-
Posts
223 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yakubbo
-
Slodka psina i taka pomocna :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale fajny jęzor ;)[/quote]Fajny, taki dlugasny nie?? :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9421/obraz040br9.jpg[/IMG][/quote]Hy hy wyglada jakby frunela nad ta laka :D I te uszka - jak skrzydla :D [quote name=':: FiGa ::'] Glupia mina [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9971/obraz041co1.jpg[/IMG] [/QUOTE] Czemu glupia :P To taka mina pytajaca: No i na co sie tak gapisz przez ten obiektyw? :P :D -
[quote name='Madzika']foty zuzy co mialam sle do diabelkowej :P jak co drecz ja :-Dpare fot zuzy jest u logana pare w spotkaniach w chorzowie wiec moze warto poszukac ( do autorki postu ponizej)[/quote][FONT=Comic Sans MS]Tak juz pytalem [B]Diabelkowej[/B] czy moge sse kilka pozyczyc :D Jesli mi sie komp znow nie zawiesi to zaraz sie tu cos pojawi... Tego posta pisze juz 3 raz... tak to jest jak sie korzysta nie ze swojego kompa[/FONT] [quote name=':: FiGa ::'] Wy naprawdę chcecie lanie :mad::mad::mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote][FONT=Comic Sans MS]yyy lanie za co lanie?? Boje sie... :lol: [/FONT]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS]A tak apropos kapieli- bo widzialem wczesniej zdjecie podczas kapieli - czy twoja sunia tez boi sie wody/deszczu/kapieli?? Bo kule moja jak deszcz pada to nie chce isc na spacer... A jak juz z nia jestem to zrobi co ma zrobic i zaraz do domu ucieka... I sie tak zastanawiam czy to tylko moja tak ma czy inne laciate tez tak maja??[/FONT] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Noo fajnie bylo :D Takie imprezy mogly by byc czesciej :) Heh Zuza musiala miec dosc duza pomoc przy przejsciu tego trojkata ale to szczegol :P A potem sie nawet bala wskoczyc do wody o glebokosci 20 cm(?) :P Za to mlodziez bawila sie niezle :D -
Mmm ladne psinki :D bardzo mi sie podobaja beagle ale i Tina niczego sobie ;) No widzisz jakos Ci sie galeria rozruszala, nie to co moja :P
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Yakubbo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS]Witam po raz pierwszy mam nadzieje ze nie ostatni :D I widzisz galeria jakos sie rozkrecila a na poczatku tak narzekalas ze malo osob odwiedza :P Co do laciatej: cud miod:D ladna mordke ma, wyglada jakby zamoczyla ja w farnie czarnej :P Co do rolek to z moja jeszcze nigdy nie probowalem, ale kilka razy bylem z nia na rowerze, nawet dobrze jej idzie zabardzo nie oglada sie za innymi psami cale szczescie ;)[/FONT] -
[quote name='Kika']Co tak brzydko o swoim kropku mówisz?:shake:[/quote][FONT=Comic Sans MS]Co brzydko jak brzydko?? :) Mućka :D No co latki ma?? Ma. Trawe je?? Je. No to krowa i tyle :P :lol: [/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS]Ja rowniez witam wszystkie laciate psiaki :D No to moja krowa jet kolejna krowa na dogomani :D Hihi Tak sie zastanawaim byl dzis z laciatych w chorzowskim WPKiW na "Z psem za pan brat" ??[/FONT]
-
[quote name='Juszes']JA chce więcej fotek!! Popstrykaj troskzę swojemu psiakwi i od razu tu wstawiaj!![/quote] [FONT=Comic Sans MS]Si fotki beda jak kolezanka [B]Diabelkowa[/B] ktora je ma, przesle mi je ;) (maslo maslene :P )[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Dzisiaj w WPKiW byla taka fajna imprezka " z psem za pan brat" fajnie bylo, Zuza dostala kostki do czyszczenia zebow i woreczek karmy. I bylo bardzo duuuuzo super fajnych psiakow :D Nawet kilka laciatych sie trafilo :D Z tej imprezy tez mam fotke ;)[/FONT]
-
[quote name='Juszes']Pięny piesek uwielbiam dalmatyńczyki wygłaskaj ode mnie![/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"]Psina wyglaskana ;)[/FONT] [quote name='diabelkowa']Zuza jeeeest taka grozna jak ktos obcy chce wejsc to niee szczeka i broni tych ogorkow z kuchni na ktore od dawna mam chrapke DD prosze o zdjecia ogorkoow !!! [/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"]No ba broni swojego terenu nie?? w koncu ogorki stoja w kuchni a kuchnia i przedpokoj to jej glowne krolestwo :P A ogorki juz zjedzone :D[/FONT]
-
[quote name='Ewa_17']sliczniasta ciapka :loveu: a jak tam spacerki?? slucha sie i wraca na zawolanie?? :cool3:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"]No czasem ma problemy ze sluchem :P Hi hi ale tak ogolnie to wraca na zawolanie. Dzieki za komenty ;) :D [/FONT]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']Yakubbo heheh to ja ci zrobie na zlosc i prosze bardzo :P [IMG]http://www.diabelkowa.ovh.org/pieseczek11.JPG[/IMG] masz racje ciebie to kocha :DDD[/QUOTE] Osz tyy :P No co to nie moja wina ze on na mnie leci :P P.S. zapraszam do galeri Zuzy :D nareszcie powstala :D Ladny mam baner ?? :> -
[FONT="Comic Sans MS"] No to ciach, przyszedl czas na galerie mojej suni :D Po dlugich namowach [B]Diabelkowej[/B] nareszczie udalo mi sie poskanowac zdjecia wrzucic na server i zamiescic je tutaj :multi: Ale do rzeczy :D Zuza w lipcu skonczyla 10 latek. Niestety nie ma rodowodu wiec pochodz jak to sie tutaj mawia z pseudo chodowli ( wtedy ja jeszcze nie wiedzialem co to rodowod tak dobrze :P ) mimo swojego wieku Zuza jest baardzo energicznym i ruchliwym psem. Yyy co jeszcze... strasznie boi sie burzy i fajerwerkow... No a reszta wjdzie w praniu :P [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/1.jpg[/IMG] Pierwsze zdjecie zrobione zaraz po tym jak kupilem wraz z rodzicami pieska :D wtedy jeszcze nie wiedzialem jak bedzie miala na imie :P [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/2.jpg[/IMG] A tutaj Zuzka juz w nowym domku niszczy pierwsze rzeczy :D ( niszczenie pilek pozostalo jej do dzis :P ) [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/3.jpg[/IMG] :evil_lol: " w sumie to ten koszyk nie byl wcale smaczny " :lol: [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/4.jpg[/IMG] " A co to to tam sie rusza?? " :) [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/5.jpg[/IMG] Zuza pod choinka :D Heh drugie siwieta Zuzy w naszym domu ;) [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/6.jpg[/IMG] Hmm czyzby nadchodzili goscie ? [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/7.jpg[/IMG] :D [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/8.jpg[/IMG] Na ogrodku zabawa z S.P. Filipkiem :) [IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h98/kubolek888/9.jpg[/IMG] Noo a tu moje ulubione zdjecie :D No na tym zdjeciu Zuza jak dla mnie wyszla jak prawdziwa modelka :lol: Noop to narazie tyle zdjec mojego psiaka :) mam nadzieje ze duuzo osob odwiedzi to miejsce :P Nowe zdjecia beda mam nadzieje niedlugo :D [/FONT]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa'][IMG]http://diabelkowa.ovh.org/pieseczek7.JPG[/IMG][/QUOTE] :cool3: :cool3: [quote name='diabelkowa'][IMG]http://diabelkowa.ovh.org/pieseczek9.JPG[/IMG] a tu z moim TZ rowniez dogomaniakiem tylko takim troszke mniej aktywnym...:angryy: juz ja sie postaram zebyscie go poznali :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] Hi hi no dobrze ze to nie te zdjecie jak znecal sie nad moja noga :P Chociaz to malo powiedziane :P Ja naleze raczej do gatunku dogomaniako czytatus niz dogomaniako czyattopisakuc :P:lol: :lol: A moja galeria wrkotce... [quote name='diabelkowa']taaak ;] lubie jak moj pies jest dowartosciowany [/QUOTE] mmmm Kochana psinka :D szczegolnie jak woli mnie niz Ciebie :D :D -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Yakubbo replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa'] tu juz nie spie ale oczka sie dalej kleja ... [IMG]http://diabelkowa.ovh.org/piesek4.JPG[/IMG][/QUOTE] Mmm jaka posluszna psinka :lol: [quote name='diabelkowa'] pierwszy raz w wodzie :] [IMG]http://diabelkowa.ovh.org/piesek11.JPG[/IMG] [IMG]http://diabelkowa.ovh.org/piesek12.JPG[/IMG][/QUOTE] Noop zawodowy plywak z Loganka :D Na poczatku troszke oporny ale potem co raz lepiej mu szlo :D [quote name='diabelkowa'] a kto powiedzial ze faceci nie moga nosic stanikoww ?:DDD [IMG]http://diabelkowa.ovh.org/piesek13.JPG[/IMG][/QUOTE] :lol: :lol: :lol: P.S. Moj pierwszy post :D