-
Posts
2869 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martik b
-
[quote name='Tweety']no, moi drodzy, chyba Klusię czeka wielki dzień:loveu: Martik, fura nawoskowana? :evil_lol:Bo taką jedna królewnę trzeba odstawić do domu:multi::multi::multi:[/quote] A bez wosku może być, bo u nas pada i mi się niezbyt chce w tej pogodzie fordzika woskować:evil_lol: Bardzo się cieszę, że z Klusią jest dobrze, na zdjęciach to w ogóle nie widać żeby chorowała, śliczna dziewczynka:loveu: Tweety piszę już pw do Ciebie;)
-
Musi zmierzać ku dobremu! dobrze chociaż że je ładnie w miarę, niech je i sił nabiera!
-
Śliczności :loveu:
-
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
martik b replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam dzisiaj na konto Zgredziunia pieniążki ale to nie jest wielka kwota :placz: chociaż coś ale szkoda, ze teraz więcej nie mogę :oops: -
to chociaż podrzucę :roll:
-
Biedulka :(
-
co u kotka?jak tam jej wyniki wyszły?
-
Rudasku zdrowiejesz a domku nie ma :( kto pokocha Rudaska uśmiechniętego, słodkiego :loveu:
-
Mam nadzieję, że u kocinki już lepiej, musi się mała dzielnie trzymać!
-
:-otossa jak możesz:mad: jaki marny, jaki nieciekawy:mad: nie wytrzymam:angryy:...ja o Amelci myślę bardzo często i o Tobie też jaka dzielna jesteś, że jakoś sobie radzisz z taką gromadką psów, małą córeczką i jeszcze pracą ...ja dużo pracuje, dlatego jestem rzadko na dogo ale myśleć często o Was myślę, nawet ostatnio szefowej opowiadałam o Amelce i o Was, bo też jest miłośnikiem zwierzątek.. Tossa może ogłoszę Amelcie na innych stronach, dogo zawalone psiakami i tutaj ciężko dom dla niej będzie znaleźć..im więcej ogłoszeń tym większe szanse dla niej...
-
dobrze to czekam i 3mam kciuki za kocinkę !!!
-
[quote name='Tweety']super! to czekamy na opinię weta, że może jechać (daj Bóg aby mogła) do domu, do Zosi. Zosiu, napisałam na miau, żę komitet powitalny juz uzgodniony, kwiaty zamówione, orkiestra również a czerwony dywan oddałaś do pralni. Mam nadzieję, że nie rozminęłam się z prawdą w żadnym punkcie?:razz:[/quote] a kiedy może być ta opinia, bo muszę wolne sobie jakoś załatwić i wcześniej wiedzieć, bo szef mi zwolnił zmienniczkę i codziennie praktycznie pracuję więc trzeba coś sensownego szefowi wymyślić;)
-
dopiero jakoś trafiłam tutaj, ja oferuję transport na mapie dogo, lepiej tam zaglądać i pisać pw, bo dużo pracuję i też nie oglądam wszystkich wątków, jestem z bydgoszczy to koło torunia, gdybym mogła się przydać a raczej moje autko to służę pomocą ;) biedna kicia, życzę dużo zdrówka!!!