-
Posts
2869 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martik b
-
CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh2_2: :bigcool: :BIG: :cunao: :drink1: Ja taka opóźniona..nie miałam kontaktu ze światem..czyli z netem..nie wiedziałam psiaku co u Ciebie..ale codziennie myślałam o tobie Luckuniu...tu takie miłe wiadomości..tak się cieszę!!!Bądź szczęśliwy w nowym domku :loveu:
-
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Mam już mniejsze problemy z netem więc wstawiam obiecane zdjęcia Fuksia z nowego domku!!! Oto one: Pierwsze minuty w nowym domu [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1136/nfsv201024na3.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/6787/nfsv201018jy6.jpg[/IMG] A oto wizyta u ciotki Marty: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8960/nfsv201095un1.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1343/nfsv201099hr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/8994/nfsv201100yj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7643/nfsv201103lv2.jpg[/IMG] No wreszcie mogłam objąć, wycałować i wymiziać to Cudo :loveu: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1835/nfsv201093pd0.jpg[/IMG] A tutaj Pancia Fuksa poprawia pampersa po spacerku [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6922/nfsv201107ag5.jpg[/IMG] [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/8410/nfsv201198jh3.jpg[/IMG] A tutaj mała drzemka podczas ostatniej wizyty.. Śliczny jest :loveu: :loveu: :loveu: !!! -
U Fuksa wszystko dobrze..wreszcie go poznałam osobiście..cudo!!! Mam wielkie problemy z internetem dlatego nie napiszę za wiele, bo i tak dsię zaraz rozłączę.. Jestem w ciągłym kontakcie z nowym domem..rodzinka jest bardzo fajna..kochają go!!!Mam zdjęcia ale teraz nie dam rady wstawić..napiszę więcej jak już wszystko naprawię
-
Oj nie nie nie!!!!ja nawet o tym nie myślę..nie piszcie mi o TM:shake: ..raz miałam załamanie ale wzięłam się w gaść i myślę teraz pozytywnie.. cieszę się każdą chwilą z nim którą możemy razem spędzić.. On jest niesamowity..dzisiaj szczekał na miseczkę jak mu się jedzenie skończyło..oj niedobra ta miska:mad: ..tak mało papu się w niej mieści dla Salomonka:p
-
A u nas tak średnio...Salomoncio od dwóch dni ma kłopoty z żołądkiem...ma rozwolnienie..dzisiaj w nocy wychodziłam z nim 5 razy, bo biedula nie mógł wytrzymać..prawie nie spałam, bo psa nasłuchiwałam czy z nim ok a rano na praktykach byłam pół przytomna..nie wiem co mi wystawią za opinię.. Dziwne to wszystko, bo nie zmieniałam mu nic w jedzonku..musiał coś zjeść na dworzu..mam nadzieję, że mu przejdzie.. już dzisiaj wieczorem było trochę lepiej.. A tak ogólnie to nic nowego..całe szczęście nie kaszle za dużo..samopoczucie dość dobre..problemów raczej nie mamy prócz tej kupki;) A co Aguś u Ciebie, jak się trzymasz przy dwójce maluszków??
-
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Gallegro..dziękuję Ci bardzo!!!!!!!!!!! Ogłosiłam też dzisiaj psiaki na: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id18459.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id18465.html[/URL] -
Słodziak ogłosiłam na: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=11[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id18462.html"]www.eoferty.com.pl/id18462.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html[/URL] tutaj też chciałam ogłosić ale mnie ktoś dzisiaj wyprzedził i wrzucił go też na tę stronę
-
Ogłosiłam psiaka na [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl/[/URL] Może to coś pomoże..KarOla tak jak prosiłaś podałam Twój nr kontaktowy..sprawdź czy może być taki tekst, bo chcę się zalogować i na innych stronach, bo muszę jeszcze 2 niepełnosprawne psiaki ogłosić, bo ich adopcja też jest trudna to i Luckego ogłoszę podając taki sam tekst więc jeśli jest coś nie tak to zmienię.. I czekamy na fotki słodziaka :cool3:
-
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn'] Cudne piesy kółkowe!!!! Tylko dlaczego nikt ich nie chce... opowiadam o nich gdzie się da, Aksa ich promuje, wszyscy podziwiają, a nikt nie pokocha...:shake:[/quote] Cudne..cudne..szkoda tylko, że bez domków.. Dzisiaj ogłosiłam też Wedelka na [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl/[/URL] Może ktoś wreszcie zauważy..w najbliższym czasie postaram się zalogować na innych stronach i dać więcej ogłoszeń..niech ludziska zobaczą i pokochają:cool3: -
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
A oto zmotoryzowane psiaki Wedelek i Fuks..są słodkie..bardzooo :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7659/np5010006ol0.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9898/np5010013dm0.jpg[/IMG] -
Nie daje mu odczuć..jestem jeszcze bardziej dla Niego kochana..mały łobuz to umie dobrze wykorzystać, szczególnie z jedzeniem..muszę uważać, bo mi się zamieni w grubasa..tylko raz się przy nim popłakałam wtedy u weta..i tak byłam zła na siebie za to..a tak to się przy nim nie martwię..staram się żeby miał jak najlepiej..przecież pies wszystkie stany właściciela wyczuwa i wie, że jest coś nie tak.. Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy..to miłe.. Salomonek na razie czuje się ok..mamy ładną pogodę i bardzo jest z tego zadowolony, że może sobie siedzieć na dwórku..chodzimy na spacerki..gonimy się..On tak się bardzo lubi bawić..właściwie to z tym rakiem i na 3 łapkach to ma lepszą kondycję niż ja..po prostu wstyd.. cholerka..innych zabaw to nie zna..jak mu kiedyś kupiłam piłeczkę to nie wiedział co z nią zrobić...z biedakiem się pewnie kiedyś nikt nie bawił :mad: Będę informować na bieżąco o jego stanie zdrowia i samopoczuciu..
-
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga132'] postaram się w najblizszym czasie do niego pojechać - nie wiem czy mi sie uda w tym tygodniu ale postaram się !!![/quote] Postaraj się plissss:modla: ...wycałuj dwóch małych inwalidów..zobacz jak tam sytuacja w Psim losie..bo tak czytałam, że nieciekawie.. -
[quote name='ulvhedinn']Zdjęć ciąg dalszy: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6840/image029ie9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3946/image027ul3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/763/image025ux3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3999/image025bl1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ty to jesteś niesamowita ulvhedinn..zdjęcia :loveu:
-
Fuks i Wedel-dwa niepełnosprawne pieski.Już w nowym domu!!!
martik b replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Właśnie przeczytałam sobie na innym wątku tajemniczą wypowiedź Gallegro..hmm..no nie bądź taki :modla: ..zdradź nam co wiesz o Naszych niepełnosprawnych Skarbach..my się tak wszyscy tu martwimy..czy jest jakaś szansa na domek :cool3: Czy osoby które odwiedzają psiaki w Wawie mogą coś powiedzieć już o Wedelku?chodzi mi o charakter..wiem, że jest jeszcze wystraszony ale chcę Go ogłosić tylko nie wiem co napisać o jego charakterku..siostra coś się przywiązała do laptopa i zabiera mi Go do piątku w delegację ale jak wróci to Go ogłoszę..więc czekam na jakieś wiadomości Wedelskie;) -
Myślę podobnie..Pan Janusz i klinika najbardziej chcą tego żebyśmy znaleźli te domki..jak nie na stałe to chociaż te tymczasowe..długo kiedyś rozmawiałam z Panem Januszem o dogo..nie chcę pisać jak rozmowa przebiegała..bo może sobie tego Pan Janusz nie życzy..ale On chce tylko żeby znaleźć jak największej ilości jego psów domki..to ma być taka aktywność..żeby nie czuł się sam w swoim działaniu.. Jestem świadoma, że ta "aktywność" jest trudna..bo tyle psów w potrzebie, że ja już sama nie wiem jak znajdować dla nich domy..ale musimy się starać ze wszystkich sił..o to tu chodzi..