Jump to content
Dogomania

majafaja

Members
  • Posts

    1985
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by majafaja

  1. to jest przeslodki uszatek! mam nadzieje, ze znajdzie domek!!
  2. albo powoli zachecac go do tego, by przebywal w tym samym otoczeniu z rowerem, i nagradzac go za to, az sie rozstrsuje :) i zrozumie ze to nic zlego:)
  3. ale nie mam gdzie dawac ogloszen :( niestety... nie znam tez nikogo kto szukalby psa....jojojoj....
  4. hehe, no to tak :) bo piachu z tym nie wyczscisz. to jest raczej sposob na smrodek:)
  5. Smutne ;( Bardzo.... Jak Mozna Pomoc??
  6. wiesz co, ja dostalam ten sposob od poprzedniej wlasicicielki i wierz mi - sprawdza sie!!! niektorzy nie chca wierzyc, ze ona nie zna kapieli! poza tym ocet zabija zarazki. przeciez kapiel dla psa to w pewien sposob rzecz nienaturalna dla psa aha! no i to nie zupelnie dobre porownanie....bo ludzie nie maja siersci:)
  7. Dobrze byłoby jeszcze poczekac az wydobrzeje, i wtedy ewentualnie dac na allegro. poza tym zawsze mozna sprawdzic warunki w jakich bedzie mieszkal...choc gwarancii co do ludzi nie ma nigdy...
  8. ta psina ma bardzo madre oczy!! takie same jak mojej!! Moge zagwaranotwac, ze przyszlym wlascicielom da wieeeleee radosci!! tylko dajcie jej szanse!!!!
  9. Napisz cos wiecej o jego chorobie -tj, jaki dokladnie niesie za soba konsekwencje?? Czy cale zycie musi dostawac lekarstwa? Czy wystarcza krotkie spacery? I dlaczego potrzebny jest TM?
  10. no to pare pomyslow: Zbyt łagodny Oskar nie zasługuje na drugą szansę?!? W schronisku, samotny i gryziony przez inne psy stracił chęć do zycia. Czy mozesz odmienic jego los?' nie wiem jak dlugi ma byc text..... moze lepiej duze zdjecie i mnie napisac, zeby wzbudzac ciekawosc?
  11. piszcie koniecznie co i jak!!! w napieciu sledze wydarzenia!!! hienko!!!! 3maj sie!!
  12. [B]a ja mam jeszcze doskonalszy sposob[/B] :)) byc moze wyda sie dziwne, ale sposob s u p e r!!! do malej miseczki nalewasz 2 lyzki octu i mieszasz z woda. zamaczasz wacik, i myjesz nim psa. Oczywiscie, potrzebne bedzie wiecej wacikow, niz jeden,i ewentualnie wiecej octu i wody. trzyba myc tak, zeby nie kapalo, tzn zeby pies nie byl za bardzo mokry. i mowcie co chcecie!!! ale moja Doxa nie smierdzi!!! mam milutka i blyszczaca siersc i po paru minutach zapach octu znika! trzeba tylko pilonwac chwile, zeby sobie pies nie zlizywał octu :) SERIO!! sproboj!! unikniesz wanny i ewentualnego nieprzejmnego zapaszku:p
  13. super!!!! ale bidulka wyglada na dziadka, nie na mlodego chlopaka!! tylko katya!! cii!! nie mow mu bo sie obrazi!!! :) teraz tylko liczymy dni do czasu, kiedy bedzie zdrowiutki!!
  14. a moze daloby sie zmienic tytul posta?? moze zeby bardziej lapal za serducho??? moze nie calkiem zdrowy Ponczo szuka nowego domu, albo psi astmatyk Ponczo tez chce kogos kochac...?? no nie, weim :) djaice propzycje
  15. fajnie jak by cyknela, jak najwiecej!!! bo to ladny psiorek!!! taki milusinski
  16. on ma dopiero cztery latka a taki siwy pyszczek!! moja ma 8 lat, a mniej siwa... a wiadomo cos o jego przeszlosci?? czy ktos go oddal, czy znaleziono go na ulicy?? katya, jak wroce, to mozemy pojsc na dluuugi spacer po Łagienikach:) ja wezme moja sunke, a ty Oskarka. a obroža super!
  17. No to jak KarOla ?? Zmieniamy No name na Pončo????' I mysle, za on nadawalby sie dla starszej Pani - bo itak nie moze miec dlugich spcerkow, ani za duzo szanlenstw. CO to robic teraz???
  18. biedalek... ale mam pomysl na imie!! co powiecie na PONČO?? to wesole imie, a on wyglada na jeszcze usmiechnietego....choruska :)
  19. :Rose: joj. biedactwo niemale!!!! ale juz na pewno szczesliwe!!! szkoda, ze nie ma mnie w lodzi, dalabym Ci smyczke i obrozke. powiedz mi, czy w schronisku go 'adoptowalas'? czy oni wiedza, ze byc moze tymczasowo? i jak zareagowal Oskarek na nowe otoczenie? napisz cos wiecej!! ile ma latek?
  20. oby oby sie zakochaly:)) czekamy na zdejcia!!!!!!
  21. weciec co?? ja jestem nowa..... ale WY dogomaniacy [B]JESTESCIE PO PROSTU SWIETNI!!!![/B]:multi::multi::multi::multi::multi: kazdy pomaga...super!!! tak trzymac!!;)
  22. juhuuuuu!!! katya pisz na zywo co i jaaaak!!!! jak sie ma i w ogole!!! [B]super bejba jestes!![/B] katya :) duže podziekowania dla mamy!!
  23. hmm...nie wiem czemu? Moriaaa napisala.... pisz na mail!! [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czekam:)
×
×
  • Create New...