-
Posts
1985 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majafaja
-
to jest przeslodki uszatek! mam nadzieje, ze znajdzie domek!!
-
ale nie mam gdzie dawac ogloszen :( niestety... nie znam tez nikogo kto szukalby psa....jojojoj....
-
hehe, no to tak :) bo piachu z tym nie wyczscisz. to jest raczej sposob na smrodek:)
-
Smutne ;( Bardzo.... Jak Mozna Pomoc??
-
wiesz co, ja dostalam ten sposob od poprzedniej wlasicicielki i wierz mi - sprawdza sie!!! niektorzy nie chca wierzyc, ze ona nie zna kapieli! poza tym ocet zabija zarazki. przeciez kapiel dla psa to w pewien sposob rzecz nienaturalna dla psa aha! no i to nie zupelnie dobre porownanie....bo ludzie nie maja siersci:)
-
ta psina ma bardzo madre oczy!! takie same jak mojej!! Moge zagwaranotwac, ze przyszlym wlascicielom da wieeeleee radosci!! tylko dajcie jej szanse!!!!
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
majafaja replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
piszcie koniecznie co i jak!!! w napieciu sledze wydarzenia!!! hienko!!!! 3maj sie!! -
[B]a ja mam jeszcze doskonalszy sposob[/B] :)) byc moze wyda sie dziwne, ale sposob s u p e r!!! do malej miseczki nalewasz 2 lyzki octu i mieszasz z woda. zamaczasz wacik, i myjesz nim psa. Oczywiscie, potrzebne bedzie wiecej wacikow, niz jeden,i ewentualnie wiecej octu i wody. trzyba myc tak, zeby nie kapalo, tzn zeby pies nie byl za bardzo mokry. i mowcie co chcecie!!! ale moja Doxa nie smierdzi!!! mam milutka i blyszczaca siersc i po paru minutach zapach octu znika! trzeba tylko pilonwac chwile, zeby sobie pies nie zlizywał octu :) SERIO!! sproboj!! unikniesz wanny i ewentualnego nieprzejmnego zapaszku:p
-
hmm...nie wiem czemu? Moriaaa napisala.... pisz na mail!! [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czekam:)