Jump to content
Dogomania

martik b

Members
  • Posts

    2869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martik b

  1. [quote name='Tweety']no, moi drodzy, chyba Klusię czeka wielki dzień:loveu: Martik, fura nawoskowana? :evil_lol:Bo taką jedna królewnę trzeba odstawić do domu:multi::multi::multi:[/quote] A bez wosku może być, bo u nas pada i mi się niezbyt chce w tej pogodzie fordzika woskować:evil_lol: Bardzo się cieszę, że z Klusią jest dobrze, na zdjęciach to w ogóle nie widać żeby chorowała, śliczna dziewczynka:loveu: Tweety piszę już pw do Ciebie;)
  2. Musi zmierzać ku dobremu! dobrze chociaż że je ładnie w miarę, niech je i sił nabiera!
  3. Biedulka :( ile się musiała wycierpieć :( tossa jesteś taka kochana, że nią się tak ładnie opiekujesz :Rose: ..jak bym mogła w czymś pomóc to daj znać...a wzięłaś sobie wreszcie te pieniążki Amelkowe, które są na afn, jak te leki takie drogie..one są przecież Amelki czyli Twoje ;)
  4. O rany biedna Amelka :( ciąża urojona niedobrze :shake: A chociaż lepiej się czuje po tych lekach :(
  5. a On ma jakieś ogłoszenia czy jest tylko na dogo, bo tutaj wszyscy zawaleni psiakami i ciężko znaleźć domek :(
  6. Śliczności :loveu:
  7. na pewno się uśmiechnie!!!trzeba wierzyć
  8. Amelcia przekochaniutka szuka domciu :cool3: !!!
  9. to ślę po raz kolejny tym razem jeszcze większe buziole :)))
  10. Esterka no chyba zostaje choć ten stosunek do kotów pozostawia wiele do życzenia..niestety :shake: ale kochany też potrafi być i to bardzo (czytaj: kochany ale dla ludzi ;) )
  11. Przelałam dzisiaj na konto Zgredziunia pieniążki ale to nie jest wielka kwota :placz: chociaż coś ale szkoda, ze teraz więcej nie mogę :oops:
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4887/przepuklina6jf8.jpg[/IMG][/URL] SZUKAM KOCHAJĄCEGO DOMKU!!!
  13. to chociaż podrzucę :roll:
  14. co u kotka?jak tam jej wyniki wyszły?
  15. Amelcio Ciotka Marta ślę Ci big buziaczki w ten Twój pychol piękny, przekochany :iloveyou:
  16. Śliczności kochane poszukują Panci/Pancia na wyłączność:cool3:
  17. Rudasku zdrowiejesz a domku nie ma :( kto pokocha Rudaska uśmiechniętego, słodkiego :loveu:
  18. Mam nadzieję, że u kocinki już lepiej, musi się mała dzielnie trzymać!
  19. :-otossa jak możesz:mad: jaki marny, jaki nieciekawy:mad: nie wytrzymam:angryy:...ja o Amelci myślę bardzo często i o Tobie też jaka dzielna jesteś, że jakoś sobie radzisz z taką gromadką psów, małą córeczką i jeszcze pracą ...ja dużo pracuje, dlatego jestem rzadko na dogo ale myśleć często o Was myślę, nawet ostatnio szefowej opowiadałam o Amelce i o Was, bo też jest miłośnikiem zwierzątek.. Tossa może ogłoszę Amelcie na innych stronach, dogo zawalone psiakami i tutaj ciężko dom dla niej będzie znaleźć..im więcej ogłoszeń tym większe szanse dla niej...
  20. ślicznie :loveu: cieszę się bardzo, że u Amelci wszystko ok :)
  21. dobrze to czekam i 3mam kciuki za kocinkę !!!
  22. [quote name='Tweety']super! to czekamy na opinię weta, że może jechać (daj Bóg aby mogła) do domu, do Zosi. Zosiu, napisałam na miau, żę komitet powitalny juz uzgodniony, kwiaty zamówione, orkiestra również a czerwony dywan oddałaś do pralni. Mam nadzieję, że nie rozminęłam się z prawdą w żadnym punkcie?:razz:[/quote] a kiedy może być ta opinia, bo muszę wolne sobie jakoś załatwić i wcześniej wiedzieć, bo szef mi zwolnił zmienniczkę i codziennie praktycznie pracuję więc trzeba coś sensownego szefowi wymyślić;)
  23. dopiero jakoś trafiłam tutaj, ja oferuję transport na mapie dogo, lepiej tam zaglądać i pisać pw, bo dużo pracuję i też nie oglądam wszystkich wątków, jestem z bydgoszczy to koło torunia, gdybym mogła się przydać a raczej moje autko to służę pomocą ;) biedna kicia, życzę dużo zdrówka!!!
×
×
  • Create New...