. Mam nadzieje że się u nas ta odżywka sprawdzi :)
-
Jaga, jak nakładasz super creama to spłukujesz później ?
-
Na prawdę nikt nie wybiera się do Radomia ? :( Ewentualnie może ktoś wraca po seminarium do Warszawy, w sobotę już lub w niedzielę rano ?
-
[quote name='psyja']bo do dynamicznych nie umiem ustawić ostrości i wychodzą zamazane = nie ma co pokazywać:diabloti:[/QUOTE] I tak też myślałam :diabloti:
-
Strasznie Ulinek statyczny na tych Twoich fotach :lol:
-
[quote name='Domi']Dziękuję Wam bardzo za wiele dobrych rad. Oczywiście pierwsze, na co zwrócę uwagę to charakter szczeniaka i jego rodziców - cena nie jest absolutnie tutaj najważniejsza. Cieszę się też bardzo, że mówicie, że jest hodowcy sprzedają szczenięta mimo założenia, że nie będą wystawiane. I jeszcze jedno pytanie - sunieczki będę szukać na początku lipca, bo w czerwcu na cały miesiąc wyjeżdżam. Czy w razie czego mogę poprosić Was o pomoc w znalezieniu właściwego grzywaczka? Znacie na pewno różne hodowle, wiecie, gdzie są jakie psy i kiedy są mioty. Oczywiście nie zamierzam zrzucić tego na nikogo - raczej chodzi mi o doradzenie co i jak, bo na kupowaniu psów rodowodowych zupełnie się nie znam :)[/QUOTE] Tak jak pisze paniMysza, zacznij szukać już teraz, lepiej to zrobić wcześniej niż na ostatnią chwilę.
-
[quote name='mychaaaaa']No mam nadzieję, że nic nikomu nie wypadnie bo nie podaruję! Cioteczka musi Buenoskowi kokardkę przywieźć :loveu:[/QUOTE] Ja już nie moge się doczekać, mam nadzieję że dojedziecie :P
-
[quote name='mychaaaaa']Aaaa nareszcie przestałaś Buenoska chować przed światem! czyżby róż już szedł? :evil_lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbROtiyYaNI/AAAAAAAAOH4/EOV4p8UQTh4/DSCF4086.JPG[/url] piękny Twój chłopaczek :loveu: nie mogę się doczekać poznać go na żywo :)[/QUOTE] To już jutro :razz: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbWWnJ3TEHI/AAAAAAAAOOw/gcLzkJ6o2c8/s512/DSCF4129.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbWaS2aF8gI/AAAAAAAAOPI/ndzbD5neoLU/s512/DSCF4136.JPG[/IMG]
-
[quote name='aneta'] To fantastyczna rasa w której ludzie zapominają że grzywek to też pies (!) i wymaga normalnego podejścia, z tym że bardziej z wyczuciem ale jak najbardziej konsekwentnego. [/QUOTE] Niestety zapominają, a grzywacze to psy z charakterem. Niekonsekwencja kończy się wejściem psa na głowę właściciela, a później grzywaczy w schroniskach coraz więcej...
-
Ależ piękne zdjęcia :loveu::loveu: Widoki niesamowite :loveu: Będę zaglądać częsciej :razz: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_rnrOcDNPSAw/TbLY6w1lfzI/AAAAAAAAEYY/X6A6JyJJOdM/P4107019.JPG[/url] Oooo wielkie gratulacje :)
-
[quote name='Izabela124.']Nieprawda :eviltong: Ja już się wyszalałam za całe swoje życie :eviltong:[/QUOTE] hahaha to weź jeszcze za mnie się wyszalej :evil_lol: [quote name='Feigned'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_4WRmliOAze0/TbROkG1w16I/AAAAAAAAOHQ/tVtdb7CVLw0/s512/DSCF4076.JPG[/url] ślicznie wygląda! :)[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Agappe']Asiaaa ja to widze, że Ty jesteś wszędzie.. a ja właśnie poszukuje jakiś nowych fotoblogów do przeglądania, bo większość, które mam w subskrycji umarła... Pozdrawiamy świątecznie i zapraszamy do siebie (na Kilimandzaro)[/QUOTE] Lecę do Ciebie :razz:
-
[QUOTE]1. Chcę kupić psa z rodowodem, na Allegro jest pełno szczeniąt po 600 pln, ale nie będę wspierać pseudohodowli, nawet jeśli mam za to więcej zapłacić.Słyszałam, że ceny powder puffa waha się od 1200 do 3000 pln. Jak one faktycznie się kształtują? No i pomyślałam o jeszcze jednej rzeczy - czy może się okazać, że będę miała problem z zakupem szczeniaczka z założeniem, że nie będzie wystawiany i rozmnażany? [/QUOTE] Ceny powderów są bardzo różne, zdarzają się szczeniaki za 300 czy 400 zł. Są szczeniaki, tzw pety, które mają wady wykluczające wystawianie i takich radziłabym szukać. [QUOTE]2. Koniecznie musi to być powder puff, najlepiej z ciemniejszym umaszczeniem. Nie chcę suczki na wystawy i zamierzam ją wysterylizować, a po skończonym kursie spróbujemy dogoterapii. Moje pytanie brzmi - skoro nie będzie to pies wystawowy, to czy muszę utrzymywać mu szatę aż do ziemi? Czy mogę ją troszkę skracać tak, żeby była wygodniejsza w pielęgnacji ( jeśli zacznie się ganiać z moją diablicą, to będzie chodzącym potworkiem błotnym :evil_lol:) [/QUOTE] To jak będzie wyglądał Twój grzywek zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, więc możesz skracać do woli ;) [QUOTE]2. Najbardziej podobają mi się grzywki ze stojącymi uszkami - czy zawsze konieczne jest ich klejenie, czy niektórym egzemplarzom stoją uszka " od nowości"?[/QUOTE] Trzeba kleić, ogólnie powdery mają cięższe uszka. Czasem ale zdarza się że kleić nie trzeba, ale to są na prawdę sporadyczne przypadki. Klejenie uszu nie jest trudne czy jakieś specjalnie męczące ;) Ja swojemu maluchowi uszy kleiłam baaaardzo długo, po prostu trzeba się przyzwyczaić. [QUOTE]3. Czy szczenięta są dość pojętne jeśli chodzi o naukę czystości? [/QUOTE] Są pojętne jak szczeniaki innych ras. [QUOTE]4. Czy grzywki ( generalnie) są wybredne jeśli chodzi o jedzenie? Bo jakoś zawsze trafiam na psy, które mają strasznie wysublimowane podniebienia i kapryszą :)[/QUOTE] Wybredność najczęściej jest zasługą właściciela, wiem na swoim przykładzie haha :evil_lol: A teraz dodam coś od siebie ;) Jeśli chcesz szczeniaka do dogoterapii, szukaj koniecznie dobrej hodowli. Socjalizacja u grzywacza jest bardzo ważna. Zaniedbana we wczesnym okresie niesie za sobą skutki, których niestety czasem naprawić nie można. Zwracaj również uwagę na charakter rodziców. Generalnie to od razu mów hodowcy, że chcesz szczenię do dogo, dobry hodowca na pewno powie czy tego szczeniak się do tego nadaje ;)
-
[quote name='Izabela124.']To znaczy, że już jesteś cofnięta? :diabloti::eviltong: A ja siedzę w domu i się obijam ha ha[/QUOTE] Pff sama jesteś cofnięta :diabloti: A weeeź szkoda życia na siedzenie w domu, trzeba się bawić i korzystać hahaha [quote name='Cienka']A ja siedze w domu i umieram wczoraj chwilę pobawiłam się łopatą a dziś jestem jak by mnie z krzyża zdjeli przespałam pół dnia to teraz spać nie mogę[/QUOTE] Ojeeeej biedactwo, mam nadzieję że dziś juz lepiej!