Jump to content
Dogomania

martik b

Members
  • Posts

    2869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martik b

  1. Pikusiu tak tęskniłam:placz:...Ty jeszcze domku nie znalazłeś:mad:..a taki śliczniutki jesteś na tej trawce:loveu::loveu::loveu: Pikuś mały szuka domku!!!
  2. CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh2_2: :bigcool: :BIG: :cunao: :drink1: Ja taka opóźniona..nie miałam kontaktu ze światem..czyli z netem..nie wiedziałam psiaku co u Ciebie..ale codziennie myślałam o tobie Luckuniu...tu takie miłe wiadomości..tak się cieszę!!!Bądź szczęśliwy w nowym domku :loveu:
  3. Vanilka śliczniutka..malutka i chorutka zasługuje na nowy kochający domek!!!HALO...PILNEEEEEEE:-(
  4. Mam już mniejsze problemy z netem więc wstawiam obiecane zdjęcia Fuksia z nowego domku!!! Oto one: Pierwsze minuty w nowym domu [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1136/nfsv201024na3.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/6787/nfsv201018jy6.jpg[/IMG] A oto wizyta u ciotki Marty: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8960/nfsv201095un1.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1343/nfsv201099hr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/8994/nfsv201100yj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7643/nfsv201103lv2.jpg[/IMG] No wreszcie mogłam objąć, wycałować i wymiziać to Cudo :loveu: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1835/nfsv201093pd0.jpg[/IMG] A tutaj Pancia Fuksa poprawia pampersa po spacerku [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6922/nfsv201107ag5.jpg[/IMG] [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/8410/nfsv201198jh3.jpg[/IMG] A tutaj mała drzemka podczas ostatniej wizyty.. Śliczny jest :loveu: :loveu: :loveu: !!!
  5. No i nie zdołałam poprzednio wszystkiego napisać..już mi siadł internet. Nic się nie martwcie..Pani jest psiakiem zachwycona..przyjeżdzają do mnie w przyszłym tygodniu z Fuksem, bo ja mam domek z ogródkiem, będzie szaleć z moim Salomonem.
  6. U Fuksa wszystko dobrze..wreszcie go poznałam osobiście..cudo!!! Mam wielkie problemy z internetem dlatego nie napiszę za wiele, bo i tak dsię zaraz rozłączę.. Jestem w ciągłym kontakcie z nowym domem..rodzinka jest bardzo fajna..kochają go!!!Mam zdjęcia ale teraz nie dam rady wstawić..napiszę więcej jak już wszystko naprawię
  7. Mam ogroooooooooooooooooooooooooomne problemy..wszystko mi w nim nawala..cud, że coś dałam radę napisać..i tak się zaraz rozłączę..u Nas wszystko oki..Salomon dobrze się czuje..jak miną trudności to zaraz wstawię zdjęcia i napiszę coś więcej..Pozdrowienia dla wszystkich Cioteczek!!!
  8. Oj nie nie nie!!!!ja nawet o tym nie myślę..nie piszcie mi o TM:shake: ..raz miałam załamanie ale wzięłam się w gaść i myślę teraz pozytywnie.. cieszę się każdą chwilą z nim którą możemy razem spędzić.. On jest niesamowity..dzisiaj szczekał na miseczkę jak mu się jedzenie skończyło..oj niedobra ta miska:mad: ..tak mało papu się w niej mieści dla Salomonka:p
  9. No dobra dobra..ja wiem..jak tak piszę specjalnie żeby zmobilizować inne ciotki ;) ...Pikuś jest taki słodziak, że go trzeba kochać:loveu:
  10. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Nic tylko brać i kochać!!!
  11. Haloooooooooooooooooooo METRUŚ SZUKA DOMKU!!!
  12. A u nas tak średnio...Salomoncio od dwóch dni ma kłopoty z żołądkiem...ma rozwolnienie..dzisiaj w nocy wychodziłam z nim 5 razy, bo biedula nie mógł wytrzymać..prawie nie spałam, bo psa nasłuchiwałam czy z nim ok a rano na praktykach byłam pół przytomna..nie wiem co mi wystawią za opinię.. Dziwne to wszystko, bo nie zmieniałam mu nic w jedzonku..musiał coś zjeść na dworzu..mam nadzieję, że mu przejdzie.. już dzisiaj wieczorem było trochę lepiej.. A tak ogólnie to nic nowego..całe szczęście nie kaszle za dużo..samopoczucie dość dobre..problemów raczej nie mamy prócz tej kupki;) A co Aguś u Ciebie, jak się trzymasz przy dwójce maluszków??
  13. Gallegro..dziękuję Ci bardzo!!!!!!!!!!! Ogłosiłam też dzisiaj psiaki na: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id18459.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id18465.html[/URL]
  14. Słodziak ogłosiłam na: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id18462.html"]www.eoferty.com.pl/id18462.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html[/URL] tutaj też chciałam ogłosić ale mnie ktoś dzisiaj wyprzedził i wrzucił go też na tę stronę
  15. [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/1443/luckyipirek022ei5.jpg[/IMG] [SIZE=4]Śliczny Lucky:loveu: :loveu: :loveu: !!![/SIZE]
  16. Ogłosiłam psiaka na [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl/[/URL] Może to coś pomoże..KarOla tak jak prosiłaś podałam Twój nr kontaktowy..sprawdź czy może być taki tekst, bo chcę się zalogować i na innych stronach, bo muszę jeszcze 2 niepełnosprawne psiaki ogłosić, bo ich adopcja też jest trudna to i Luckego ogłoszę podając taki sam tekst więc jeśli jest coś nie tak to zmienię.. I czekamy na fotki słodziaka :cool3:
  17. [quote name='ulvhedinn'] Cudne piesy kółkowe!!!! Tylko dlaczego nikt ich nie chce... opowiadam o nich gdzie się da, Aksa ich promuje, wszyscy podziwiają, a nikt nie pokocha...:shake:[/quote] Cudne..cudne..szkoda tylko, że bez domków.. Dzisiaj ogłosiłam też Wedelka na [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl/[/URL] Może ktoś wreszcie zauważy..w najbliższym czasie postaram się zalogować na innych stronach i dać więcej ogłoszeń..niech ludziska zobaczą i pokochają:cool3:
  18. Niestety nie można..On ma nowotwór kości i teraz również już przerzuty na układ oddechowy..Salomonek jest już stary..operacja, narkoza będą tylko zagrożeniem dla Niego..a niewiele pomogą gdy rak jest już zaawansowany i daje przerzuty:-( :-( :-( Przykre to..
  19. A oto zmotoryzowane psiaki Wedelek i Fuks..są słodkie..bardzooo :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7659/np5010006ol0.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9898/np5010013dm0.jpg[/IMG]
  20. Nie daje mu odczuć..jestem jeszcze bardziej dla Niego kochana..mały łobuz to umie dobrze wykorzystać, szczególnie z jedzeniem..muszę uważać, bo mi się zamieni w grubasa..tylko raz się przy nim popłakałam wtedy u weta..i tak byłam zła na siebie za to..a tak to się przy nim nie martwię..staram się żeby miał jak najlepiej..przecież pies wszystkie stany właściciela wyczuwa i wie, że jest coś nie tak.. Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy..to miłe.. Salomonek na razie czuje się ok..mamy ładną pogodę i bardzo jest z tego zadowolony, że może sobie siedzieć na dwórku..chodzimy na spacerki..gonimy się..On tak się bardzo lubi bawić..właściwie to z tym rakiem i na 3 łapkach to ma lepszą kondycję niż ja..po prostu wstyd.. cholerka..innych zabaw to nie zna..jak mu kiedyś kupiłam piłeczkę to nie wiedział co z nią zrobić...z biedakiem się pewnie kiedyś nikt nie bawił :mad: Będę informować na bieżąco o jego stanie zdrowia i samopoczuciu..
  21. [quote name='Olga132'] postaram się w najblizszym czasie do niego pojechać - nie wiem czy mi sie uda w tym tygodniu ale postaram się !!![/quote] Postaraj się plissss:modla: ...wycałuj dwóch małych inwalidów..zobacz jak tam sytuacja w Psim losie..bo tak czytałam, że nieciekawie..
  22. [quote name='ulvhedinn']Zdjęć ciąg dalszy: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6840/image029ie9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3946/image027ul3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/763/image025ux3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3999/image025bl1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ty to jesteś niesamowita ulvhedinn..zdjęcia :loveu:
  23. Właśnie przeczytałam sobie na innym wątku tajemniczą wypowiedź Gallegro..hmm..no nie bądź taki :modla: ..zdradź nam co wiesz o Naszych niepełnosprawnych Skarbach..my się tak wszyscy tu martwimy..czy jest jakaś szansa na domek :cool3: Czy osoby które odwiedzają psiaki w Wawie mogą coś powiedzieć już o Wedelku?chodzi mi o charakter..wiem, że jest jeszcze wystraszony ale chcę Go ogłosić tylko nie wiem co napisać o jego charakterku..siostra coś się przywiązała do laptopa i zabiera mi Go do piątku w delegację ale jak wróci to Go ogłoszę..więc czekam na jakieś wiadomości Wedelskie;)
  24. Super Czaruś ma super domek..wspaniale :bigcool:
  25. Myślę podobnie..Pan Janusz i klinika najbardziej chcą tego żebyśmy znaleźli te domki..jak nie na stałe to chociaż te tymczasowe..długo kiedyś rozmawiałam z Panem Januszem o dogo..nie chcę pisać jak rozmowa przebiegała..bo może sobie tego Pan Janusz nie życzy..ale On chce tylko żeby znaleźć jak największej ilości jego psów domki..to ma być taka aktywność..żeby nie czuł się sam w swoim działaniu.. Jestem świadoma, że ta "aktywność" jest trudna..bo tyle psów w potrzebie, że ja już sama nie wiem jak znajdować dla nich domy..ale musimy się starać ze wszystkich sił..o to tu chodzi..
×
×
  • Create New...