-
Posts
223 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yakubbo
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hejo ;] Kule nie nadazam za tym forum :P Kilka dni mnie nie ma i juz tyyyle zaleglosci:P Za stary uz jestem, zwolnijcie :P Fotki jak zawsze wypasne A ty FIGA przesstan narzekac na swoj aparat bo go masz :D Ja nie mam i nic nie mowie :P Pozdrawiam :D -
Noo kupilem ja :D Kiedys tam dawno temu - prawie 11 lat temu :P Byla wystawa psow na Stadionie Slaskim no i tam kupilem moja sunie :) Z PseudoHodowli pochodzi aleee Ciiiii ja wtedy mialem 8 lat to nie wiedziec co to pseudohodowla :P
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ale mnie chodzi ze w realu Cie codziennie prawie odwiedzam wiec na czym Ci mam pisac? :D Na kartkach? :P Hehe -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images4.fotosik.pl/288/74d611c6ad9e25bd.jpg[/IMG] muehehehehe :D Ciekawe co to to takie ciekawe tam u gory jest? :D Super fotki ;) -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ja tez Cie odwiedzam :D codziennie prawie :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Stuk Puk :D -
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6097/dsc01214xv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5882/dsc01215ls7.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1646/dsc01216bv4.jpg[/IMG] Eeee... i to wszystko? Hmm nie mozliwe ;] No to narazie tyle bo musze jeszcze przeszukac dwie plytki Dvd ze zdjeciami ;) :P Musza tam gdzies byc jeszcze zdjecia Zuzki :D
-
Hejo hejo hejo :D Zyje i miewam sie dobrze :P Po 2 instalkach WinShitu i 4 instalkach Linuxa (ktore byly spowodowane kolejnymi instalacjami Windowsa ;] ) JESTEM :D :D Hehe troche mi to zeszlo ale czasu nie ma i wiecie jak to jest w klasie maturalnej :P Kasia wie :P No to fotki : [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3091/dsc01204ke7.png[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2491/dsc01206ku1.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8688/dsc01211fc2.jpg[/IMG]
-
[quote name=':: FiGa ::']:mdleje: On żyje... Kuba żyje... :mdleje: Witaj wśród żywych ;)[/quote] A co bym mial nie zyc :P Heh obiecuje ze dzis jak na nowo postawie system (wlasciwie dwa :P WinShit i Linux) to wrzuce fotki bo gdzies na plytce je mam :D Ale najpier musze miec system :P Bo nie bede w szkole wstawiac bo oni tu nawet nie maja czytnika dvd :P Hie hie pozdro all :D
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B]Diabelkowa [/B]wrzucasz filmik na stronke megaupload.pl albo na wrzuta.pl i jest git[B] :D :* [/B] -
Heh dzieki :) :D A co do fotek to... hmmmmm.... No bo jak wtedy chcialem wstawic.... to imageshack cos szwankowal.... nooooo iiiii poem jak juz dzialal to kubusiowi sie juz nie chcialo fotek wstawic :D :D :D tak nalzey mi sie lanie... zachowalem sie jak gowniarz :( Alllllleeeeee dosstaalem ladna koszulke od [B]diabelkowej!!!!![/B] A co ja mowie ladna, [B]przesliczna, najpiekniejsza i wogole wszystko NAJ :D:D:D:loveu: :loveu:[/B] [B]Diabelkowa :*:*[/B]
-
Hyhy dzieki dzieki ;] Dobra zmobilizowalem sie :D zaraz beda foty :D Ostatnie w tym roku bo musialem oddac aparat a nie wiem kiedy znowu bede miec w rekach cyfrowke...
-
Ty masz szczescie ze dzisiaj jest 18 ;] Jak by byl inny dzien to by byl [COLOR="Red"][SIZE="7"]<FOCH>[/SIZE][/COLOR] :D Ale taki wieeeelki i cewrony :P No co jestem fotogeniczny nie? :P
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Eghm Eghm ;] No coz ze tak powiem zeby nie urazic :P :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ozesz ty :P Juz wiem po co Ci te zdjecia byly potrzebne tak pilnie ;] Nie no krzyczec nie bede co bede plakac nad rozlanym mlekiem :P Moze te zdjecia mi slawy przyniosa? :lol: :lol: :lol: :lol: -
Nie bedzie nowych fot bo nik nas nie odwiedza :P
-
No i tu jest problem bo w koncu nie wiadomo jak ma na imie:P Rodzice sie upierali przy jakims imieniu (nie pamietam jakim) a ja chcialem zeby to byl garfield ;] w koncu wszyscy mu mowia: Rudy, Rudzielec, Ryszawy :D
-
W schronisku tak znacza koty ze byly sterylizowane/kastrowane :) A rudy jest ze schroniska :)
-
Superr fotki :D:D:D Tylko ze znow te oczy sie jakos swieca :P Heh nie dawaj jej wiecej tych psychoropow:P Albo chow je gdzies gdzie nie znajdzie:P Zapraszam do siebie ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://images2.fotosik.pl/264/bf6866a6d2430ada.jpg[/IMG] Ejjjj no przeciez to moj rudzielec :D Skad ty masz zdjecia mjego rudzielca?? :P -
Hmmm ale nie nie bo efekty pora to widac z tylu :D A to czego sie najadla dziala na przod :D Moje jakies tabletki psychotropowe Ci do miski wpadly?? :evil_lol: :lol: :lol: :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ktos ma zly dzien widze :P -
[IMG]http://img488.imageshack.us/img488/7157/sta60013jr5.jpg[/IMG] Hmmm a ja sie zastanawiam czym ty ja karmisz?? :D Za duzo ziol jej nie dawaj bo wiesz potem efekty moga byc rozne :P
-
[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1848/dsc01197uo3.jpg[/IMG] No to na dzisiaj tyle fotek Zuzy, Rudzielca i szczurka :) Heh Zuza sie fochala i nie chciala fotek :P Rudzielec caly czas gdzies uciekal, po scianach skakal, tylko biedny szczurek uciekinier siedzial w akwarium i musial dac sie sfotografowac :D:D:D Hehe jutro postaram sie kolejana porcje fotek podrzucic :P Komentarze mile widziane
-
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/5977/dsc01190bc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5555/dsc01193rd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5979/dsc01194ug8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4320/dsc01185jm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/1585/dsc01199yp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7355/dsc01202in0.jpg[/IMG]